Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia014

Poleci ktoś książkę !!! :)

Polecane posty

Zbliżają się wakacje, dużo czasu wolnego, leżenia na słoneczku itp.. Wiadomo, że nawet w wakacje zdarzają się nudne chwile , zatem poleciłby ktoś jakieś dobre książki romantyczne, przygodowe, fantastyczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dobra krew magdalena skopek- jest to książka przyrodnicza na zasadzie dokumentu o plemieniu nieńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przystojnego chłopaka :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamczytać
Trudno polecić książkę, jeżeli nie piszesz dokładnie, jaki gatunek chciałabyś czytać. To ułatwiłoby wybranie jakiejś konkretnej pozycji. - Z czystym sercem polecam Ci Życie Pi http://www.literutopia.pl/2013/06/zycie-pi-yann-martel_16.html Będziesz po prostu płakać, jest piękna i tak niewyobrażalna, że aż nie da się tego opisać. - Jeśli lubisz horrory, to ten jest najlepszym, jaki kiedykolwiek czytałam http://www.literutopia.pl/2014/09/ciao-i-krew-graham-masterton.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z polecaniem jak z gustami.Np dla mnie Zycie Pi jest bez sensu.Każdy musi sam sobie dobierać lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie Autorka wyszczególniła gatunki powieści,które ją interesują,ale może zaciekawią ją moje propozycje: Polecam powieści Harlana Cobena. Gatunek kryminalno-sensacyjny. Nie byłam wcześniej fanką kryminałów,ale ten autor wszystko zmienił. Z fantastyki polecam ,,Na progu ciemności'' Barbary Erskine. Powieść romantyczna: Nie jest to wprawdzie typowy romans,ale w powieści o której mowa jest zawarta historia miłosna. Znajdziemy tam i miłość zakazaną i miłość nieodwzajemnioną i to wszystko w otoczce wojennych zawirowań. Chodzi mi o ,,Sońke'' Ignacego Karpowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia014 zaproponuję ci jedną sagę co ma w sobie to co lubisz: romantyczne, przygodowe, fantastyczne. Jest to cykl pt. Dzieci Ziemi autora Jean M. Auel składa się z 6 tomów pierwsza część była sfilmowana Klan Niedźwiedzia Jaskiniowego dziwny nie zachęcający tytuł ale saga przepiękna łacząca przygodę ,romans,fantastykę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alice LaPlante "Turn of mind"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ishiguro, Kazuo "The buried Giant"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moja ulubiona: Monk Kidd, Sue "The invention of wings"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio kumpela poleciła Dziennik obłędnik. Można kupić w empiku. Nie zdradzę szczegółów bo zepsuję zabawę, ale przyznam, że nieźle się ubawiłam. Na chandrę jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - Sprzedane przez ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro,kiedy zaczęła się wojna Johna Marsdena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia014 Co teraz czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda będzie więcej czasu na czytanie, ale też w księgarniach pojawiło się sporo dobrych tytułów. Moim numerem jeden jest książka Pozdrowienia z Korei, bardzo ciekawa, opisująca niezwykły i zamknięty kraj codzienne życie jego mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak chcesz przyjemniej, lekkiej i wielowątkowej książki to sobie przeczytaj Ten słynny kostium N. M. Kelby. Mnie zachwyciła, jest bardzo dobrze napisana, wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam "władcę piasków" - świetna fascynując powieść nawiazkujaca do starożytnego Egiptu. Poczytaj fragmenty - bedziesz wiedziała czy w Twoim stylu :) wladcapiaskow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, ja też czytałam "Władcę piasków". W Empiku moją uwagę przyciągnęła ładna okładka. Ale treść też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz literaturę podróżniczą to mogę Ci polecić "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia." Piotra Milewskiego. Dzięki niej pokochałam Japonię. Zajdziesz tam wszystko co łączy się z tym krajem i jego tradycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szczygieł"- Donna Tartt to chyba najlepsza książka tego roku. Warto wspomnieć że autorka dostała Nagrodę Pulitzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam "Szczygieł"- Donna Tartt i faktycznie jest rewelacyjna. Wspaniała opowieść o trudach związany z utratą bliskiej osoby i zagrożeniach, które czyhają na każdym kroku na dorastającego chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz fantastykę to uwierz mi że najlepszą ze wszystkim książką będzie jakikolwiek podręcznik do fizyki lub jeszcze lepiej do astrofizyki. Czytając ją będziesz się czuła jakbyś sama podróżowała w kosmos i dokonywała opisanych tam odkryć. Niech sie schowa fantastyka. Współczesna wiedza bije ją na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim87
"Szczygieł"- Donna Tartt. Fenomenalna książka, mówiąca o problemach chłopca, który stracił matkę i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Sucha sierpniowa trawa” Anna Jean Mayhew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Matrasie znalazłam ksiązkę o pewnej służącej, która opowiada jak pracowała dla bogaczy i jak była traktowana, raczej przypomina to niewolnictwo i szantaż nic pracę. Tytuł "Byłam służącą w arabskich pałacach" Laila Shukri. Zaczęłam czytać w księgarni, ale jednak postanowiłam kupić, bo jeszcze mamie ją pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×