Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na zabujoh

Nie igraj z aniołem Juan Miguel

Polecane posty

Gość na zabujoh

Co sądzicie o tym aktorze.Jestem już mężatką i matką mam 22 lata i hormony nie powinny we mnie buszować ,ale jak widzę tego faceta to wymiękam.Kocham męża ,ale dla tego faceta chyba bym była go wstanie zdradzić.Działa na mnie jak narkotyk,marzę o nim .Wiem ,że to głupie.Nigdy nie rozumiałam dziewczyn ,które szaleją za gwiazdą z telewizji,a teraz sama wpadłam.Ja normalnie go ubóstwiam. http://beyondbeautybasics.com/wp-content/uploads/2007/08/willheader.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na mój gust
to nawet nie kwestia stroju czy stylizacji....ma po prostu coś takiego w sobie, to się czuje...jest niemęski, przerysowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkarłatna litera
oj tam,zadbany jest ma partnerkę i mówi o niej,że jest dla niego ideałem kobiety; mają dziecko, wyglądają na zgodną parę... ja jak go widzę to wymiękam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujczooh
Moim zdaniem nie ma w nim nic gejowskiego.Poza tym ma dziewczynę z którą planują ślub i dziecko.Podobno tylko raz zdradził.I jak dla mnie jst w 100% męski.Ja wymiękam.Nie wiem czy to kwestia tego co widziałam a widziałam masę przystojnych facetów.Mój mąż też jest niczego sobie,ale jak go widzę to nie mogę wytrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na mój gust
Mnie telepie jak na niego patrzę, aż mnie odrzuca ta jego landrynkowatość......no ale o gustach sie nie dyskutuje równie gejowaty jest dla mnie Ibisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zabuj oh
Dla mnie Ibisz jest aseksualny .Ale Aktor z nie igraj z aniołem mnie tak pociąga ,że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IqopI
Ibisz jest obleśny. William mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiero juan miguel
Kurczę,on ma dużo zdjęć w slipkach! No niektórych widać mu wszystko :D Mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieigraj z aniołem
Gej czy nie..usta ma boskie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blum blum blum
zgadam się,cudne ma usta a ,,sprzęt" raczej nieduży na tych zdjęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blum blum blum
zgadzam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zabuj oh
Nie wiadomo jak wygląda jego sprzęt podczas zwodu.No oczy usta mmmnnnniiaaammm.Ja czytałam z nim wywiad i on tam mówił,że podpisał kontrakt że ma reklamować bieliznę ,niestety nie zauważył ,czy nie uwzględnili ,że to ma być tak skąpa bielizna.Teraz twierdzi ,że już nigdy więcej by się nie rozebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny hałsik
Jest cudowny! Szaleję za nim i mimo że jestem dobrze wychowaną dziewczyną, z nim poszłabym w ciemno ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zabuj oh
Ja też za nim szaleję.To takie głupie ,bo wiadome jest ,że nigdy nie będzie mój.Ile ja bym oddała za jeden pocałunek,mi się wydaje ,że też to jaką gra postać na mnie wpływa.Chyba nie ma takich mężczyzn na ziemi takich szarmanckich ,tak wychowanych ,tak przystojnych i w ogóle.Te filmy pokazują coś co zdarza się na początku miłości.A tam oni zawsze ,żyją długo i szczęśliwie.Jego postać jest fajna i pomogła mu wykreować jego wizerunek i nie sama uroda wpływa na to ,że się podoba kobietą tylko też to jaki jest w tym filmie.Może gdybym go poznała czar by prysł,ale na dzień dzisiaj go ubóstwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajefajny
ja tylko oglądam tą telenowele ze względu na niego:)))chyba mam jakiegoś świra -mam 25 lat, męża i dziecko i nigdy bym sie niespodziewała,że będe oglądać jakiegoś tasiemca meksykańskiego-ale jak "go" (Williama) widzę to wymiękamm-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie się pisać po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam tego aktora dziś w tv :o jest niesamowicie aseksualny i obleśny :o :o taka zrobiona ciota po 100 operacjach plastycznych :o i ta pedalska fryzura oraz mina wydupczonego chłoptasia :o ale co kto lubi, różne są gusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujanaoh
No nie wiem,może dla Ciebie jest aseksualny ,ale nie wmawiaj mi tu ,że po operacjach plastycznych bo ich nie miał.W necie nawet są zdjęcia jak miał 16 lat i nie był jeszcze nawet modelem i był równie śliczny,tylko oczywiście mniej męski.A poza tym widziałam go w programie jakimś chyba droga do sławy i tam poznał swoją obecną partnerkę,matkę swojego dziecka i był strasznie kochany romantyczny i męski.Dla mnie to ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiunia
Ten facet jest BOSSSKI! no ale babki o nim mozemy se tylko pomarzyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincesska
Juan Miquel jest boski typowe ciacho latynoskie i te usta idealnie wykrojone mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincesska
jest prawie taki seksi jak mój tata, tylko nie wiem czy zgodziłby się nasrać mi do ryja, mój tata tak robi podczas stosunku i za to go kocham 😘 I 😍 my tate (analnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham_Williama
zgadzam się z założycielką topiku, dop dzisiaj trafilam na niego i sie zakochałam !!! ten koleś jest boski!! wart grzechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
bo w ustach ma wszczykniety botoks przeciez to widac na kilometr:P jak dla mnie to ten chlopaczek jest bardzo przerysowany widzialam w innych telach o wiele przystojniejszych aktorow ten jest nijaki nieraz nawet przypomina mi zabe,ale serial jest super!!!codziennie ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zgodzę się z Tobą widziałam jego zdjęcia jak miał 12 lat i też miał takie duże usta ,chyba wtedy nie wypełniał by ich sobie.Dla mnie on jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
malo meski ,to juz przystojniejszy Christian Meier albo ten hmm..jak sobie przypomne to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyjazn295
ten facet to ciacho!! Ti jest wlasnie MOJ TYP FACETA KTORY MI SIE PODOBA! RURA MI MIEKNIE JAK GO WIDZE:) ale nei dla spa kielbasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm D
On jest przecuuudowny ;DD x3333333333333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retghynjf
On jest sliczny i NIE EJST GEJEM! zazdrosne pasztety tak pisza bo wiedza ze nigdy by na nie nie spojrzal :D !! zenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszeczek
puknij sie w glowke kazdy ma inny gust jednemu ten chlopak sie podoba drugiemu nie!! to ze tobie sie podoba to nie znaczy ze ma sie podobac mnie czy innej dziewczynie!!!osobiscie bardziej podobali mi sie inni aktorzy z telenowel zaraz znajde to wkleje wam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×