Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małynka

Audiobooki - jakie polecacie.?

Polecane posty

Gość Małynka

Jakie audiobooki możecie polecić.? Do słuchania na plaży, w aucie i w na hamaku w ogrodzie.? Prosze o napisanie autora, tytułu + krótkiego opisu o czym jest dana książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzeen
http://www.mobilegate.pl/products/product/4002/ - nie dość że bardzo dobra książka, to jeszcze rewelacyjny lektor. Moim zdaniem 1984 powinien być obowiązkową lekturą,bo nie dość, że ciekawa i wciągająca, to jeszcze z mocnym przesłaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Howardis
A lubisz fantasy? Jak tak to zdecydowanie Sapkowskiego polecam:) Geniusz!!!! fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-elfowa - ten audiobook ostanio u mnie na tapecie (prezent pod choine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię audiobooków. Nie podoba mi się, jak książkę czyta za mnie ktoś inny. Czuję się wtedy jak mała dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną księgarnią w internetach jest na ten moment Edyp ze strony www.edyp.pl Dużo książek, różne gatunki, audiobooki, no i też wysyłka dużo tutaj nie kosztuje. Poza tym, to co mi się podoba to jest sposób w jaki pakują książki, są super zabezpieczone, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakaś pogięta czy uszczerbiona dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guler
polecam Ci sprawdzić księgarnie internetową inbook.pl. Już kilka audiobooków u nich kupiłem i jestem bardzo zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julius verne - trylogia żeglugi morskiej - dział dla dziec*****erwsza poważna fantastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaBasia238
Generalnie wolę czytać książki, ale w wielu sytuacjach audiobooki okazują się najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza podczas długich podróży samochodem. Znalazłam bardzo fajne propozycje audiobooków tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/dlaczego-warto-siegnac-po-audiobooki-jakich-audiobookow-warto-posluchac-tej-jesieni-402203-art2679 , jeśli ktoś nie wie czego posłuchać lub co przeczytać, to polecam, warto się zainspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Najlepsze audiobooki ma Empik,, lektorzy mają bardzo ciekawy głos, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę z Empiku? Jak zamówiłam dziś rano audiobook to mniej więcej kiedy powinien być? ktoś się orientuje 😉 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 17.05.2019 o 12:20, Gość Ula napisał:

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę z Empiku? Jak zamówiłam dziś rano audiobook to mniej więcej kiedy powinien być? ktoś się orientuje 😉 ?

Pewnie jutro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×