Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochająca książki

klub książki

Polecane posty

Gość kochająca książki

Hej czy ktoś z Was słyszał albo może należy do jakiegoś klubu książki, klubu miłośników książek czy coś takiego? Czytam właśnie " kolację z Anną Kareniną"i bohaterki tej powieści spotykają się po kolei u każdej z nich i rozmawiają o danej książce- fajna sprawa, ciekawe czy w ogóle coś takiego funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam tej książki, nie słyszałam o takim klubie ale podoba mi się ta idea :) chętnie bym wzięła udział w czymś takim :) jednak jako realistka muszę dodać, że trzeba by było nie mało samozaparcia by taki pomysł spotkania o tak sobie kilku osób najprawdopodobniej wcale się nie znających wcielić w życie, niestety zauważyłam, że mi trudno znaleźć jedną osobę z którą swobodnie pogadałabym na temat przeczytanych książek, teraz mało kto czyta (przynajmniej wśród moich znajomych) dlatego zostają tylko fora internetowe, choćby takie jak to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość kochająca książki
halkatla21- fajnie że się odezwałaś, faktycznie na razie chyba pozostaje nam forum- chyba że przypadkowo mieszkamy blisko(śląskie) Ja też nie mam z kim porozmawiać na temat przeczytanych książek. Może na forum się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
to napisz coś o jakieś ksiązce , tylko wiesz takiej w miarę dostepnej i popularnej ja kiedyś pożyczyłem ksiązkę , i okazało się ,że ona leżała w bibliotece 20 , słownie :dwadzieścia lat , i byłem jej pierwszym czytelnikiem :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca ksiązki
dede1- a coż to była za książka? ja teraz jakieś romansidlo czytam z braku innej lektury pod ręką. W zeszłym tyg. czytałam super książką "cygańska madonna" autorka Santa Montafiore- strasznie mi się podobała, o ile ktoś lubi takie http://www.kdc.pl/cyganska-madonna_p10757144.html czytałąm tez tej autorki ale już dawno http://www.lideria.pl/Ostatnia-podroz-Valentiny-Santa-Montefiore/sklep/opis?nr=208967 generalnie czytam różne różności od " klasyki" po "zmierzch" zależy na co mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
niespecjalnie przepadam za romansidłami może czytałaś jakąś fajną powieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramburka
Bardzo polecam ten "bezradnik".....fajnie się czyta: http://tnijurl.com/36876ffdf924/ przy okazji zaglądaj tu do nowości i do bestselerów..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka1110
polecam książkę zmierzch dla wszystkich fanów wampirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula656547
lubię książki z serii dom nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka1110
też je czytałam są świetne czekam na osaczoną i kolejne spolszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub miłośniczek książki
Witam wszystkie Panie kochające czytać!!! Po lekturze pewnej książki zapragnęłam stworzyć kobiecy klub dyskusyjny, której motywem przewodnim będzie powieść kobieca, obyczajowo-psychologiczna. Grupa spotykać się będzie w bardzo kameralnym gronie i omawiać wcześniej przeczytaną książkę (jeden tyt. na każdy miesiąc). Zapraszam wszystkie Panie, które pochłaniają książki niemal jak ciepłe bułeczki, mają czas i ochotę na babskie ploteczki i dyskusję o literaturze. Ze względu na rozmowę twarzą w twarz wyznaczyłyśmy miejsce spotkań: Warszawa i okolice. Myślę, że stworzymy całkiem ciekawą perspektywę spędzania wolnego czasu a nawet szansę na nowe przyjaźnie. Oczywiście liczba miejsc ograniczona (członkostwo nie zobowiązuje do wniesienia żadnych opłat - czysto bezpłatna przyjemność)!!!!!!!! Prosimy o wiadomość z chęcią uczestnictwa na adres: klub.ksiażniczki84@gmail.com Na wszystkie pytania odpowiadam osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać świetną książkę - "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - przyjemna na spokojne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×