Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Celebrity Splash, będziecie oglądać te głupoty z pseudo gwiazdami ?

Polecane posty

Gość gość
dziwię się, że to oglądacie, naprawdę. Mnie zniechęcają sami prowadzący, myślałam, że duet Cichopek i Ibisz są tragiczni, ale ci są sto razy gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obejrzałam cały tylko 1-szy odcinek, 2-go końcówkę, bo czekałam na TTBZ :D Nie zamierzam tego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym programie podoba mi się to, że część nagrody jest przeznaczona na cel charytatywny. A co do osób występujących dostają za to pieniądze, więc czemu mieliby nie skorzystać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nazywa ta muzyka co leci często w tle ta "la la la" wiecie o co chodzi? z czymś mi się kojarzy ale nie wiem z czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najbardziej podobalo sie ja Bilgunowi stana a podobno azjaci maja mikruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty mówisz kiedy to niby było ? : D po co w taki sposób żarujesz przecież haha Bo Ci jeszcze ktoś w to uwierzy : ) jeśli chodzi o mnie to ja tego nie oglądam bo to jest na żywo i te skoki nie zawsze niestety wychodzą jakoś tak profesjonalnie i tutaj akurat nie zawsze jest tak dobrze przecież i wychodzi czasem słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to prawda była widać przy jego skoku a on sam się później z tego tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty mówisz kiedy to niby było ? : D po co w taki sposób żarujesz przecież haha Bo Ci jeszcze ktoś w to uwierzy x przykro mi ale to prawda :) a ty wierzyc nie musisz biedak nawet medytacji probowal a pindol stal jak strzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po każdej emisji czytam coś w Internecie na temat tego programu, a tymczasem sama nie obejrzałam nawet jednego odcinka. Może jak cała seria się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×