Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Film dramat melodramat romans

Polecane posty

Gość gość

Mam ochotę obejrzeć jakiś łzawy film - czasem mnie taka ochota najdzie. Jakieś romansidło. Przy czym nie komedię romantyczną, raczej coś poważniejszego. Ale zupełnie nie interesują mnie filmy w tylu "Szkoła uczuć" - nastolatką już dawno nie jestem. Nie proponujcie tylko "Pamiętnika" - zawsze się ten film pojawia jako polecany, każdy go już widział, a w sumie zupełnie nie rozumiem jego fenomenu... Ale generalnie coś w tym klimacie. Lubię filmy osadzone w czasie trochę wstecz, także kostiumowe. Jakieś propozycje? Wiem, że mogę na Was liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duma i uprzedzenie, Rozwazna i romantyczna, Perswazje, Emma, List w butelce, Noce i dnie( miniserial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane Eyre, Z dala od zgiełku, Pod sloncem Toskanii, Mercy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasminum( wbrew pozorom o milosci), Jedwab,Biały welon, Mała Moskwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 serca, Diana, Zakochana Jane, Anna i król

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżna, Wyznania gejszy, Pożegnanie z Afryką starczy ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie starczy, bo praktycznie wszystko widziałam :) Naliczyłam wymienione 22, z czego nie widziałam raptem 3... Postarajcie się bardziej, to będę miała na jutro :) A od siebie dodam, że dzisiaj obejrzałam w końcu "Wiek Adaline" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju. Po co ci kafeteria? Popatrz wyzej ktos wyslal ci film Malena. Profesjonalnie od razu przekierowal cie na strone. Wejdz wiec w te strone otworz zakladke FILMY pozniej BAZA FILMOW i wcisnij GATUNEK tam wybirasz interesujacy cie gatunek ocene srednia i masz wszystkie, cala gore filmow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdłuższa podróż, przepiękny film o miłości. Także na podstawie powieści Nicholasa Sparksa tak jak podane przez ciebie "Szkoła uczuć" czy też "Pamiętnik" ale to jest dużo lepsze od tych dwóch filmów. "Dla ciebie wszystko" też jest spoko, opór się na tym popłakałam, kończy się bez happy endu, główny bohater umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie mi na tym forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 00:57 Po to mi kafeteria, że mimo iż znam bazę filmwebu i potrafię sobie filtrować, to nie chce mi się przewijać iluś tam stron i zaglądać w każdy film, którego nie widziałam, żeby się zastanowić, czy chcę go obejrzeć. Lubię, jak ktoś zaproponuje coś od siebie, co go zainteresowało, zaciekawiło, spodobało się. I akurat "Malenę" widziałam wieeele lat temu, jak sporo pozostałych wymienionych, co pisałam już wcześniej. Gościu z 01:03 - też już widziałam, te pozostałe też. Kurde, czy ja obejrzałam już wszystkie romansidła, jakie powstały? Może dlatego mam taki zryty beret :p No nic - może coś jeszcze zaproponujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimowa opowiesc jesli nie widzialas napewno sie spodona z colinem farelem czy jak to sie pisze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amely
"Co się wydarzyło w Madison County". Niesamowity film z Meryl Streep i Clintem Eastwoodem. Znakomite aktorstwo, kadry, muzyka. Piękny obraz, a na koniec łzy lecą ciurkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msjfahkw
Jeżeli ktoś posiada talent aktorski, to będzie możliwe dodanie jakiejś scenki na bardzo fajny portal www.utalentowani.pl. Znalazłam go przypadkowo, jest poświęcony talentom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×