Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka dominika

sala samobójców

Polecane posty

Gość matka dominika

chciałam pójść na ten film z synem,jednak po obejrzniu zwiastuna trochę zwiatpiłam.syn ma 14,5 lat.czy obejrzelibyście z własnym dzieckiem taki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też matka Dominika
witaj ,mój Dominik ma 13 lat i też sie zastanawiam ... dodam że dojrzały jak na swój wiek , ludzie napiszcie o tym filmie bo mnie młody uwędzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkowie nie takie
rzeczy oglądają, kiedy Wy o tym nie wiecie. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że ja bardzo jestem ciekawa tego filmu. Zamierzam się na niego wybrać w najbliższym czasie i nie chciałabym się niemiło rozczarować... wiecie jak to niestety bywa z polskimi filmami, ale może tym razem będzie lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam ????/
up up ja chce z córka isc sa tam drastyczne sceny??? piszcie coś o filmie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA - NIE CZYTAĆ JEŻELI KTOŚ NIE CHCE SIĘ DOWIEDZIEĆ DOKŁADNIE O CZYM JEST FILM, PONIEWAŻ PISZĘ TU KRÓTKIE STRESZECZENIE SALI SAMOBÓJCÓW.Byłam na tym filmie. Sceny brutalne jak dla mnie rzadko występowały. Film bardzo działający na psychikę i dający dużo do myślenia. Płakałam jak bóbr na tym filmie. To o 17 Dominiku ,który ma wszystko czego zapragnie, ale jeden pocałunek z kolegą zmienia wszystko. Cała szkoła się z niego naśmiewa. Przestaje chodzić do szkoły, całym życiem staje się dla niego internet, a dokładniej wirtualne gra - Sala Samobójców. Poznaje tam Sylwię, która nie wiadomo kim jest dokładnie. To królowa intrygi i władczyni Sali Samobójców. Dla niej jest nie jest ten świat prawdą, choć tak się zachowuje , ale dla Dominika staje się prawdą. Zamyka się w pokoju , nic nie robi tylko gada z Sylwią. Rodzice tak w zasadzie nie wiedzą co z nim jest, uważają że to normalne zdrowe dziecko, biorą psychologa ,który ma dobre metody dotarcia do syna (który się nie odzywa do nikogo ,prócz Sylwii),ale oni odrzucają jego pomysły, upierają się żeby dać mu tabletki. W końcu rezygnują z niego i biorą następnego psychologa ,który nie zna się na swoim zawodzie. Sylwia namawia go żeby dał jej tabletki (od początku znajomości Dominika i Sylwii , ona cały czas mówi o tym że chce umrzeć itp.) , on mówi że nie może tego jej zrobić , ale Sylwia -jako królowa manipulacji - 'obraża' się na niego. On nie może bez niej żyć, więc kłamie psychologowi tak żeby wypisał mu tabletki. .Kiedy ojciec Dominika ma już dosyć jego zamknięcia w sobie ,a przy okazji ma dosyć że przynosi mu wstyd (na początku filmu dowiadujemy się że Dominik staje się gejem) wyłącza synowi internet, bije jego matkę ,a Dominik nareszcie wychodzi z pokoju. Wszyscy się "godzą" , bohater filmu opowiada rodzicom o tej grze. W końcu Sylwia namawia go żeby spotkali się o północy w barze na dyskotece żeby mógł jej przekazać tabletki. Dominik przychodzi na dyskotekę, ale nie może znaleźć Sylwii (okazuje się potem że nie przyszła wogóle). Idzie do wc i wysypuje tabletki na rękę po czym wsypuje do ubikacji i spuszcza i tak garściami ale kiedy jedna tabletka zostaje mu na ręce patrzy na nią .. I bierze ją do buzi. Następnie bierze całą garść , popija piwem i połyka. Dominik staje się 'pijany' , wychodzi z ubikacji i nagrywa się z jakąś całującą się parą, która nie wie o co chodzi ale 'bawi' się z nim w to nagrywanie. Potem nagle pokazane jest jak Dominik spotyka Sylwię , ale to tylko złudzenie , ponieważ umierał. Następna scena odbywa się w wirtualnym świecie kiedy matka Dominika loguje się na konto syna i informuje najbliższych (również chcących umrzeć) Sylwii i Sylwię o tym ,że Dominik popełnił samobójstwo. Pokazane jest jak użytkownicy widzący zagrożenie w grze "Sala samobójców" po kolei się wylogowują, następnie pokazane jest mieszkanie Sylwi ,która (nie wychodziła z domu przez jakieś 3 lata) wychodzi z domu z wrzaskiem , załamaniem że mógł coś takiego zrb, w końcu to wirtualna gra ,której ona nie brała na poważnie. Potem pokazany jest film wklejony do internetu pokazujący umierającego Dominika błagającego (leżącego , wiercącego i bijącego samego siebie) o wezwanie jego rodziców. Na tym koniec Sali Samobójców. Film dający wiele do myślenia, wkręcający się w psychikę, dołujący, obrazujący prawdę o nastolatkach. Oparty na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam ????/
podejrzewalam, ze w tym filmie to tylko gwalco i mordujo :(. Nigdzie nie ide, a moja córcia tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
tam nikogo nie gwałca i nie morduja... jezeli córka ma 13 lat to pewnie nie zrozumie do konca tego filmu i podejrzewam,ze pani chyba tez nie jezeli po recenzji kolezanki stwierdzila pani ze tam gwałca... ja polecam wszystkim myslacym ludziom ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie. Tam nikogo nie gwałcą ani nie mordują. Nie polecam tego filmu ludziom o słabej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMAGDAmagda
Film mocny. Polecam rodzicom i starszej młodzieży. Myślę, że nie jest odpowiedni dla gimnazjalistów, ale licealiści już jak najbardziej. Mnie (20 lat) kilka scen niewątpliwie peszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototaki
film jest beznadziejny to raczej dzieci powinni zabierac rodzicow na tego typu filmy ale ogolnie sie rozczarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukoko
Dzisiaj byłam na tym filmie. Jestem psychologiem i tematyka internetu i zagrożeń z nim związanych bardzo mnie interesuje. Sama jestem matką dwójki dzieci. Uważam, że ten film powinni zobaczyć młodzi ludzie, ale przede wszystkim ich rodzice. To film o samotności młodego, wrażliwego człowieka. Rodzice nic nie wiedzą o swoim dziecku. Maja przekonanie, że wszystko można kupić. Niestety, czas i zainteresowanie okazane dziecku są bez ceny. Dzieciaki uciekają od rzeczywistego świata ponieważ są samotni. Internet i wirtualne postacie na portalach społecznościowych są protezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukoko
W filmie nie było psychologów tylko lekarze psychiatrzy. Tylko lekarz może przepisać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce byc taka jak rozowa!
Mam 16 lat. Wczoraj bylam na tym filmie i powiem szczerze, ze do tej pory nie wiem co o nim myslec. Jednego jestem pewna jest bardzo szokujacy, sklaniajacy do refleksji. Nie kady jest w stanie go zroumiec. Bardzo przezywam ten film, jeat bardzo autentuyczny,b taki realny, ze az sie boje. MNie polecam tego filmu dzieciom, ktore do niego nie dojrzaly. le rodzice powinni na niego isc, aby zobaczyc przed czym musza chronic swoje dzieci i w jaki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjRey
Film mocny na psychike człowieka . Straszny jest gdy on pije wódke i strzela sobie w głowe albo jak po tych tabletkach co go nagrywali a on zadzwoń do mamy prosze tak stękając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxOlaxxxOla15
Mam 15 lat, właśnie wróciłam poplakana z kina. Moim zdaniem jest jak najlepszy dla nas - nastolatków, bo pokazuje, co może z nami zrobić internet. Albo inaczej, co mogą zrobić z nas inni wrzucając coś w niego. Film opisuje moje życie, przeszłam to samo co Dominik, dlugo leżełam w szpitalu. Przed tym trzeba przestrzec każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cysiu
Polecam w 100% film. Nie ma tam nic o mordowaniu itp. Mam 18lat i sądzę ,że film powinien być tylko dla osób pełnoletnich . Nie radze zabierać dzieci ponieważ jest on dla osób dojrzałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka psychiatrii
Moim zdaniem ten film zdecydowanie nie jest dla dzieci... Jedynie dla osob z dobrze ukształtowana psychika, ktora pod wplywem filmu sie nie zagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytadela syriusza
Z jednej strony żal że umarł, ale gdyby jednak przeżył, to ten film nie byłby aż tak szokujacy i nie wywołał tylu emocji. Koncowa scena w której prosil o wezwanie rodziców najbardziej wbijała w fotel i sprawiała ze łza sie w oku kręciła.Ktos zamiescił w internecie film pokazujący ostatnie chwile cierpiącego człowieka.. Jest to chyba najbardziej przemyślany i najlepiej wykonany polski film. Jeszcze te piosenki Billy'ego Talenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialal
ja mam 14 lat, rocznikowo 15, wczoraj byłam na tym filmie. Film strasznie siada na psychikę, strasznie płakałam, jednak warto pójść. Myślę, że dla 12 letniego dziecka, film nie będzie odpowiedni, ponieważ są sceny erotyczne, często padają wulgaryzmy itp. Jednak film jest świetny więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol@
Film jest niesamowity, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie było jeszcze takiego filmu w polskim kienie, zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jakie w ogóle widziałam, niesamowicie emocjonalny. Sądzę jednak, że dla wielu ludzi może być zupełnie niezrozumiały. Ja jestem po nim wstrząśnięta. Polecam outsiderom i ludziom wrażliwym, czującym się obco we własnym środowisku, nie polecam młodzieży, chyba, że wyjątkowo dojrzałej emocjonalnie. Jak dla mnie ten film to arcydzieło a Jakub Gierszał zagrał rewelacyjnie, bardzo naturalnie i przekonująco. Świetny aktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak spytam
"ja mam 14 lat....wczoraj byłam na tym filmie....Myślę, że dla 12 letniego dziecka, film nie będzie odpowiedni...." czy Ty słyszysz sama siebie?? jesli 12 latek to dziecko to Ty w takim razie kto?? bo chyba nie osoba dorosła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzałem223
TYLKO DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ POZNAĆ/ZNAJĄ ZAKOŃCZENIE FILMU! Jak możecie pisać, ze on się zabija? przecież film kończy się dwuznacznie... Nie wiadomo przecież... A tak odstraszycie wszystkich swoimi postami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upator
upupupup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwek
Byłam teraz na tym filmie mam 18 lat i mną wstrząsnął za mną siedziało gimnazjum i na koniec filmu wybuchnęli śmiechem to dowodzi dojrzałości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-nastka
Byłam na tym filmie wczoraj jest bardzo fajny polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza69
na jakiej stronie można zobaczyć ostatnią scenę Sali Samobójców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiun.
Byłem na tym filmie w kinie, i nie polecam go tym któzy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, jakąs depresje, czy osoby któe miały mysli samobojcze i sie z tego wyleczyły. Wiem o czym mówie, sam mam słabą psychikę , miewalem mysli smaobojcze, ale zaczalem brac tabletki i wszystko bylo ok, az do obejrzenia tego filmu. wszystko wróciło. nie wierże w to, ze ten film tak mógł wpłynąć na psychikę, na prawdę, ale bywa i tak. smutne ale prawdziwe. ogolnie film jak na polszczyzne to bardzo dobry. ppozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgbukhk
Super zagrane role rodziców, psychiatrów i kolegów. Całkiem adekwatny i prawdziwy, znam pełno osób podobnych do głównych bohaterów. Ostatnia scena mocna ale prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp!!!!
Do tych, co oglądali: jak myślicie, czy Dominik był w końcu tym gejem czy nie?? Niektórzy są tego pewni, ja jednak nie.... Czy on sobie może przypadkiem nie wmawiał, że jest homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×