Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Celebrity Splash, będziecie oglądać te głupoty z pseudo gwiazdami ?

Polecane posty

Gość gość

bo jak wszyscy wiemy w Polsce nie ma gwiazd, są tylko żałosne aktorzyny, celebrytki typu Siwiec, Kurde curwa Szatan i reszta mamutów z reklam... Beda skakac do wody, wow, zayebiste chyba sie posikam z podniety :O kto w ogole wymysla takie kretynskie programy jak to albo twoja twarz brzmi znajomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie oglądałam takich programów, tego też nie zamierzam, ale widocznie takie programy mają dużą oglądalność skoro jest ich coraz więcej. Ja nie rozumiem jak komuś może się to podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladam jak jakies puste beztalencia skacza do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko jakieś półmózgi to oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było jakby się oni wszyscy potopili :D może nawet jest szansa, darmozjady wstrętne, życzę im tego. Co trzeba mieć we łbie, żeby iść do takiego goownianego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialam oglada, ale pomyslalam ze bedzie ciekawe. Wole to niz ten durny progrm o tych pseldo gwiazdach dzieciach z jury z Wojewodzkim na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mają w głowie że idą do programu? Chyba żartujesz, a czemu mają nie iść skoro będą łoić grubą kasę za nic i jeszcze będzie o nich słychać? Na przykład Zosia z Rodziny zastępczej, która żadnej kariery nie zrobiła i kto wie co robila, może na kasie w Biedrze siedziała. Albo ksiądz z Plebanii, łatwo dorobi, bo na co dzień pewnie już tak łatwo nie ma. Głupi są tylko ludzie, którzy będą to oglądać, jarać się tym i napychać tym darmozjadom kieszenie. A wszystko jeszcze napędza pudelek i inne portale, które niby śmieją się z gwiazd, ale zachęcają do oglądania samym pisaniem o tym. Ludzie powinni wreszcie zmądrzeć i zbojkotować takie g****a, bo sami na tym tracą, na przykład jeśli chodzi o pchanie coraz więcej reklam do TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosia z rodziny zast studiowala medycyne, czy dalej studiuje tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłą kasę dostaną. Też bym tyle chciała zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ok, ale np. ksiądz z Plebanii zarobi i odłoży na czasy, gdy nie będą go już nigdzie zapraszać. Dziwne że jeszcze zapraszają, chyba do tego show nie bardzo byli chętni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o czym to będzie, ale z chęcią obejrze niektóre " gwiazdki " w kostiumach, ciekawe czy będą wypychać sobie majtki - tyłki, siurki i staniki :) a twoja twarz brzmi znajomo było bardzo fajne, przynajmniej 2 edycja, pierwszej nie oglądałam bo były niefajne osoby dobrane, a w 2 prawie wszystkich lubiłam; ) i szczytne cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CS obejrzę przynajmniej 1 odcinek, z ciekawości. TTBZ jest świetne, zamierzam oglądać 3 edycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja to gowno straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale przeciętny polski widz to kupi. Te wszystkie kolejne durne programy powstają tylko dlatego, że mają oglądalność, a co za tym idzie przynoszą kolosalne zyski, zarówno telewizji jak i pożal się Boże aktorzynom biorącym w tym udział. Natomiast my sami nie jesteśmy wymagającym narodem, łatwo nas zadowolić, jeszcze łatwiej wmówić nam, że Socha, Cichopek i Kurdej Szatan to gwiazdy wielkiego formatu, autorytety i wzory do naśladowania. I niestety, ale styrany po robocie Kowalski czy Nowak nie odpali tvp kultura, aby przewertować ambitniejszy repertuar, będzie raczej szukał czegoś odmóżdżającego, a jeśli jeszcze występują tam znane z telenowel twarze, to tym lepiej. I tak to działa. PS. Może dlatego nie oglądam telewizji. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to właśnie ten styrany po robocie Kowalski powinien lać na te gwiazdeczki, które d****i wywijają i za nic kasę koszą, a on się musi naharować na marne grosze. Ja też dlatego nie lubię takich rzeczy, to zazdrość? Ok, owszem, zazdroszczę im, że nic nie potrafią, a jednak mają coś, co sprawia, że robią kase na niczym, a ja muszę pracować za najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program zalosny, ci co przeszli tez, zwlaszcza ten tluscioch , no ale ludzie glosuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś racja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rolnik celebryta? kto go tam zaprosil? program bez sensu skakanie do wody za 100.000 zl w tym polowe oddaja na szczytny cel haha zenada !!! polsat chce zrobic dobry uczynek? to niech te 100 tys odda na cele charytatywne , po co w to angazowac pseudo gwiazdy typu Adam Krasko sie pytam??? co za idiota wymyslil tak durny program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem o co chodzi, ten rolnik jest celebrytą? :O w ogóle przecież ten program był w TVP, więc czemu Polsat go promuje? To śmieszne, każdy chyba teraz już może zostać "gwiazdą", jakby nie dość już było darmozjadów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bardziej żałosna jest pani STENKA , że występuje w takim dupidle, babo nie stać cię na więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No od kogo jak odkogo ale od Stenki to juz sie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda :O cóż, każdy chce zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program jest strasznie nudny, ciągle tylko małpy przed ekranem skaczą :/ jeśli już to wolałabym już coś bardziej sportowego np. tor przeszkód w stylu ninja. Ten grubas by pewnie spadł przy pierwszej przeszkodzie i chociaż by było śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj taki tor przeszkod ogladalam jako dziecko na niemieckim pro sieben, nic nie rozumialam ale bylo ciekawie :D a te gwiazdy? Grubas z rolnika, sasza strunin ktora nagrala jedna piosenke kilka lat temu, ex piłkarz ktory chce dorobic, szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tor przeszkód był super w Takeshi's Castle, nieraz byłam spłakana ze śmiechu :D A gruby ma swoje 5 minut w TV, może jeszcze pójdzie do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ostatnio z tym rolnikiem o mało szlak mnie nie trafił jak przeszedł do finału bez żadnej dogrywki i już stracił ten program w moich oczach, byli lepsi albo ta modelka z najmniejszą ilością punktów, przeszła dalej. Wydaje się mi że nie jest najgorszym programem coś nowego ludzie przełamują strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to jest ogromny kicz, ale z drugiej - coś mnie ciągnie do tego programu. Stenka jest tragiczna, ta kobieta nie panuje nad sobą, jest rozhisteryzowana i strasznie egzaltowana, do tego jej kumpelka emocjonalna Felicjańska, która próbuje od X lat zbić kapitał na pijaństwie. Zimoch i Otylia też nie mają nic mądrego do powiedzenia. Jankes jest wioskowym głupkiem, ten sam typ co Norbi, albo jeszcze gorzej. Realizacyjnie - termy wyglądają spektakularnie, montaż rochstarowski, było kilka wpadek. Ciężko ocenić mi ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te wymyślne kostiumiki, które nie wytrzymują zderzenia z wodą, stale się coś tam urywa, odpina, rozwiązuje... Chyba, że o to ma właśnie chodzić, dodatkowe atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o to ma chodzić:D przecież to nie jest żaden merytoryczny program tylko głupie obrazki i głupie gadki... może i podszyte jakimś dobrym celem ...ale koniec koncow chodzi o ogladalnosc i kase z reklam:p jeszcze sie doczekamy i takich programow jak rzeżbienie w g*****e:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×