Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adampoznan111111

Poznań, potrzebuję pomocy rozwodowej i psychologicznej dla przyjaciółki

Polecane posty

Gość adampoznan111111

witajcie Poszukuję pomocy psychologa i prawnika dla przyjaciółki, której mąż odszedł 2 lata temu do innej, ale zadręcza ją psychicznie, nie chce zgodzić się na rozwód, szantażuje zniszczeniem życia. Dziewczyna jest na skraju wytrzymałości :(. Nie mogę znaleźć w necie żadnej fundacji czy innej placówki, która mogłaby jej pomóc. Dziecko ma już dorosłe i tak naprawdę została sam na sam z psychopatą :o. Proszę, jeśli macie jakieś sprawdzone namiary na DARMOWĄ pomoc- wpiszcie je tutaj. Będę wdzięczny w imieniu M. i swoim. Dziękuję. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamie. Tak mi przykro, ale twoja przyjaciółka nie jest już dziewczyną. Bardzo ci współczuję. :( Pomoc psychiatryczna jest darmowa dla osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym - niech twoja przyjaciółka idzie do pracy. Pozew o rozwód kosztuje 600 zł. Nie stać cię nawet na tyle?? Jestem z tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Ty gościu mieszkasz? w lesie? Jak znęca się psychicznie, szantażuje to na policje i do psychologa& psychiatry A w sprawie rozwodu to do sądu a szanowny były co najwyżej to może nie zgodzić się( za przeproszeniem) nasrać sobie na buty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×