Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astrolożka od 7 boleści

A PAN WAGA? Jaki jest? Jak go zdobyć?

Polecane posty

Gość astrolożka od 7 boleści

Kto był w związku z Panem Wagą i mi powie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
Regres, może się wypowiesz? Jaki jesteś i jak Cię złowiła Twoja dama, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknooka;))
moj facet jest wagą-cos w tym jest oni uwielbiaja byc obdarowywani komplementami,musza czuc sie dowartosciowani w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..brrrrrrrrrrrrrrr
Ja pierdole, co Cie tak te znaki zodiaku obchodzą, można zwariować od ilości tych tematów. Popierdolone to baaaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..brrrrrrrrrrrrrrr
Mój facet też jest wagą i jakoś z tymi komplementami to na niego nie działa. Ludzie, zrozumcie, jak może zachowanie zależeć od tego w jakim m-cu się ktoś urodził? jak 1/12 społeczeństwa może być tak do siebie podobna, śmieszne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga to jeden wielki kompleks. Trzeba mu mówic jaki to jest wspaniały cudowy i wgole bo inaczej jak zjawi sie inna co sobie bedzie chciała haka na niego załozyc i powie mu jedno dobre słowo to leci jak mucha za nia. Rzuca wszystki i leci na miłe słówka. Trzeba go dowarotsciowywac caly czas. Bo pasztet nie pasztet powie jestes wpasniały i juz lezy u jej stop jak piesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panwagaa
wagi sa bardzo czule . Bardzo prosto manierami uprzejmoscia i ambicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
*Daj sonie spokój- możesz podać jakieś szczegóły? Właśnie już ciężko mi odpuścić go sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
such is life- czyli komplementy i uwielbienie dla jego osoby? troszkę głupio mi będzie komplementować faceta, no ale cóż poradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..brrrrrrrrrrrrrrr
Dziewczyno nie ogarniasz, że znak zodiaku o niczym nie mówi, tym bardziej o tym co ktoś lubi? Mój facet jakoś nie przepada za komplementami a również jest wagą. Ogarniasz? Znak zodiaku o takich rzeczach nie decyduje. O niczym nie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..brrrrrrrrrrrrrrr
Ciemnogród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, może się wypowiesz? Jaki jesteś i jak Cię złowiła Twoja dama, hmm? " generalnie jest tak że złowiła mnie bo była bardzo kobieca :D zawładneła moim sercem bo była normalna,czuła i wyrozumiała ... efektem tego było to że jej się oswiadczyłem a znak zodiaku nie ma tu nic do rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaaa
such is life dokladnie tak jak mowisz;p jedno mile słowko i juz leci jak pies do suki;/ moze tu nie chodzi o znak zodiaku tylko po prostu o charakter moj spod tego znaku ale czesto bywa brutalny i mowi prosto w oczy co sadzi na ten czy inny temat:'wygladasz idiotycznie w tych ciuchach wez sie kobieto ogarnij' heeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokó
Byłam z takim jednym....znalismy sie rok wogóle nie sprawiał wrazenia ,że jest mną zainteresowany. Potem okazało się ,ze jednak był i to bardzo:P Spotykaliśmy się pół roku mozna powiedzieć bajka:) Dbał starał się itp. Do czasu aż wyczuł moje słabosci. Jak raz nie odebrał telefonu to się tłumaczył ,a że zobaczył ze ja sie nie gniewam te nie odbieranie pojawiało sie dośc czesto....Zaczał kłamać kręcic itp. Wszystko zwalał na mnie itp.Rozstaliśmy się. Teraz wrócił po pół roku kontakt trwał tydzień. Od momentu jak wrócił chciał tylko słyszeć o sobie same dobre słówka na swój temat. Miałam go wychwalać jaki to on wspaniały był cudowny itp itd. Zaznaczam ,że to on mnie wczesniej zostawił:P Gdy nie usłyszał ode mnie dobrych słówek napisał krótko" znowu dałem się nabrać" Ogólnie straszny manipulant obrażalski i mściwy itp. Potrafił swietnie sie kryć.Np. mówił alez kochanie mozesz pójsc z koleżankami na imprezę:) Natomiast za dwa dni potrafił tak odwrócić kota ogonem ,że szok... Inna sprawa.Wrócił teraz i sam mówił ze nie ma nikogo itp. dowiedział sie natomiast ze w czasie gdy nie byliśmy razem poznałam wielu nowych znajomych. Pisał ,że fajnie ,ze dobrze sie bawię:) Ale dnia następnego ja pisze do niego a on mi na to "NIE MAM CZASU Z TOBĄ ROZMAWIAĆ BO MAM Teraz KOLEŻANKI:P Zerwałam z nim kontakt definitywnie! Mam dosyć 2 lata wyciete z życiorysu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokó
Zapomniałam dodać...zostawił mnie na pół roku (bez słowa) Teraz gdy wrócił nie widział w sobie żadnej winy.Mało tego (ja czekałam 6 mcy) a on mi powiedział ,że nie jestem cierpliwa:P IDIOTA:p A gdy coś nie idzie po jego myśli znowu milknie obraża sie i nie można do niego trafić ani prośbą ani groźbą.Mogę napisać tysiąc maili a on nie powie pół słowa:P Dodam ze facet ma 40 lat i jest wojskowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokó
Gdy sie poznalismy (internet) Pisał ze mną rok. Ale to były takie wiadomosci typu co słychać itp. Potrafił zamilknąc na np. misiąc.Kilka razy proponowałam spotkanie ale odmawiał. Pisząc ze trzeba być cierpliwym:P Wiec tak czekałam i w sumie łatwo mozna było wywnioskować ,że facet nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parlankami
Pan waga to najwspanialszy facet pod sloncem . Nik nie ma takiego taktu i elegancji oraz wyczucia jak oni. Fak lubia byc chwaleni ale za to odplacaja sie wiernoscia w milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan waga to najwspanialszy facet pod sloncem " nie mogę zaprzeczyć :P ale generalnie znak zodiaku nie czyni z nas fajnych czy nie fajnych Jestem wagą ale jakbym był np rakiem to podejrzewam że miałbym taki sam charakter jak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokó
Do naszego spotkania doszło po roku. Własciwie z jego inicjatywy ale tylko dlatego ,ze napisałam ze mam dosyć zabawy. Aczkolwiek gdy się zaczelismy spotykać potem być ze sobą bardzo dbał o mnie czuły pomocny.... Ale to trwało tylko do czasu aż poczuł ze ma mnie juz w garsci....Potem zamiast "dawać" chciał tylko wiecznie brać... I tak jest do dzisiaj....tzn było bo pozbyłam sie go raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
czyli trzeba go "przycisnąć", albo w tę, albo wewtę :) btw, dobrze, że pozbyłaś się tego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokó
Nie nie przycisnąc.Raczej wiecznie go zapewniać adorować itp. W moim przypadku było tak ,że on (gdy sie spotykaliśmy) traktował mnie jak księżniczkę. Ja starałam sie równiez bardzo o niego dbać.... Pokazywałam ze mi również na nim zalezy...ale on wymyslał sobie ciągle jakieś problemy. Np. Byliśmy razem na imprezie i wystarczyło,ze zerkłam tylko na innego.To juz foch...wymawiał mi ,że tamten bardziej mi sie podoba itp. Inna sytuacja widze na ulicy fajne auto a on mi na to no pewnie nie takie gówniane jak ja mam itp:/ Teraz gdy wrócił ciągle dopytywał się czy był do mnie dobry. Jak mówiłam ze przez te 6 mcy było ok to on pisał ale co z tego skoro dla ciebie i tak jestem stary. Nosz ile mozna go wiecznie zapewniać.Męczące to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
no tak, ale dopiero, gdy napisałaś mu, że masz dość zabawy, on wykazał inicjatywę i się spotkaliście. z tymi kompleksami odnośnie innych facetów to 100% prawda, aż śmieszne, że dojrzały facet może tak się obawiać konkurencji i nie wierzyć w siebie. przerost dumy? ech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkalllaaa
mój mąż to waga z komplementami,to hmm lubi jak się go chwali, doceni ale bardziej zwróciłabym na 2 sprawy uwagę, po1 cały czas coś robi, aby sobie udowodnić, że się rozwija itd. ma duże ambicje (mój mąż śpiewa, gra w teatrze, pisze wiersze, wydaje tomiki, zajmuje się fotografią i robi wystawy itd..) po2 wyczulony na punkcie swojej prywatności, poszanowania jego autonomii - nie jest to człowiek któremu można coś narzucać itd jest to człowiek, który wie, że musi dać coś od siebie, że związek to partnerstwo ale w żadnym wypadku nie pozwoli sobą rządzić i manipulować nie wiem czy to wynika ze znaku zodiaku, ale taki właśnie jest aha i bardzo opiekuńczy chociaż jest troszke egoistyczną świnką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
mikkalaaaa, a kto u Was wyszedł z inicjatywą? Ty czy on? I co robiłaś, żeby go zaintrygować, zaczarować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89sylwia
a ja swojego pod pantofel chce za wszelka cene i nie da rady nie potrafie nim manipulowac jednak widze ze wiekszosc facetow spod tego znaku jest podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkalllaaa
on mi sie strasznie podobał i sama zagaiłam, tzn napisałam mu maila bo się wstydziłam na żywo tak zagadać :P on odpisał, że to może się poznamy jak już napisałam, no i że skręca go z ciekawości kim jestem i jaka jestem (ja mu nie napisałam wprost, że mi się podoba, tylko tak jakoś rozpoczęłam rozmowę niezobowiązująco) napisałam mu, że nie chcę się spotkać (bo strasznie się bałam spotkania) no ale on rzekł, że jak nie, to on mnie znajdzi i odwiedzi napisał, że wie gdzie studiuje, wie jak mam na imię, więc pod uczelnią będzie czekał tego i tego dnia no więc nie miałam wyboru :P spotkalismy sie no i zależało mu, bo ciągle chciał ponawiać spotkania itd inicyjatywę wykazywał zawsze tyle że upraciuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzają na 100% jak się wiążą to kalkulują czy to się opłaca, znajomych dobierają pod względem kariery i tak samo związki najgorsze że może szczerze kochać a jednocześnie bardzo dyskretnie umawiać się z inną raczej to stała kochanka a nie jednorazówki na boku wydaje mi się, że zdobywa się na wygląd który powinien nosić jakieś znamiona oryginalności/ albo tłumaczcie sobie to jako elegancje, nie pamiętam jak się ubrałam wtedy no i to, że waga czuje sie zrozumiana z dziwacznymi zainteresowaniami niekoniecznie z uczuciami,bo trochę olewają swoje uczucia, skrywają je i wyrażają tylko te, które wydają im się akceptowalne dużo trzeba z nimi rozmawiać o tych pierdołach intelektualnych, nie wiem jakim cudem ich to nie nudzi w dodatku to jeden z niewielu znakow ktory naprawde s;lucha kobiety jak ta wyjezdza z rodzielaniem wlosa na czworo nie mozna krytykowac wprost ale chetnie sie zmieniaja jak sie lagodnie podejdzie. trzeba odwolywac sie do uniwersalnych warotsci moralnych :D jak chce sie do czegos przekonac np to bedzie sprawiedliwe jak to jakas waga bez zainteresowan to mozecie zawsze poobgadywac znajmych z naciskiem na to czy dobrze sie zachowali i pogadac sobie o zwyczajach : ] Mozna przynosic im ladne oryginalne niepraktyczne prezenty. Wagi sa dosyc przywiazane i nie lubia odchodzic pierwsze. Mimo ze zdradzaja. Bardzo wiele wag ma jakies homoseksualne sklonnosci. Chyba ze to ja ciagle wpadam na krypto-gejow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrolożka od 7 boleści
piękny wygląd, wspólne zainteresowania, krytyka niewyczuwalna, delikatna, uwielbienie, zachowanie autonomii (niewkraczanie na jego prywatny teren), komplementowanie co jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×