Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Walentynki? Tylko książka o miłości...

Polecane posty

Gość gość

Walentynki to jak wiemy święto zakochanych. Do zwyczaju należy obdarowywanie się w ten dzień, co sądzicie o książce o miłości na taka okazję? Zakochani jesteśmy wszyscy. Przeżycie historii miłosnej czy erotycznej z udziałem książki to rozwijanie wyobraźni, pobudzanie swojego Ja do lepszego pożycia i przyjaźni z partnerem. Książki erotyczne szczególnie są doceniane przez dziewczyny i to w różnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmara1070
Czytałam ostatnio "I obiecuję Ci miłość" Marty Staniszewskiej. Bardzo fajny romansik, polecam wszystkim dziewczynom i kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslaw09
Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją Myślę, ze książki Marty W. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach. Ponadto bardzo fajna książka idealna dla kobiety na walentynki "Moje życie bez ciebie" Wysocka-Kalkowska Anna i tytuł by pasował polecam - warto się zainteresować a dla facet hm..... lubi facet humor i chce się pośmiać - to polecam książki pełne humoru przykład Janek herbu pół krowy - Michała Krupy - trudno dać facetowi o miłości romanse jeśli interesuje przykładowo historia to coś w tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak książka to raczej bez okazji. jakoś to marny prezent. może lepiej obraz na płótnie http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie od DCN Gallery? Mają mnóstwo takich z motywem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerma

Patrzcie tutaj - livro.pl/kolejne-365-dni-lipinska-blanka-sku1223445843.html

To dopiero przedsprzedaż, ale pewnie będzie takim samym hitem, jak część poprzednia. Widzicie? Nie trzeba nie wiadomo jakiego pomysłu - motyw Sycylii i mafii jest oklepany, a mimo wszystko - miał tutaj wzięcie.

I właśnie o to tutaj chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×