Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprawdztodziala12

Moja mama ma kochanka co zrobić ?

Polecane posty

Gość Sprawdztodziala12

Moja mama jakiś czas temu była w klinice dla zneriwcowanych i tam wszystko się zaczęło poznała faceta który był na odwyku alkoholowym bo piętro niżej był odwyk dla takich delikwentów.Mama tam była jakiś miesiąc i wszystko było okej jak wróciła to utrzymywała kontakty z koleżankami które tam poznała i z tym facetem.Cały czas pisała z nim esemesy , telefonowała co chwilę mówiła ojcu że musi jechać do tej kliniki coś podpisać i takie tam tylko po to żeby spotkać się z tym facetem i teraz doszło do tego że co drugi dzień ojcu wali kity że musi tam jechać po coś że to że tamto że jedzie do koleżanki na noc itd wiem że spotyka się z tym facetem i mnie to denerwuje bo ojca robi w bambuko a ten facet ? pijak , wulgarny , bezrobotny i że tak powiem przekręt który trzaska jakieś interesy żeby dużo i szybko zarobić bo uczciwie nie chce mu się pracować no wyobrażacie to sobie ? nie poznaje jej odwaliło jej kompletnie mówiłem jej że źle na tym wyjdzie ale ona swoje i tyle.Żal mi ojca bo to naprawdę dobry człowiek stara się dba o rodzinę itd zrobił dla nas tyle że nie jeden by tyle nie zrobił a tym czasem co ? matka kocha się w takim luju i ma go zabrać do nas jak znajdzie sobie jakaś pracę a ojca ma wypierdzielić bo ona twierdzi że ma prawo z kimś innym sobie życie ułożyć okej spoko ale z kimś takim ? chcę też dodać że matka włóczy się z nim po moletach gdzie nocka kosztuje po 200 zł , stawia mu alkohol bo to pijak , kupiła mu buty , daje mu pieniądze i nawet telefon mu kupiła nie jesteśmy bogaci ale sam fakt a co najlepsze ten typ ma żonę ale mama ma to gdzieś.Nie poznaję jej co się z nią stało rozwala praktycznie wszystkie pieniądze jakie tylko ma.Dziś mi powiedziała że jeszcze jest z ojcem bo on pracuje a ona za coś musi żyć ale jak tylko tamten facet znajdzie sobie robotę to ojca od razu wypierdziela i bierze pod dach tamtego.Ludzie co ja mam zrobić ? ten człowiek to bandzior i wulgarny alkoholik ale moja matka nic w tym złego nie widzi.Ojciec wie ale udaje że nic nie wie to wszystko jest chore.Niech ktoś coś napiszę od siebie proszę co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślimy o tym że to marne prowo. I jeszcze myślimy że twój ojciec to ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czas pogadac z ojcem co ja z czym bo na koncu oboje zostaniecie z palcem w d***e. Matce odbilo i tyle. Klapki pewnie jej z czasem opadna ale lepiej wtedy juz byc daleko. Wychodze z zalozenia ze jak byla zdolna raz to i drugi sie nawinie. Szkoda Was z ojcem ale poki co jeszcze ma rece i nogi bierzcie nogi za pas. Ale matke za drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robic?Zajmij sie szkola i lekcjami.To sa sprawy twoich rodzicow.Jestem ciekawa skad tak dobrze znasz tego facet i jak on jest?Wiesz tez doskonale w jakich i za ile hotelach sypiaja i ile mu twoja matka kupila.Skad to wszystko wiesz?No chyba ze jestes Rutkowski,jezeli tak to sorka.Marne prowo jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknąć się kre... porozmawiaj z ojcem musicie coś zrobić . i nie zastanawiać się jak mozecie to gdzieś zgłosić jak będzie okazja . znam podobną sprawę brata. wywaliła go za dobry był 2 lata walczył o dzieci które znalazły sie w rodz zastepczej ale wygrał sprawę pozbawił ja całkowicie władzy rodzicielskiej . to był horror z keszkania po poł roku była spaluna długi na maxxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczepić sie od niej, chyba że mamusia niepełnoletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salona
Jestem w podobnej sytuacji moja mam robi dokładnie tak samo ale poznali sie na Facebooku ale on jest od niej o 10 lat młodyszy pomuście prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyj i daj żyć innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbij mamusi gacha i będziesz miała go dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×