Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawaJestemBardzo

Rozwodnik czy poprosil was o reke

Polecane posty

Gość CiekawaJestemBardzo

Witajcie Mam pytanie. Czy Wasz rozwodnik planuje Was poslubic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo bierzemy ślub ;) najpierw cywilny później kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościelny z rozwodnikiem? ile lat zajęlo mu uniewaznienie koscielnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestemBardzo
To moze idz mnie sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nią miał tylko cywilny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestemBardzo
Mi na koscielnym nie zalezy. Pytam, bo moj taki ma uraz do malzenstwa, ze nie wiem czy sie odwazy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uraz do małżeństwa? :-D dobra wymówka :-D kto w to wierzy ? ale jakoś uraz do małżeństwa nie przeszkadzał mu w znalezieniu nowej kobiety ? i to może jeszcze za czasów trwania małżeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wzięliśmy ślub ze względu prawnych, i tak ze sobą mieszkaliśmy i żyliśmy ślub to formalnosc. Kochamy się bardzo i chcieliśmy być dla siebie kimś więcej niż obcymi ludźmi w świetle prawo. Wiec tekst uraz do małżeństwa to jest trochę słaby. Bo u nas nic to nie zmieni w życiu, o tylko ja zmienię nazwisko i może ex wkoncu odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być nieźle przez rozum ciętym żeby żeby się drugi raz żenić. Przecież taki rozwodnik udowodnił sobie i całemu światu, że się do małżeństwa NIE NADAJE! Bo albo sam nie potrafi stworzyć rodziny, albo podejmuje złe decyzje. No chyba że jest tępawy i dalej żony .ujem szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestemBardzo
A ja durna myslalam, ze mozna normalnie pogadac :( jednak wiadomo, ze zaraz zjedza, ze zona byla swieta a ja biednej chlopa zabralam. Wyobrazcie sobie, ze nie ma jednego szablonu dla wszystkich... eh, swiete sie odezwaly. Ide z moim nie mezem posiedziec i popławic sie w blasku naszej miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestemBardzo
P.S. ciesze sie dla tych, Co ponownie sie ozenili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty tutaj są tak jadowide i zaciekle ex ze się nie da. A Ty spróbuj pogadać z nim ze w konkubinacie to nie macie żadnych praw. Tzn jak on będzie miał wypadek powiedzmy to Tobie nic nie będę mogli w szpitalu powiedzieć. To przykra sprawa, co w waszym życiu zmieni małżeństwo? Tak w waszych stosunkach? Raczej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'42,a ty z ktorego regionu Podlasia pochodzisz,bo gadasz jak w tamtym regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
I poprosil:D za 6 mscy slub Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCiekawy
Nie rozumiem - prosił cię o rękę jak już dawno dostał twojej dopy? Na co mu ta ręka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo Ty swoją dope oddalas pod sklepem monopolowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tu też smaruje wulgaryzmy obłąkana szmaciara. Sama dajesz dopy pod monopolowych szumowino z patologii to ci się wydaje że każdy tak robi. Jesteś znerwicowana prostaczko bo wiesz że wszyscy z ciebie się śmieją i dlatego reagujesz agresywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
O d**e tez ladnie poprosil :P to dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Masz rację dobrze mówisz o sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj - za dope to zwyczajnie zapłacił. Kinem, kwiatkiem, obiadkiem, czułym słówkiem, czekoladką... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wątek weszłam z ciekawości - nie jestem w związku z rozwodnikiem. ale macie bardzo osobliwe podejście do seksu: poprosił o dupę, dostał dupę, zapłacił za dupę. z waszych komentarzy wynika, że tylko męzczyźni chcą seksu i jeszcze muszą o niego prosić albo zdobywać czekoladkami. a kobiety tylko "dają", czyli co? nie mają z tego żadnej przyjemności? smutne jest wasze życie erotyczne i wąskie, schematyczne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz. Dopa to super-mechanizm: - kobieta chce dać dopy, ale trzeba ją o nią poprosić i zapłacić. - ma przyjemność, daje przyjemność. Ale musi na tym zarobić. Taki atawizm. Tak to z dopą jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
poprosił (miał z ex tylko ślub cywilny zasugerował, że jeśli byłabym zainteresowana to i kościelny wchodzi w grę), nawet szybko poprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz to szybko za plus? Swój plus? Jego plus? Bo w/g mnie to jakieś podejrzane szybkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
Przeciez żartowałam z tą doopa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
plus dla niego i dla mnie, bo wiedział czego chce i ja też wiedziałam, że jego zapewnienia o miłości to nie tylko słowa, wiedział z czym się to wiąże (małżeństwo), zresztą z pewnych względów wiedział, że ja nie mogę długo czekać, ale to inna historia, nie wymuszałam jednak żadnych deklaracji, zaskoczył mnie tym po 2 miesiącach związku i nieco dłuższej znajomości wcześniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
Juz za niecale 3 miesiace nasz slub :D Sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się tylko rozwiode na papierze to natychmiast ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam że podobno proszenie o rękę mężatki przynosi pecha.Dlatego czasowo nie prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×