Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam szans-

A czy normalne dziewczyny nie mają szans?

Polecane posty

Gość nie mam szans-

takie zwykle, przecietne, zagubione, ubrane w zwykle ciuchy, mające normalne włosy, niemodne może...takie zwykłe najzwyklejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze maja:) te \"wyjatkowe\" dziewczyny o ktorych urodzie faceci pisza wiersze zawdzieczaja wszystko pieniazka na kolorowe ciuuszki sauny solarium kosmetyki fryzjerow. bez tego byly by takie same jak my- zwyczajne:) no ale coz nie kazdego stac na ten luksus. studenci sa biedni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet
jasne ze maja :) kazda dziewczyna ma to COS co sie czasem zauwaza i na jakiegos faceta wlasnie to dziala. na mnie dziala inteligencja w sposob ponadprzecietny :) kobieta moze nie wybijac sie z tlumu wcale ale jesli zainteresuje mnie rozmowa np to od razu patrze na nia calkiem inaczej. oczywiscie nie kazda mnie zauroczy na tyle zeby byc z nia bo wiadomo ze trzeba trafic jakos na odpowiednia ale jak mowie inteligencja to powazna zaleta. to tyle mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiek
Oczywiście że mają! U mnie szczególnie ;) Nie znoszę "lansujących" się kobiet. Wiadomo,jak każdy facet obejżę się za "roznegliżowaną" kobietą na ulicy,ale by coś więcej-no way! Lubię skromnie ubrane kobiety,lubię gdy kobieta się nie maluje,oczywiście musi być sexowna,ale pod ubrankiem...Krztałty widać nawet z pod luźnych ciuchów i to na moją wyobraźnię działa najlepiej :) Może i tu jestem ewenementem,ale wolę damskie boxerki od stringów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiek
Lansujące się maniurki-takie różowe plastikowe z toną makijażu,obcisłymi biodrówkami i koszólką obcisłą nad pempek - to poprostu JEDNORAZÓWKI. Wolę srebrne sztoćce i szklane talerze na dłużej,niż wygodniejsze plastikowe jednorazówki.Srebrnymi lepiej się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiu to ty? Troche dziwne te Twoje pyt ale odpowiem ci na nie. No wiesz normalne to pojecie wzgledne , ja uwazam sie za normalana , choc inni maja o mnie zupelnie inne mniemanie;) Czy kazda kobieta musi wygladac jak prosto z zurnala ? Otoz nie ,ja tez nie jestem kobieta z wybiegu a wielu mezczyzn mowilo mi ze mam to cos, to co przyciaga meskie spojrzenia. Nie wiem sposob bycia, lekkosc;), dystans do otaczajacej rzeczywistosci i to wieczne optymistyczne nastawienie do swiata ;) Mam fantasmagorycznego faceta naprawde przystojnego na maxa dla ktorego jestem ta naj naj naj. I tylko to sie liczy ;) Wiecej optymizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusi
Takie dziewczyny według mnie sąnajbardziej atrakcyjne ze wszystkich dziewczątek :D na Swiecie .Na pewno spora część facetów zgodzi się z tym ,że jak widzi dziewczynę ,która ma na sobie tone makijażu , wypucowane do granic możliwości same modne ciuchy to tylko tym chcą i mogą się wyróżnić z tłumu ,A te małe myszki 🌻 są zdecydowanie najatrakcyjniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe...
bo ja byłam taką szarą myszką, przez 23 latka i byłam sama przez cały ten czas. Tylko raz zainteresował się mną facet, ale o dwie głowy niższy więc dałam sobie spokój:-) Dziś chodzę na solarium, ubieram się w to co się ukaże w sklepach, mam taką fryzurę jaka jest obecnie modna, i możę wygladam jak klon tysięcy dziewcząt, ale dopiero teraz interesuja się mną faceci!!! Jak jestem umalowana, ładnie ubrana, buciki na obcasiku a nie wiecznie mokasyny...spodnie biodrówki, krótka bluzeczka, żadne róż, ale jest seksi. Na imprezie ktos w końcu do mnie zagaduje, bo dawniej nikt...a wcae nie zmieniłam się z charaktru, szarą myszką nadla jestem w glębi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Jasne, ze maja. Niestety nie szukaja one wsród zwykłych chłopaków tylko marzą o facetach którzy sa zajęci "plastikowymi". Gdyby było inaczej nie zastanawiałyby sie dlaczego te "modne" maja facetów, a one "zwykłe" nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yve
Uwazam, ze maja. Jedyny problem to cierpliwosc. Wiem, bo sama jestem przedstawicielka tych normalnych dziewczat. Mam 22 lata i dopiero w tym wieku znalazl mnie moj ukochany. Wczesniej czesto sie zastanawialam co ze mna jest zle i czy mam jakies szanse z ta cala plastikowa reszta. Byly momenty, kiedy sadzilam, ze tych szans nie mam w ogole, ale wreszcie spotkalo mnie mile rozczarowanie. Moj luby jest inteligentny, cieply, przystojny i wiele moglabym tu o nim pisac, ale zmierzam do tego, ze jest facetem, ktory nie miewal nigdy problemow z poznawaniem kobiet. Jego najwiekszy plus to to, ze szukal zawsze czegos wiecej, czegos konkretnego i znalazl to wlasnie w takiej zwyklej szarej myszce jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy normalne ??? ja uwazam ze w KAZDEJ kobiecie COS jest interesujacego i jesli to zobacze to naprawde ta kobieta zaczyna zaprzatac moje mysli nawet jesli nie jest wypacykowana kgmami pudrow i nie ma na sobie ubran za 10000zl (nie wiem w sumie ile moga kosztowac wiec podalem taka sume :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×