Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bateryjka

BEZ SKAZY - co myślicie o tym serialu?

Polecane posty

Gość bateryjka

zauważyłam ze nie ma topiku o tym serialu. Może jednak jest ktoś kto go ogląda i chciałby podzielić się refleksjami. Serial jest dość kontrowersyjny, ale wciągający..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filaki filaki
Uwielbiam ten serial! Wciagnełam sie juz przy poprzedniej serii, tvn 7 tez go puszczało. Gdy ogladałam ostani odcinek byłam pewna na bank, ze to dziecko bedzie Christiana, a tu zonk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
tam ciągle dzieją się zaskakujące rzeczy.. nie raz jestem w szoku. Też byłam przekonana, że to dziecko jest Christiana a tu niespodzianka, choć i tak nie jestem przekonana że to dziecko jego syna. Fajnie, że puszczają ten serial o dość przystępnej porze, i do tego w piątek, można spokojnie oglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądam w TVN 7 a mozecie powiedziec co tam sie teraz dzieje? Była juz ta seria w której taka laska wycinała ludziom narządy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
tak właśnie teraz jest ten sezon, w przedostatnim odcinku ta ciemnoskóra kobieta nie podała lekarstw swojemu umierającemu staremu mężowi i on czołgał się po nie i w końcu zmarł a ona wtedy wycięła mu nerkę, ratując w ten sposób życie Christianowi. W ostatnim odcinku natomiast Julia przyznała sie do romansu z karłem a Sean do romansu z opiekunką. A mam takie pytanie bo nie oglądałam dokładnie wszystkich odcinków i nie rozumiem dlaczego Matt ma dwóch ojców? jego biologicznym ojcem jest Sean, nie? ale Christian też mówi ze Matt jest jego synem, to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bateryjko juz Ci wyjaśniam:) Christian jest biologicznym ojcem Matta- Julia zdradziła Seana i w koncu po tylu latach podejrzen zrobiła testy DNA i powiedziała im, jak jest . Dlatego MAtt ma dwóch ojców. Czy był już motyw z takim oszpecaniem pięknych kobiet przez nieznanego oprawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
dzięki teraz rozumiem :) w poprzednim sezonie był ten rzeźnik, który okaleczał osoby poddające się operacjom plastycznym. To był trzeci sezon. Obecnie na tvn7 leci czwarty sezon, ostatnio był 10 odcinek z 15-tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętam takiego mężczyznę z tatuażami na całym ciele jak groził doktorowi i jego rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
ten gość występował w ostatnio wyemitowanym odcinku, operowali go po tym jak w wiezieniu poparzył sobie cała twarz i ręce. W szpitalu po operacji zabił wszystkich strażników i uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonte mniam
w piątek kolejny odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
jak wam sie podobał piątkowy odcinek? śmiesznie wyglądali kilkanaście lat poźniej... Matt bardzo fajnie sie prezentował, za to Christian.. jak klown w tych dziwnych marynarkach i krawatach.. Seana za bardzo postarzyli moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie bez skazy
ale widzę ze mimo iż serial robi furorę za granicą u nas chyba nie jest zbyt popularny.. a dziwne.. jest inny niż pokrewne seriale i dziwie się ze teraz na tvn7 leci o 22-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×