Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak i gdzie znaleźć miłość po rozwodzie?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w tytule. Jak po rozwodzie i załamaniu które on powoduje szukać miłości i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Serce
u mnie, chętnie Cię przygarnę :P Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałabym wiedzieć... mam małe dzieci, jestem z niewielkiej miejscowości - moj ex z tej samej... Moje życie obecnie kręci się między przedszkolem, pracą a domem. Rozrywka to film wieczorem. A kolejny dzień podobny do poprzedniego. O portalach randkowych nawet nie chcę myśleć - jeśli facet którego znałam od zawsze, byłam przez 15 lat wykręcił mi taki numer to jak zaufać nieznajomemu??? A może szuka tylko przygody/ utrzymanki / worka treningowego / niewolnicy??? porażka chyba - jak dzieci podrosną i się wyprowadzą to sama chyba oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekaw, przez rozwód czuje się jak stygmatyk w swojej miejscowości. Zastanawiam się jak znajomi rozwodnicy którzy są teraz w związkach sobie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden rozwód nie wystarczy?! Musicie się starać o drugi? ;) Na jakim ja świecie żyję... Nie lepiej zająć się własną firmą, hobby, zwierzęciem, czymkolwiek innym? No, ale może nie wiem. Może to trzymanie się za rączkę, buzi-buzi i co tam jeszcze jest warte kolejnych zranień emocjonalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy rozwód jest najgorszy, później już nie robi wrażenia kolejny. A zawsze być z kimś jest lepsze niż być samemu. Tylko właśnie znaleźć sobie partnera / partnerkę zawsze jest trudno. Chętnie bym usłyszał gdzie ludzie po rozwodzie szukają szczęścia, może czegoś się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie w peeździe ;) Ale ty szukaj. Może wreszcie znajdziesz ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" Jak i gdzie znaleźć miłość po rozwodzie? """"" A ile można mieć miłości w życiu? Czy matki , ojca, brata ,siostry dziecka nie kocha się przez całe życie? Jeżeli się nie kocha to po prostu kochać się nie potrafi. Nie rozumie się co to jest miłość. Miłość to nie tylko bąbelki w brzuchu , to nie tylko przyjemność ale i odpowiedzialność , odpowiedzialność za drugiego człowieka. Ja z rozwódką nigdy bym się nie związał w żaden sposób. A gdy ma dziecko to taka pani szuka sponsora a Ty zawsze będziesz na drugim miejscu. Często tak jest nawet w małżeństwie z własnym dzieckiem a co dopiero z rozwódką z cudzym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony,znów leków nie bierzesz regularnie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> no, akurat tu, to zzz dobrze mówi! Więc może czas żebyś to ty zaczęła leki brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie ma rację ? że twierdzi (skąd to wie na pewno,że głosi ? ) iż kobieta po rozwodzie szuka wyłącznie sponsora ? Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieta po rozwodzie szuka wyłącznie sponsora ?" Przecież nic takiego nie napisał!! Zapomniałaś wziąć proszki na czytanie i rozumienie tego co czytasz? itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z sympatii, szukam Pan w podobnej sytuacji, narazie bez powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego c***an po rozwodzie i załamaniu? Myślisz że taką ofiare losu łatwiej wycy/ckać zwiędłymi cy/ckami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'45, cienka jesteś w tych komentarzach.Nie był to cytat czyli nie doslownie,ale wystarczy przeczytać ze zrozumieniem,że zzz pisze m.in naturalnie o sponsorze. Ech,kobiety udajacie że macie rozum i myslenie zamiast czepiania się słowek hehe.Czyli byle dowalic w waszym babskim ohydnym stylu.Tak sie dowartościowujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tak pokazuje głupim babom że są głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki ale inteligentny
Po co szukacie na portalach randkowych jak i tak nie odpisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×