Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna-----21

Banalny problem, ale bardzo mnie męczy....POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość Joanna-----21

Spotkałam sie wczoraj z chłopakiem z netu (wcześniej rozmawialiśmy przez tydzień na gg). Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i w głebi czuje, że to facet, którego szukam. Na koniec spotkania mnie przytulił, a później w nocy napisał, że dotarł do domu, że cieszy się, że spędził ze mną wieczór i napisał dobranoc Aniołku < przytul> :) - wiec niby ok, ale dziś ja do niego wysłałam uśmiech na gg, a on dosłownie w tym samym momencie zrobił sie niedostępny, później przyszedł ,ale już sie do mnie nie odezwał :((( Nie wiem czy spróbować jeszcze raz czy sobie odpuścić, wiem, że to wartościowy mężczyzna i nie chce tracić tego kontaktu..., ale z drugiej strony nie chce sie komprowmitować ani narzucać... Czy moge go zapytać wprost czy chce zakończyć znajomość?? byłoby mi łatwiej, gdybym miałam wszystko czarno na białym, a nie meczyć sie domysłami..... Sorry, że tak marudze, ale potrzebuje wsparcia pyschicznego... niech mi ktoś poradzi czy walczyć czy dać sobie spokój...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, to było dopiero wczoraj może sie odezwie nie panikuj odrazu, poprostu poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowany 24
ja wiem on chcial z toba seks ale mu sie nie udalo wiec cie olewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowany 24
wiec jak to jest czasem tak robie umawiam sie z dziewczynami na gg ale jak widze ze cienko to idzie to tak wlasnie robie jak ten chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLUPIE GADU WINNE
jak wylaczyl gg od razu po tym jak mu wyslalas ani tego nie zobaczyl ani przy wlaczaniu gg nie otwarl sie twoj usmiech- po prostu z ginal w wirtualnym chaosie - sadze ze to ujest porzyczyna ja tK MAM CZESTO NAPISZ JESDZCZEN RAZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
czekaj i o nic nie pytaj,jesli jemu zalezy to sam sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLUPIE GADU WINNE
KUR *** pisze na obcej klawiaturze i mnie tak jakos uwiera :o sorx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-----21
ok. czekam. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mu wywaliło gg
i w ogóle nie dostał twojego znaczka. Co szkodzi jeszcze raz spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-----21
niby nic, ale ja jednak poczekam... chociaż do jutra... troche sie uspokoiłam... nie mam skłonności do popadania w panike, ale zaczęło mi zależeć, a to sie w moim przypadku nie zdarza często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_____26
napisz do niego!!! o miłość trzeba walczyć do końca!!! nie poddawaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja -25
Ja bym napisała. Jesli znów w tym momencie się wyłączy lub wcale nie odpowie to przynajmniej sprawa jasna. Odpuść go sobie, na pewno nie jednego wartościowego faceta spotkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżJoanna
Jeżeli mogę Ci coś doradzić, to daj sobie spokój dopóki spotkaliscie się raz...miałam to samo, umówiłam się z facetem z netu, zauroczył mnie i stało się, zaangażowałąm się, spotykaliśmy się rok, potem okazało się, że nie byłam jedna, też pisałam do niego na gg, pisałąm smsy, on potrafił tydzień dwa się nie odzywać, gdy przeczytałam Twój temat to jakbym czytała o sobie dlatego prosze CIę nie angażuj się i nie myśl o nim jeśli się nie odzywa, chociaż ja sama do dziś czasem myślę, a minęło półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurka
Joanno nie angazuj sie za szybko, bo potem możesz cierpieć. Musisz wyczuć sytuacje i nie popędzaj faceta bo sie zniechęci. Może facet ma jakis problem albo ma kogoś i nie mówi ci o tym. Może spróbuj go troche ponęcic, użyj swojego uroku ale bądz ostrożna .To wygląda mi na to że facet może by chciał sie zaangażować ale sam nie jest do końca pewien. Nie chce tutaj moralizować ani pouczać ale takie jest moje zdanie. Powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-----21
dzięki Dziewczyny, jest mi teraz łatwiej, nabrałam dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj to
jemu powinno zalezec na kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_____26
Dlaczego nie namawiacie jej do tego by napisała do niego?? Gdzie jest napisane, że to jemu ma zależeć. Może to on czeka na gest z jej strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurka
no własnie powinien podjąć większą inicjatywę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
ale oczywiscie ze go normalnie zagadaj czy nawet smsa napisz! Przeciez poznaliscie sie realnie wiec w czym problem. A moze to ona własnie czeka na Twoj ruch? Nawet sie nie zastanawiaj tylko jak sie pojawi na gg to zagadaj...albo napisz teraz smsa co tam słychac lub cos w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-----21
ide do kina, nie będę o tym myśleć, przyjde, prześpie sie i zapomne :) oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-----21
Czuje się jeszcze gorzej niż wczoraj... Ja naprawde nigdy tak sie nie czułam, to okropne. Myślę, że niestety dziś do niego napisze, bo inaczej nie da mi to spokoju. Choć prawdopodobnie jest tak jak mówicie - nie zależy mu więc milczy. Jednak muszę się o tym przekonać na 100 %. Oj ja głupia istota..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to po co
on pisał te miłe smsy na dobranoc:o:o:o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna----21
No właśnie. Gdyby nie one, to dałabym już sobie spokój... Chociaż wiadomo, że z tymi facetami różnie bywa, może to taka gierka albo chciał być miły, a nie domyślił się, że robi mi nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiu
czy w trakcie spotkania rozmawialiście o następnym ? Czy on dał do zrozumienia, że chciałby ? Nie postępuj tak, jak w reklamie " brawo dla tej dziewczyny !!!. nie czeka na telefon, tylko sama dzwoni !!! " , przynajmniej przez 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
Joasiu pytasz o wazna dla siebie rzecz a ja moge dopisac od siebie ze tak naprawde mimo iz wydaje sie ze kazdy facet jest taki sam to sa inni. ja tam jestem w goracej wodzie kapana i nie wytrzymalabym:0 ale wydaje mi sie ze nie warto sie narzucac.On jak zechce to sie odezwie.a jesli nie to nie.a ty piszac do niego mozesz go wystrasyc,mozesz go zniechecic ,on moze poczuc ze wywierasz jakas presje.wiec mozesz go starcic tak czy siak. sa wakacje jest cieplo,wyjdz z domu,poczytaj ale nie czekaj z utesknieniem nie katuj sie myslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno jest pewne
jak facetowi podoba sie kobieta to ZABIEGA O NIĄ , ŁAZI ZA NIĄ I JĄ ZDOBYWA !!!! jesli on do tej pory sie nie odezwal to sprawa jest jasna nie przypadłas mu do gustu i tyle sms byl pewnie z wyrachowania gdyby chcial byc mily napisal by "dziekuje za mily wieczór"i tyle nie odzywaj sie pierwsza bo on splawi cie kulturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna----21
do dobra, będę dzielna :) szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłam w to, że taka " spowiedź" i rady na forum mogą pomóc :) to co mówicie naprawde do mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna----21
:):):):):) SAM SIE ODEZWAŁ :) HIHIHIHHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna----21
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to poczatek
pieknej i prawdziwej miłości wszystkiego najlepszego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×