Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NICKkobieta

po co tu jesteście?

Polecane posty

Zastanawiam się do czego służy to forum? 1. czy tu można pogadać z ludźmi? 2. może można poznać kogoś ciekawego? 3. rozwiązać jakiś problem? 4. wymienić się opiniami czy spostrzeżeniami? 5. a może to tylko strata czasu? proszę...podzielcie się swoim zdaniem w tym temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko baby se tu wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety od pierwszego mojego wejscia na to Forum ! dostaly mi sie baty!!:(( mysle ze to Forum zostalo wykorzystane przez spoleczenstwo internetowe do innych celow:((:(( ..niz zostalo stworzone przez redakcje kaffe!:)po prostu siedza tutaj osoby niekopetentne ,malo rozwiniete , wykolejency !!! zrobiono z tego Forum prywatny wulgarny folwark :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze milej slonecznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję - wzajemnie przyjemnego, niedzielnego wypoczynku! Masz rację sporu tu wulgaryzmu, chamstwa i głupoty. Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno rozmawiać z tłumem anonimowych osób. Można się trochę powygłupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli wulgarnosc ,wyzywanie nazywasz wyglupami!? to wychodzi na to ze Polska kultura zostawia wiele do zyczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem...można się powygłupiać ;), można być poważnym i rzeczowym a przy okazji poznać czyjeś poglądy w danym temacie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Ja wszedłem na to forum , bo niestety , niektórzy ludzie potrzebują pomocy i jej oczekują. Przeraża mnie jednak indolencja ,niektórych osób , które tej pomocy oczekują. Zadają takie pytania ,że ręce opadają. Jak udzielisz odpowiedzi to cię zbluzgają . Bo odpowiedź nie jest po ich myśli. Może oni powinni wrócić do szkoły albo więcej pytań zadawać swoim rodzicom. Pod warunkiem ,że nie są ułomni umysłowo. Oni i ich rodzice.. Ja zadaję pytanie merytoryczne a nie jakieś wyświechtane , oceniam odpowiedź na podstawie własnej wiedzy. Jeżeli mam problem z odpowiedzią to szukam jeszcze gdzie indziej odpowiedzi. Nikogo nie obrażam . Chyba ,że brak zgody z daną opinią jest wyrazem obrazy. Ale w tym przypadku , świadczy to o ułomności umysłowej. Niektórzy nawet nie potrafią zadać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i autorko błysnęłaś inteligencją, niech zgadnę, - jesteś blondynką :) Wulgaryzmy, aż same cisną się na usta :) Powiedz co temat Twojego wątku ma wspólnego z "Rozwodnicy, "eks", wdowy/wdowcy" ? Dlaczego nie założyłaś wątku na "ogólnym" ? Tu zaglądają zainteresowani, tam miałabyś multum odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Ja wszedłem na to forum , bo niestety , niektórzy ludzie potrzebują pomocy i jej oczekują. Przeraża mnie jednak indolencja ,niektórych osób , które tej pomocy oczekują. Zadają takie pytania ,że ręce opadają. Jak udzielisz odpowiedzi to cię zbluzgają . Bo odpowiedź nie jest po ich myśli. Może oni powinni wrócić do szkoły albo więcej pytań zadawać swoim rodzicom. Pod warunkiem ,że nie są ułomni umysłowo. Oni i ich rodzice.. Ja zadaję pytanie merytoryczne a nie jakieś wyświechtane , oceniam odpowiedź na podstawie własnej wiedzy. Jeżeli mam problem z odpowiedzią to szukam jeszcze gdzie indziej odpowiedzi. Nikogo nie obrażam . Chyba ,że brak zgody z daną opinią jest wyrazem obrazy. Ale w tym przypadku , świadczy to o ułomności umysłowej. Niektórzy nawet nie potrafią zadać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""" cytat "odpowiedz nie jest po ich mysli" hahahaha oni nie mysla !!!smutas.gif""""" Każdy człowiek myśli . Nawet , choćby o tym co go dotyczy w danej chwili. Nawet toaleta. Nie myśli ten , kto człowiekiem nie jest. Lub ma ułomność umysłową. Jeżeli tak to kieruje się instynktem . I nie ma wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICKkobieta
Nie chodzi o ilość odpowiedzi ale o ich jakość, tu chodziło starszy przedział wiekowy...na Twoim miejscu nie szydziłabym z poziomu mojej inteligencji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ... nicku kobiety, z Ciebie nie ma już co szydzić, Twój poziom IQ spadł poniżej stanów krytycznych :). Aby uprzedzić Twoją ripostę, pragnę Cię poinformować, iż na tym forum istniej zupełnie poważny dział, który nosi nazwę: "Po 30-tce (Życie dojrzałe)"...Ale pewnie do blondynki i to nie dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....po co komu ocena i wyśmiewanie? to nie odpowiedź na pytanie....a taka przecież wielka inteligencja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z przyjemnością porozmawiałbym z kimś kto chociaż trochę jest w takiej sytuacji jak ja (patrz perspektywa rozwodu nie z mojej winy) Poczucie oszukania przez żonę, która jeszcze niedawno był mi bardzo bliska jest niszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaa....rozumiem, chodzi Ci o opinie innych osób i wsparcie w trudnych chwilach, ja również jestem po rozwodzie - dlatego też i ten portal, jeśli chcesz - możemy pogadać, pozdrawiam do usłyszenia. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę mm6968383@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICKkobieta
Ok. to do usłyszenia....pozdrawiam....miabea@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z osobami, które piszą złośliwe i wulgarne posty? Jest tu ich stosunkowo sporo....Lepiej odpowiedzieć - w podobny deseń, czy przemilczeć sprawę, żeby nie miał satysfakcji z mojego zdenerwowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×