Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka dominika

sala samobójców

Polecane posty

Gość Ewka;**
Zaje*sty film. Byliśmy dzisiaj na nim w kinie. Mam 15 lat. Oczywiście chłopacy z mojej kl to dzieci, wszystko sprowadzali do jednego i śmiali się jak denile... ALe nie o tym chciałam napisać. Moim zdaniem RODZICE nie powinni się bać iśc ze swoim dzieckiem na ten film. Mam na mysli tutaj młodzież w moim wieku. Jest SUPER! Jestem tym filmem zachwycona. Co prawda płakałam na nim, ale nie żąłuję tego... POLECAM, bo pokazuje, że trzeba poświęcić trochę czasu swojemu dziecku, a nie skupiać się tylko na sobie i uważać że wszystko jest ok, a tak naprawdę nie wiedząc nic o nastolatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten film jest? w recenzje miał niezłe ale jakoś nie chciało mi się iść do kina aby go zobaczyć.. a teraz już go nie grają.. więc pozostaje czekanie aż go wydadzą w wersji DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli$
Moim zdaniem to nie jest tak że ten film jest od tylu tylu lat. To zależy od człowieka,on sam musi zadecydować czy chce go obejrzeć. Ja mam 13 lat i miałam pewne obawy go oglądać ale po obejrzeniu go dużo o nim myślałam i doszłam do wniosku że ten film nie jest straszny czy erotyczny ( ha ha ha ha ) ale psychologiczny i wywiera duży wpływ na umysł człowieka. I proszę mi tu nie pisać że 12 letnie DZIECKO ( chyba młodzież) nie może go oglądać bo jest DZIECKIEM i tego nie zrozumie. A skąd ty o tym wiesz??? Film polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiewicz
Film o śmierci. Czy odpowiedni dla wszystkich, nie wiem. Na pewno ostrzega przed pewnymi zachowaniami. ____________________________________ Opisy o śmierci Wejdź, sprawdź co Cię czeka Masz obawy? http://poznajdate.com/ikosaq.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to kompletne badziewie :P a głos i sposób mówienia Sylwii granej przez Gąsiorowską wywoływał u mnie nieziemską kurwicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroona
wczoraj obejrzałam ten film..jestem w szoku do tej pory i płakać mi się chce nadal jak wracam myślami do dominika i tego jak zakończyła się dla niego przygoda z Sylwią..światem wirtualnym, brakiem zrozumienia, akceptacji, uzależnieniem od Sylwii i brakiem zaintereowania rodziców...gejem może był, może nie..on sam myślę do końca nie wiedział, choć wiele na to wskazywało..może był biseksualny ale w tym wieku ujawniła się reakcja ciała na dotyk innego chłopaka..poźniej całował się z Sylwią i chemia była więć moja teza by pasowała...w każdym razie poruszone są bardzo ważne problemy współczesnego młodego człowieka, inność wolimy ukrywać, bo strach przed odrzuceniem, rodzice wolą mieć "normalne" dziecko i nie wiedzieć o niczym (te słowa równiez padły w filmie), a młody człowiek szuka ucieczki i znajduje oparcie w świecie nieistniejącym, wierzy w słowa, które nie są prawdziwe, bo tylko "oni" go akceptują i wierzy, że kochają...chce odejść z Sylwią..chociaz ta nie odeszła...na koniec chciał żyć...to było dla mnie najstraszniejsze...błaganie o pomoc, gdy para pijanych nastolatków myślała, że to część jego "przedstawienia" i rozbawieni nagrali jego śmierć...po prostu bomba emocjonalna....otwiera oczy na wnętrze ludzi, który urodzili się inni niż większość...to powinni obejrzeć wszyscy ludzie na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
To nie jest film dla 13-latków, oczywiście pełno było takich dziewuszek w kinie i tylko głupio się zaśmiewały. Pewnie, że będą oglądać nawet młodsi, ale po prostu nie zrozumieją. Z resztą, niejeden dorosły nie zrozumie problemu depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0MIN1K
Ten film jest gówinany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sala Samobójców DVDRiP
Sala Samobójców (2011) DVDRiP online bez limitu, pobierz bez ograniczeń Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP DVDRiP http://megavideo-bezlimitu.pl/Mw/Sala_Samobojcow_dvdrip Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania: http://megavideo-bezlimitu.pl/Mw/Sala_Samobojcow_dvdrip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicko
99% ludzi ktorzy ogladaja ten film nie ma zielonego pojecia do czego on nawiazuje.. naprawde zamurowalo mnie gdy mowi ktos ze ma zamiar z dzieckiem isc do kina aby go obejrzec, odrazu odpowiem : nie idz bo zmarnujesz pieniadze, nie nauczysz sie niczego ty, ani twoje dziecko. jedyne co ci moze otworzy oczy to przykre ale prawdziwe - tragedie... wiekszosc z was zyje prostymi schematami, i to w szczegolnosci o was w tym filmie mowa.. nie ma w nim mowy o uzaleznieniu od internetu.. wlasnie to jest problemem.. kiedy przez glupote doprowadzacie dziecko do takiego stanu ze juz ciezko o ratunek, to wine zwalacie na wszystko inne tylko nie na siebie.. i tak jak mowil w ktoryms momencie.. macie cierpiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicko
Ewka i piatka dla ciebie za to co napisalas, trzeba troszczyc sie o dziecko i dbac o dobry kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika55
W prawdziwym życiu żaden przyzwoity rodzic nie pozwoliłby na to, aby jego dziecko przez dziesięć dni siedziało w pokoju.. W filmie służąca wzywa policję, która wyłamuje drzwi do pokoju Dominika, następnie rodzice wstawiają mu nowe.. wzywają psychologów, jakby nie mogli po prostu wejść do środka.. Zahacza to o śmieszność i tandetę . Problemy dzieciaka, któremu "w dupie się poprzewracało" są przerysowane do bólu , aż od tego się robi niedobrze... Wiecie jakie młodzież w Polsce ma problemy? Niektóre dzieci nie mają nawet komputera, a w domach mają prawdziwe piekło... problemem jest bieda, alkoholizm, znęcanie się psychiczne i fizyczne , o tym ktoś powinien nakręcić w końcu film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogosc
do komentarza wyżej. nie zgadzam się z tym że powinno się kręcić filmy o patologiach w polskich biednych rodzinach. takich było już mnóstwo! (galerianki, czesc tereska) ile jeszcze można? a tematyka sali samobójców jest czyms nowym i z roku na rok co raz bardziej aktualnym! widziałam ten film wczoraj, zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna55
nika55 uwierz mi że można siedzieć w swoim pokoju przez kilka tygodni i przy okazji być niewidoczną dla swoich rodziców. Nie chce pisać jak te wszystkie małolaty które obejrzały ten film i nagle chcą być takie jak Dominik. Moi rodzice tak jak jego gonią tylko za pieniędzmi i chcą zrobić karierę,a jedyna rozmowa jaka między nami była dotyczyła tego ile potrzebuję pieniędzy na kolejny miesiąc.w domu tylko się mijamy,ja wychodzę oni wracają.i tak ciągle. gdy już byliśmy wszyscy w domu to rodzice się kłócili.nic więcej.namówiłam mamę żeby znalazła chwilę czasu i obejrzała film.Gdy wróciła z kina spojrzała na mnie i tylko milczała,chyba nie potrafiła wydusić z siebie słowa.Jednak chyba do dziś nie zrozumiała dlaczego zależało mi na tym aby obejrzała 'Salę samobójców'I co z tego,że mam wszystko co możliwe z rzeczy materialnych?Jak nie mam najważniejszego.Rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...;/
Mam 13 lat, oglądałam ten film z 12- latnią kolerzanką i bardzo dobrze zrozumiałyśmy film. To w tym nie chodzi czy ktoś ma 12 czy 13 lat, chodzi w tym oto żeby było dojrzałe w swoim wieku i rozumiało takie sprawy. Matki powinny najlepiej wiedzieć czy ich dziecko (raczej już młodzierz) dojrzała do tego by to zobaczyć !!!!:)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zscz
Polecam ten film szczególnie rodzicom, którzy nie mają czasu dla swoich dzieci nie ważne ile mają lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza22
O filmie dużo słyszałam, ale niestety jeszcze nie widziałam :( Dopiero go ściągnę z Vod N i obejrzę w wolniejszej chwili. Sądzę jednak, że temat filmu jest bardzo nośny. W końcu były, są i będą problemy z dziećmi i niezrozumieniem ich przez rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93483298
wy chyba żartujecie.. ja tez mam syna 14 letniego, to juz ludzką stonogę razem oglądaliśmy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhlgjhgghhkghg
hehe film jest o 17 letnim emo-pedale który płacze co 5 minut z niezrozumiałych mi powodów. Najgorzej wydane 17 zł w tym roku. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 878iuioiuoi
co do filmu- przyznam że jak na polski był dobrze zrobiony, ale co do treści mnie nie zachwycił... Nie wiem tez czy film zrozumiałam, wg mnie ten Dominik nie miał typowej depresji, tylko powodem jego problemów był brak uczuc rodziców albo ich manifestowania... Dla mnie trochę wydumana sprawa, ile ludzi wychowuje sie w rodzinach patologicznych gdzie ojciec nie tylko ze nie uzewnętrzania uczuc, to bije, pije, itp. I mimo to potrafia odnalezc szczęscie... sama w dzieciństwie miałam o sto więcej problemów niż dominik i się nie zabiłam więc nie do końca rozumiem jego motywy- czy nie zabił sie z powodu że miał wszystko tzn, za łatwo przyszło i tego nie doceniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańciaaaa
Bohater powinien mieć 16 lat a ma 19lat/maturzysta/,jak na swój wiek jest bardzo niedojrzały,trzymany w złotej klatce. Problem wydumany trochę,klasa maturalna,za chwilę Dominik wyfrunie na studia,zmieni znajomych,ma przecież jakieś pasje,a on się mazgai,rodzina ma kasę więc powinna mądrze pomóc,terapia rodzinna na przykład,szczera rozmowa,przytulenie choćby na siłę. Jak ja miałabym takich rodziców tzn.warunki do nauki to zapierdalała bym z nauką aż by furczało,miałam tysiąc razy gorzej a żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj obejrzałam
jak chciał, tylko nie rozumiem dlaczego kazał mi go oglądać i co mi chce powiedzieć, DLACZEGO ? O CO CHODZI? NIC NIE ROZUMIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka córkki Anny
Moja córka po obejzeniu tego filmu został czymś w rodziaju EMO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ktos
Mocny film,powalil mnie na kolana,odpowiedni dla gimnazjalistow i licealistow.Kuba zagral swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny50
Film jest do przemyśleń a nie do analizy jak kto zagrał. super problem. Wszyscy co uważają że stracili pieniądze to ludzie zapatrzeni w świat bez uczuć, konieczny psycholog od zaraz !!!! Film jest dla wszystkich a odczucia po obejrzeniu wskazują na naszą duszę !! i podejście do realiów naszego świata !! POLECAM !!! SUPER FILM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do programu Miasto Kobiet chcielibyśmy zaprosić rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku śmierci samobójczej. Jeżeli twoje dziecko targnęło się na własne życie, twój świat w jednej chwili załamał się i chcesz podzielić się z nami swoimi przeżyciami, napisz do nas: a.lubawska@tvn.pl 516444962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do programu Miasto Kobiet chcielibyśmy zaprosić rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku śmierci samobójczej. Jeżeli twoje dziecko targnęło się na własne życie, twój świat w jednej chwili załamał się i chcesz podzielić się z nami swoimi przeżyciami, napisz do nas: a.lubawska@tvn.pl 516444962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 12 lat i oglądała to jak miała około 10. Jest dojrzała na swój wiek i kłamstwem jest stwierdzenie że tam się tylko gwałcą i mordują. Rodzice którzy zabraniają obejrzeć takiego filmu, nie zna swojego dziecka. Ten film opowiada prawde która może się przytrafić każdemu. Więc ludzie mówiący o drastyce w tym filmie najwyraźniej boją się prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×