Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nivejka23

gotowe na wszystko - co bedzie dalej

Polecane posty

Gość nivejka23

bardzo mnie ciekawi co sie okaze z Dylan, jesli ktos wie niech napisze:) a tornado bedzie juz w tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni odcienek chyab tej serii to tornado czy jakos tak. nie pamietambo ja juz ogladam 5 serie a dylan okaze sie ze nie jest jej corka,ze tamta umarla i ona wziela z domu dziecka taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta23
tez ogladam 5 sezon i mysle, ze na tym poprzestana. pierwszy odcinek 5 serii jakos mna nie wstzasnal, spodziewalam sie czegos lepszego, ale po trzecim odcinku widze, ze sie wszystko ladnie rozkreca i znowu z niecierpliwoscia czekam na nastepny odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się głeboko
a czemu ta ruda w ciąży, nie daje się przytulić, objąć i w ogóle? Czy ona nie jest w ciąży tylko udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że ona udaje ciążę, żeby jak jej córka urodzi, wychowywać jej dziecko jako swoje;) ale po wczorajszym odcinku, to juz sama nie wiem, czy ta młoda poroniła, bo coś było, że spadła ze schodów:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny, my jestesmy przy 5- tej serii więc bede złosliwa bree nie jest w ciazy tylko jej córka, ktora nie nadaje sie do wychowywania dziecka, a bree ma wielką nadzieje ze tym razem uda jej sie wychowac dziecko na dobrego czlowieka... chcecie wiedziec wiecej piszcie ;) zadawajcie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylan umarła
Z jakiego powodu? Czy czasami jej matka jej nie zabiła? Bo się tak jakoś zachowuje dziwnie, i pod dywan zaglądała ostatnio. CHyba ta śmierć to była przypadkowa co? Odpowiedzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak śmierc przypadkowa bo dylan prawdziwa dostala lalke od ojca, matka nie chciala zeby jej miala polozyla ja na szafie i wyszla a ta mała wspiela sie na szafa i ja przygniotło czy jakos tak nie pamietam dokladnie. bo ja juz na 5 serii jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka pietruszka
mam pytanie, co ta stara ciotka ktora zmarla w ostatnim odcinku napisala na tej kartce? jak sie potocza sprawy dylan? i jeszcze inny watek- jak sie rozstrzygnie sprawa bree i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka napisala ze ona nie jest jest corka kathirne, a bree w kolejnych odcinak jak urodzi juz jej corka prawdziwa zabierze malego i bezie go wychowac w koncu corka sie postawi i zabierze benijamina ale to poooozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×