Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bedziecie w szoku. przeprowadzono badania na co faceci i kobiety zwracaja uwage

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio uczestniczylam w wykladzie prowadzonym przez 3 seksuologow. Wyklad dotyczyl ogolnie zwiazkow i zycia seksualnego wspolczesnych polakow. Podano na nim dane przeprowadzone w rzetelnych badaniach. Badania obrazowaly na co płeć przeciwna zwraca uwage przy doborze partnera. Porownano je rowniez z badaniami starszymi przeprowadzonymi wiele lat temu. Dawniej faceci szukali kobiet ktore maja dlugie nogi, dlugie wlosy, zgrabne posladki i piersi. Kobiety natomiast szukaly mezczyzn zaradnych, romantycznych, opiekunczych itp. Teraz faceci szukaja kobiety sympatycznej z ktora mozna porozmawiac natomiast kobiety zwracaja uwage glownie na aspekt finansowy. Jestem w ogromnym szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym takiego szokującego? Że kobiety to kur..., czy że mężczyźni jednak nie lecą na wygląd? O czym zresztą od dawna mówię, ale nikt mi nie wierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i nie zwracam uwagi NA KASĘ u faceta, bo MAM SWOJĄ KASĘ ( dobrze zarabiam ) i nie potrzebuję oglądać się na niego, żeby mi wszystko kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:30 ciekawie czy zaakceptowalabys fajnego który zarabia 3 razy mniej niż Ty.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zarabiacie same ale i tak mezczyzni za was placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego mezczyzni mają prawo do gwałtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jejejeju,normalnie szok!!! jak ty biedna z tego szoku wyjdziesz???!!!hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie nie sadzilam ze kobiety naprawde w glownej mierze patrza na finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna ma byc zaradny i tyle, po co komu alimenciarz z dlugami, albo jakis leniwy bezrobotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona ma być co sobota gotowa na sex z wymianą a jak się nie podoba to wypad do mamusi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa w wiekszosci brzydcy i zawsze brzydszy podrywa ladniejsza, wiec na co kobiety maja zwracac uwage na wyglad jak jestescie smierdzacy, brudni, zaniedbani i brzydcy jak swinie??:O na sympatycznosc? a zadny z was nie jest , teraz faceci sa chemscy, wugarni, aroganccy, wiec na co na porzadnosc?? nie ma przeciez porzadnych facetow, same fiuty zaliczacze badz ciioty, wiec na co kobiety wg was prawiki-pseudo madrosci maja kobiety zwracac uwage ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem autorko co Cie tak dziwi ? Kiedys zona sluzyla glownie do sexu ,gotowania obiadu i wychowania dzieci stad facec****atrzyli na nie przez pryzmat fizyczny ,teraz jeszcze musi dodatkowo zapirtalac zawodowo ,a ,ze wspolczesni faceci to w polowie niezaradne zyciowo pissdy wychowane przez mamusie ,nic wiec dziwnego ,ze kobiety chca kogos ,kto zapewni im byt w momencie jak pojawi sie potomstwo czysta biologia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
Dla kobiet ważne jest aby partner dbał o byt rodziny i potrafił zaspokoić potrzeby dzieci zapłacić za j.angielski,treningi piłki nożnej i żeby dzieci były dobrze ubrane.Dla kobiet ważne jest materialne bezpieczeństwo rodziny.Oczywiście,że nie oceniam wartości mężczyzn pod tym kątem,ale jeżeli chodzi o rodzinę to wolałabym aby moje dzieci były utrzymywane nie tylko przeze mnie bo to zaburza poczucie bezpieczeństwa.To biologia jak powiedział mój przedmówca.W przyrodzie samce zdobywają pożywienie,a samice wychowują dzieci.Jeżeli chodzi o facetów to też mnie nie dziwi,że wolą na matkę swoich dzieci sympatyczną osobę zamiast pięknej zimnej matrony.Kobieta może mówić ,że nie chodzi o to ile zarabia partner,ale kiedy pojawią się dzieci zaczyna się czuć sfrustrowana nawet jeśli sama ma dość kasy bo to zaburza równowagę w przyrodzie ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by dotknąć kobiete - musisz się jej FIZYCZNIE podobać, to nie prawda, że zaliczenie kobiety jest proste, nawet to by się umówić na randke jest niewykonalne, jeśli np. nie jestes wysoki ale niski jak ja, problem jest w tym, że one mówią, że "najważniejszy jest charakter" a liczy się dla nich na pierwszym miejscu wygląd (wzrost głównie, potem sylwetka mezomorficzna) a potem liczy się kasa, ale jak jesteś niski, to zarabianie 2 średnich krajowych też nie pomoże, musiałbyś mieć 5 średnich krajowych i szpanować dobrym nowym autem żeby wogóle chciała się umówić, liczy się dla nich też chamstwo i agresja - ale jedynie pod warunkiem , że w wykonaniu wysokiego pakera,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem od lat że baby to materialistyczne su.ki ,które nie kochają bezinteresownie,one chcą się rozmnożyć,to jest ich miłość ,potrzebny wół do tego,dlatego najładniej kochają te co mogą ale nie muszą się rozmnożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wygląd zwracają bo chcą tylko przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kase zwraca z 20% kobiet a jedynie wygląd się liczy w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×