Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety sa gorsze od mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

1.Bo w całej historii wszystkich wazniejszych osiagniec i odkryć dokonali mężczyzni 2.Kobiety zawsze sa bierne i daja soba pomiatac 3.Maja gorsze stanowiska w pracy niz mezczyzni 4.Mniej zarabiaja 5.Wiekszosc jest uzalezniona od mężczyzn pod wzgledem ekonomicznym i jeszcze myslą ze to dobrze 6.Jak facet odejdzie to za nim płaczą i uważaja ze to ich wina a on sie w tym czasie w najlepsze bawi i korzysta z zycia 7.Nie istnieje cos takiego jak solidarność jajników.Kobieta drugiej kobiecie zawsze i wszedzie noge podetnie za plecami obgada.Prawdziwych kumpli to maja faceci.Dlatego kobiety mniej osiagaja-sa mniej solidarne ze soba 8.Musza rodzic dzieci;( tyć karmić piersia a potem sa grube i brzydkie (nie mowie ze nie lubie dzieci ale..) 9.Dla wiekszosci z nich całym swiatem jest dom i sprztanie nie maja pojecia co sie dzieje na swiecie.. ktos da jeszcze wiecej podpunktow bo na pewno są i aha jestem kobieta.Nie-feministka bo feministki nie lubia mezczyzn a ja lubie..Boleje po prostu nad glupota 99% kobiet;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. widza twoja glupote nawet jak sam jej nie dostrzegasz 2. czuja twoj bol nawet gdy sam go nie czujesz 3. przeswieca cie zawsze jak s*********z cos co do czego uwazasz sie za fachowca 4. przywitaja sie grzecznie nawet z wrogiem 5. sa gadatliwe 6. sa ladniejsze od ciebie 7. dupa neci je tylko wlasna 8. bzykaja sie bo lubia a nie dlatego ze im sie kaze 9. maluja paznokcie 10. pod kolor butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. jak ktos da sobie w kasze dmuchac to nie znaczy od razu, ze to baba. slabszy charakter i tyle. 3. w moim zwiazku odwrotnieusmiech.gif 4. również odwrotnie 5. opierając się na powyższych - również się nie zgadzam 6. to akurat swiadczy o tym ze facet to swinia, a kobieta jest uczuciowa. chociaz jak tesknic za kims takim to faktycznie trzeba byc glupim.. 7. rywalizacja kobiecaoczko.gif no coz, my obgadujemy, a faceci wszczynaja walki na piesci - co gorsze? szkodliwosc kobiet tutaj jest znikoma 8. TO PIEKNE ZE KOBIETA RODZI DZIECKO. podczas ciazy nie tyje sie tak wiele. brzuch rosnie, a po porodzie spada - chyba ze kobieta sie leni, no to juz jej wybor. ale wrocic do figury mozna - nawet sa cwiczenia dla matek z maluchami we 2 - co robic zeby schudnac po porodzieoczko.gif 9. sa tez faceci dla ktorych calym swiatem jest alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że gorsze: - słabsze fizycznie - rodzą dzieci - miesiączkują - są bardziej emocjonalne - nie nadają się do wszystkich zawodów - nie zarabiają tyle samo - słabiej graja w szachy - nie myślą abstrakcyjnie tak dobrze jak mężczyźni - tworzą zdecydowanie mniej wynalazków - mają urlopy macierzyńskie - nie mogą być księżmi - Jezus nie był kobietą - w dominujących religiach, to mężczyźni pełnią posługę kapłańską - kobiety nie lubią się nawzajem, lubią się zwalczać - kobiety nie głosują na siebie w wyborach, wolą głosować na mężczyzn - mniej problematyczne jest wychowanie mężczyzny - kobieta musi się malować - mają migreny - żyją dłużej, przez co wkurzają dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet są "lepsze" od mężczyzn bo: 1.Bo w całej historii wszystkich wazniejszych osiagniec i odkryć dokonali mężczyzni - ale wystarczyło że kobieta odkryła mężczyznę i się przeziębił i umarł. 2.Kobiety zawsze sa bierne i daja soba pomiatac - ale umieją zamiatać 3.Maja gorsze stanowiska w pracy niz mezczyzni - od dawna nie widziałem kobiety z łopatą 4.Mniej zarabiaja - ale więcej wydaje 5.Wiekszosc jest uzalezniona od mężczyzn pod wzgledem ekonomicznym i jeszcze myslą ze to dobrze - bo to dobrze 6.Jak facet odejdzie to za nim płaczą i uważaja ze to ich wina a on sie w tym czasie w najlepsze bawi i korzysta z zycia - bzdura. Większość kobiet ma ciągłość w pesnisoużywaniu 7.Nie istnieje cos takiego jak solidarność jajników.Kobieta drugiej kobiecie zawsze i wszedzie noge podetnie za plecami obgada.Prawdziwych kumpli to maja faceci.Dlatego kobiety mniej osiagaja-sa mniej solidarne ze sobą - faceci są kumplami dopóki nie pojawi się dopa na horyzoncie 8.Musza rodzic dzieci;( tyć karmić piersia a potem sa grube i brzydkie (nie mowie ze nie lubie dzieci ale..) - facet musi za to płacić w gotówce 9.Dla wiekszosci z nich całym swiatem jest dom i sprztanie nie maja pojecia co sie dzieje na swiecie.. - to dlaczego w co drugim domu panuje chlew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne pytanie Kto powiedział że kobiety są gorsze od mężczyzn? Obiektywnie patrząc, to mężczyźni są gorsi, pod każdym względem,i nawet nie są w stanie to zauważyć, takie upośledzenie mają, brak widzenia spraw oczywistych. Kobieta tylko pod jednym względem nie dorównuje mężczyźnie, pod względem sił fizycznych,mężczyźni mają silniejsze mięśnie i są więksi, dlatego nadają się do dźwigania i używania mięśni............dla kobiety A kobieta jako istota słabsza fizycznie, poprzez ewolucję znalazła się na pozycji w której dysponuje siłą fizyczną mężczyzn, to mężczyźni upolują mamuta dla kobiety albo kilofem czy łopatą odrzucą tony balastu aby kobieta nie utrudziła się nadmiernie. Może natura po to dała mężczyznom siłę fizyczną aby służyli kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni po to kiedyś wymyślili patriarchat przy wykorzystaniu przewagi fizycznej, aby zniwelować przewagę kobiet. A teraz mężczyźni nieświadomie tracą zdobytą pozycję patriarchalną bo albo nie chcą się żenić, nie chcą mieć trwałej rodziny, albo zdradzają i porzucają swe żony. W rezultacie kobiety już też nie chcą się trwale wiązać z mężczyznami, powoli wraca matriarchat. A matriarchat oznacza brak dostępu do kobiet i seksu dla większości mężczyzn, nieliczni faceci młodzi przystojni i bogaci będą mieć dobrze do czasu aż przestaną być młodzi, wtedy nawet kasa nie pomoże, zostanie samoobsługa lub płatne zawodowe wielokrotnego użytku kobietony w burdelach albo wirtualne kobietony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor topiku ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matriarchacie tez racja . We Włoszech dawno skończył sie taki model kobiety zwyczajnie nie chcą sie wiązać z mężczyznami bo i po co ? Zeby rodzic , sprzątać i sie starzec uslugujac facetowi ? Po co? By byc porzucona dla młodszej i pozostawionego starej steranej życiem i schorowanej ? A po ch ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, niedługo to się zmieni, zamierzchłe czasy pójdą w zapomnienie, a faceci będą próbować coś tam piszczeć o prawach mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem feministka
1.Bo w całej historii wszystkich wazniejszych osiagniec i odkryć dokonali mężczyzni Nie w calej a tylko wtedy kiedy nie mialy dostepu do szkolnictwa 2.Kobiety zawsze sa bierne i daja soba pomiatac Niekoniecznie - ja nie 3.Maja gorsze stanowiska w pracy niz mezczyzni Niekoniecznie - ja nie 4.Mniej zarabiaja Niekoniecznie - ja nie 5.Wiekszosc jest uzalezniona od mężczyzn pod wzgledem ekonomicznym i jeszcze myslą ze to dobrze Niekoniecznie - ja nie i moje znajome tez nie 6.Jak facet odejdzie to za nim płaczą i uważaja ze to ich wina a on sie w tym czasie w najlepsze bawi i korzysta z zycia Niekoniecznie - ja nie i moje znajome tez nie 7.Nie istnieje cos takiego jak solidarność jajników.Kobieta drugiej kobiecie zawsze i wszedzie noge podetnie za plecami obgada.Prawdziwych kumpli to maja faceci.Dlatego kobiety mniej osiagaja-sa mniej solidarne ze soba Niekoniecznie - ja nie i moje znajome tez nie 8.Musza rodzic dzieci;( tyć karmić piersia a potem sa grube i brzydkie (nie mowie ze nie lubie dzieci ale..) Nie musza rodzic dzieci ani karmic piersia a nawet jesli to nie oznacza ani zaniedbania ani nic pejoratywnego 9.Dla wiekszosci z nich całym swiatem jest dom i sprztanie nie maja pojecia co sie dzieje na swiecie.. Niekoniecznie - ja nie i moje znajome tez nie 10. To nieprawda, ze feministki nie lubia mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o czym kobieta pomysli, co kobieta zrobi wiaze sie z wielkim niepowodzeniem. Kobiety mysla najdalej do 1 metra widocznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o czym kobieta pomysli, co kobieta zrobi wiaze sie z wielkim niepowodzeniem. Kobiety mysla najdalej do 1 metra widocznosci. He He Może w jakiejś innej galaktyce ale nie na naszej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOSSAD
pogadamy w dniu w ktorym wykonasz prace szefa szefow w twoim zakladzie pracy a zaplaca ci jak sprzataczce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kobieta widzi najdalej do metki z cena wiszacej na ciuchach. Pozniej zaczyna sie blokada i amok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety Nie lekceważę ich, a nawet obawiam, nigdy nie wiem która jest wężem a która żmiją utajnioną,ale potrafią wszystko jeśli zechcą, łatwiej jest z facetami bo prości i łatwi jak sieczka. Przed wrogim facetem da się obronić, ale przed wrogą kobietą nikt się nie obroni, tylko uciekać bo jest nieprzewidywalna i niebezpieczna, bardziej niż facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są takie kobiety którym metka z ceną mąci zmysły? Nie znam takich. Im nic nie mąci w głowach, są tylko pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj kobiecie 100 na zakupy to zapomni zakupow zrobic a 100 zl. wyda daj kobiecie 500 zl na zakupy to zrobi zakupy za 10% wartosci a reszte przepusci na wszystko co w jej oczach bedzie mialo wartosc szmaciata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa psychiczne same w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są bardziej prospołeczne od mężczyzn. I świetnie potrafią używać języka. Bez sensu ale donośnie. Związane jet to z tym że kobiety siedziały w jaskiniach i gadały. A jak przyszło niebezpieczeństwo - darły ryja. Głośno. Mężczyźni natomiast w tym czasie polowali. Po cichutku. I zamiast japy musieli używać mózgu. I dlatego to mężczyźni wszystko wymyślili i wynaleźli. Podobno nawet Skłodowska-Curie była mężczyzną. A że współczesna cywilizacja promuje tych którzy głośniej krzyczą.... ....to panowie muszą poczekać aż ta cywilizacja się zwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky Ska
10. Za każdym mężczyzną, który osiągnął sukces, stała kiedyś matka która wycierała mu obs****ra**ną d****up****ę i karmiła żeby miał możliwość prawidłowego rozwoju. Każdy sukces w męskim świecie ma w sobie kobiecy pierwiastek bez którego by nie mógł zaistnieć :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11. Za każdą kobietą, która dostała możliwość zostania matką która wycierała mu obs****ra**ną d****up****ę i karmiła, stał najpierw mężczyzna, który w trakcie czyszczenia komina zapomniał że trzeba wyskoczyć. Każdy sukces w kobiecym świecie ma w sobie pierwiastek męskiej pomyłki bez którego by nie mógł zaistnieć. :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tu zwolenników k***inna Mikke . Kobiety, nie wiążące sie z mężczyznami . Nie rodzcie dzieci. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie! Bijcie konie!! :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kochajcie sie kupujcie wibratory tylko z pianka w srodku Czasem ogladajcie kultowa "Sexmisje" Po jakim czasie garstka z was niefarbowanych zmadrzeje a reszte do zsypu i komina :) Amen Ks. Fantastyczny ogier vel co łaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpawła
Witam kobiety nie są gorsze fakt są emocjonalne bo czują kochaja myślą kiedy wy oglądajcie playboya z panienkami my myślimy o was co ją powiedziałam znów nie tak albo co się stało?kiedy coś obiecujecie dotrzymujcie słowa my mamy kochane serduszka liczy się wasze podejście do nas jąk my się w was zakochujemy to jest fajnie na pięć minut jąk się angażujemy też źle bo inna już na horyzoncie jąk wam nie wstyd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Nie jesteśmy gorsze chcemy być kochane traktowane jąk damy aforyzowane kochane a wy co hop siup do innej ale to jest najlepsze prawdziwy facet fasxysta naobiecywać obgadac dogadać bo to bo tamto jąk chcemy naprawić sytuację to a na coś się tak ubrala coą taka wymalowana a na co te świeczki bo hata z dymem pójdzie starać się nie da rady nie staramy się no może byś założyła tą stara kiecke jeszcze dobra jest co ci kupiłem dwa lata temu i tak źle i tak nie dobrze i wtedy my od was uciekamy najpierw poszukajcie przyczyny czemu my takie jesteśmy taki wstyd :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie gorsze? Idiotyczne wymyślanie że gorsze, jaki idiota wymyśla takie głupie przypuszczenia? Odczepcie się od kobiet, bo są inteligentniejszą częścią ludzkości , odczepcie się. Niech wam się nie wydaje że kobiety nie wynalazły niczego znaczącego, bo to nieprawda. Wystarczy powiedzieć że to kobiety wynalazły mówienie (język mówiony powstał jako wynik interakcji między matką a jej dzieckiem), z kolei powstanie języka mówionego umożliwiło powstanie cywilizacji i społeczności , a także inteligencji. Do tego dodajcie wiadomość, że to kobiety pierwsze wynalazły posługiwanie się narzędziami (aby zdobyć żywność a w tym czasie samce zamiast zdobywać żywność to łatwiej im było agresywnie odbierać żywność kobietom i dzieciom). Widzicie więc, że kobiety wynalazły język mówiony, wynalazły cywilizację, wynalazły technologię i zbudowały społeczeństwo i rodzinę. Mało? Więc odczepcie się od kobiet i nie pomniejszajcie ich wkładu w ludzkość, Zawsze znajdzie się jakiś debil który chce poprawić sobie humor wymyślając debilne twierdzenia o tym że ktoś musi być gorszy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie bardziej nie w*****a niż wrzucanie ludzi do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat to oczywiście zdanie fałszywe. Tak myślą tylko mężczyźni ograniczeni intelektualnie (do swojego punktu widzenia), którzy porównują wyłącznie: 1. zalety mężczyzn 2. wady kobiet I z takim zestawieniem głoszą poglądy niczym prawdy absolutne. Ludzie dzielą się po prostu na mądrych i głupich, a granica nie przebiega wzdłuż płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×