Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka dominika

sala samobójców

Polecane posty

Gość upppppp!!!!
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdrdfhh
Ja uważam że to nie jest ważne. Może miał jakieś skłonności albo i nie.. Ważne że film pokazuje autentyczną szkołę średnią i ten klimat dobrze oddaje. Mimo że skończyłam szkołe już pare lat temu to oglądając film wracam do tego czasu kiedy miało sie takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebo^^^^
ta historia jest oparta na faktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamaruda
byłam na nim z siostrą nastolatką,16lat,,film nie jest wybitny,ale porusza bardzo wazne tematy na te wlasnie czasy-upadek rodziny brak wartosci,totalna samotnosc,no i internet-globalna wioska...ktora moze czlowiek sprowadzic na niezle manowce obraz rodzicow jest przerysowany,ale..dokladnie pokazuje jak sie ma rodzina w naszych czasach... powiem szczerze wyszłam,,,wsciekłla z kina,wiem ze i tak inny film by poruszl takie tematy,ale nie chcialam zeby młoda zobaczyla w wieku 16lat jak wyglada parszywy swiat doroslych,praca,kariera,tempo,tempo,jakis kochanek,nieszczerzy znajomi,nieszczer przyjaznie,,, no i rola inernetu,portali spolecznosciowych,w sekundzie,...ktos cos wymysli glupiego..pusci w eter nawet głupia inf...i komus moze zlamac zycie,,,, w trakcie mlodzi "oglądacze" podsmiechiwali sie.....ale na koniec...jak chłopak....i wzywał,,,rodzicow...bo przeciez do cholery jest dzieckiem.. ......wymiękli.....byla cisza....na maxa...film sie skonczyl i byla potworna cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na faktach nie jest oparty, ale inspirowany prawdziwymi wydarzeniami na pewno. Szłam z niepokojem na to i szczerze mówiąc spodziewałam się, że wywalam pieniądze w błoto... A tu taka pozytywna niespodzianka. Film na prawdę dobry. Może dość ciężki, ale myślę że spokojnie można iść z 13latkiem/tką (o ile dziecko ma w głowie coś więcej niż róż i justina biebera). Naprawdę polecam. I tak miło, że w Polsce może powstac jeszcze coś, co nie jest pseudokomedią romantyczną, historycznym barachłem, albo pochwałą solidarności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daannkaa
Film godny polecenia. Kto nie był w kinie ten powinien się wybrać. Polecam zwłaszcza młodym ludziom. ________ Megavideo i VideoBB bez ograniczeń. Oglądaj i pobieraj bez limitów! http://skocz.pl/pobierz_filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoRoo_aka.nO'oGaR!
Film był bardzo fajny i nie zgadzam sie z pani wypowiedziął , nikt sie tam nie ruchał !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrr
Byłem na tym filmie i muszę przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. Jestem studentem, wkroczyłem w dorosłość. Film dał mi wiele do myślenia, także o swojej przyszłości. Naprawdę myślę, że film wiele nauczy rodziców, ale także młodych, którzy kiedyś założą rodzinę. Trzeba jednak oczywiście podejść poważnie do tematu... No i jeszcze jedno :) bądźmy tolerancyjni, bo często nieświadomie możemy stać się powodem ludzkiej tragedii... Pozdrawiam. PS. Zapomniałem podkreślić świetne aktorstwo, szacun dla ziomka za rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGA F
ZABRAŁAM DZISIAJ NA TEN FILM MOJEGO 15 LETNIEGO SYNA, CALA SALA PELNA MŁODZIEŻY ALE RODZICÓW NIE BYŁO, A SZKODA BO FILM JEST NIEZWYKLE SZCZERY I PRAWDZIWY I POKAZUJE SKUTKI BŁĘDÓW WYCHOWAWCZYCH RODZICÓW... WYSZŁAM WRAZ Z SYNEM Z FILMU ZE ŚCIŚNIĘTYM GARDLEM... ROZMAWIALISMY DŁUGO O RÓZNYCH WATKACH, TRUDNYCH ALE ŻYCIOWYCH, POLECAM KAŻDEMU RODZICOWI I NASTOLATKOWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 14 latki
Mam 40 lat, byłam na filmie z14 letnią córką, film zrobił na mnie ogromne wrażenie, tak jak piszą przedmówcy ,wyszłam z kina nie mogąc wykrztusić słowa, moja córka przyjęła film zupełnie normalnie, bez emocji, twierdząc , że "to wszystko można znależć w internecie, ale dobrze,że mogli to zobaczyć rodzice". Ja osobiście polecam rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
widziałam ten film w sobotę...smutny jest i straszny, poruszający, daje do myślenia...rzeczywiście u mnie tez było cicho w kinie jak się skończył, wbija się w pamięć, warto go zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisugiki
Boże ludzie ja mam 13 lat i poszłam. Czrgo sie czepiacie . To film skierowany do młodych ludzi ! ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razor Blade
byłam na filmie jakiś czas temu, mam 15 lat, jestem w gimnazjum, cała sala pełna ludzi z mojej szkoły, byłam jedyną osobą która płakała podczas śmierci Dominika, a nie się śmiała :/ - jak już ktoś wspomniał, nie ma to jak dojrzałość. Film naprawdę wstrząsający, najlepszy jaki widziałam, jak wyjdzie na dvd zamierzam obejrzeć go z rodzicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfffrad
mam 16 lat byłam na nim wczoraj z wycieczką ze szkoły. film świetny, aż nie chce się wierzyć, że polski. warto iść, i rodzice i dzieci. niektóre moje koleżanki chwilami zasłaniały oczy, ale nie jest to horror. ja chętnie poszłabym jeszcze raz i drugi i trzeci i czwarty.... nie mogę przestać myśleć o tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria.
Przecież tan film nie konczy się dwuznacznie ! Własnie wrociłam zkina i swietny FILM ! Polecam, jakby co film chyba od 15 lat, chociaz ja mam 13 i naprawde polecam. Waszym dzieciom na[prawde polecam ! Działa na psychike. Ustrzegnie je od takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEWWWWAAAAAAA
wiecie co,zależy jak Wasze dzieci są dojrzałe Ja mam 18 lat,już w sumie nie pamiętam jaka byłam mając te 13,14 Film jest ciężki,dużo przekleństw,nagie sceny...13 lat to chyba za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo przekleństw nagie sceny
trzynostalatkowie nie takie filmy oglądają i to często z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:P
jak dla mnie ten film nie jest za ciekawy:/ jak na polska produkcje moze byc nic weicej:/ a ha i sciezka dzwiekowa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.m:)
wlasnie wrocilam z kina i nie jestem zadowolona wcale:/ zmarnowalam tylko 22zl:/ smiech na sali byl wiec co tu mozna dodac:) nuda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kide
mam 18 lat wczoraj byłam w kinie na sali samobójców. Powiem prosto, jak wyszlam z kina nie wiedzialam jak skomentowac ten film, poprostu zabrakło mi słow. Sam film jest najlepszym dramatem w mojej historii ogladanych filmów. Film tak do mnie dotarł, że nie moge sie jeszcze z niego ogarnać. Wprowadził mnie poprostu tak jakby w stan depresyjny, ciagle myśle o nim, a jak myśle to płacze. Płacze nawet bez powodu, jestem taka zdołowana po Sali Samobójców jak po żadnym filmie. Mam nadzieje, że zapomne szybko o tych emocjach i to nie jest tak, że zniechęcam was do oglądania jago, wrecz polecam i nakazuje matkom isc na ten film, jednak mysle ze 15-latek może nie udzwignac takiego ciezaru o ile do niego dotrze przesłanie. Sam film mega, najlepszy z najlepszych, musisie go obejzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak film jest raczej dla ludzi o mocniejszej psychice jak na polski film to nawet niezły,choć widziała filmy o wiele gorsze i bardziej poruszające psychicznie. Plusem jest ukazanie rodziców dla których kasa się licz, unikają problemów każdy idzie własną stronę i w filmie ich nikt nie ocenia z otoczenia nawet jak chłopak kilka dni nie wychodzi z pokoju (oni nawet tego nie wiedzą). Jak coś nie pasuje to zwolnimy kogoś. Co najlepsze jak on mówi,że chce aby matka cierpiała aby wyła z bólu(dobra scena) ona zamiast dochodzić problemu to ciągle myśli o maturze no bo co ludzie pomyślą. Film raczej dla osób dorosłych lub dojrzałych nastolatków najlepiej aby z rodzicami jak już obejrzeli ten film. W sumie film nie jest doskonały momentami nudny z początku końcówka dobra. Ogólnie film pokazuję głupotę młodych ludzi mam 20 lat a u nas młodzież tak się nie zachowywała w szkole, nie wiem czy to efekt Warszawy ?Jak dla mnie to film dla rodziców mówi STOP przestańcie latać za kasą zajmijcie się dzieckiem skoro je na świat powołaliście niech nie będzie tylko dodatkiem a jak mu się noga podwinie to pomóżcie mu się podnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati..xd
Wczoraj byłam na tym filmie w kinie i polecam go obejrzeć chociaż miałam nadzieje że inaczej się skończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati..xd
Moim zdaniem to dla niektórych film był nudny bo go wcale nie zrozumieli więc po co się do kina wybierają skoro się nie znają;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
No ale czemu byś nie poszła... zależy jeszcze z jakim dzieckiem, ja mam 13 lat i oglądając zwiastuny, myślę że jestem dość poważna żeby zobaczyć ten film... Moje koleżanki z klasy by się z tego śmiały, dla nich liczy się Bieberek ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem matką, nie jestem też nastolatką. Jestem z pokolenia Kuby Gierszała. Wczoraj poszłam obejrzeć film. Sama. I myślę, że to był dobry wybór. Czy warto zobaczyć? Owszem. Czy jest to film dla nastolatków? Nie wiem...Może...:) Czytając wiele wypowiedzi nastolatków na forach, na temat tego filmu doszłam do wniosku, że ja widzę przesłanie inaczej. Dla mnie jest to film o bardzo samotnym chłopaku. Krzyczącym wręcz: zauważ mnie, zaakceptuj, pokochaj. Ten internet, o którym wiele osób pisze, to jest dla mnie konsekwencja braku miłości i akceptacji w "realu". Chyba trzeba to obejrzeć kilka razy, żeby rozłożyć film na czynniki pierwsze, bo jest on bardzo złożony i zrozumieć. Sceny końcowe cały czas mam przed oczami. Brawa dla Kuby, który zagrał fenomenalnie. Polecam rodzicom na pewno. Daje do myślenia. Moja refleksja - nie traktujcie dzieci, jak gadżet, który się zrobiło i można się nim pochwalić. Rozmawiajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shd ueuerehr
film super daje duuzo do myslenia. poszlam bez rodzicow ale tam nie bylo za duzo drastycznych scen film po prostu pokazuje co sie moze stac z dziecmi jesli rodzice nie beda kontrolowac czasu przy komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Paulina__
Ja mam 13 lat i byłam na tym filmie z koleżankami. Jest naprawdę SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo mało, prawie wcale nie ma drastycznych scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tym filmie z chłopakiem i nie żałuję tego. '' Sala samobójców '' jest fenomenem kin. Daje dużo do myślenia ( tematyka refleksyjna ). Z pewnością dzieci od lat 12-13 mogą go obejrzeć ( w obecności rodzica ). Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upppppp!!!! napisał/- a : Do tych, co oglądali: jak myślicie, czy Dominik był w końcu tym gejem czy nie?? Niektórzy są tego pewni, ja jednak nie.... Czy on sobie może przypadkiem nie wmawiał, że jest homo? Moim zdaniem, Dominik nie był gejem tylko to se wmawiał... od momentu tego incydentu z pocałunkiem Alexa ;> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×