Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biała magia: uroki, klątwy, spętania.

Polecane posty

Gość gość

Dzięki magii możesz sprawić, że ukochany wróci i że będzie szalał z namiętności. Jednak po jakimś czasie możesz mieć go dość. Jego natarczywość, zazdrość i miłosny amok mogą Cię w końcu znudzić i zechcesz związać się z kimś innym, bardziej normalnym. Jednak on jest pod wpływem czaru, którym go zniewoliłaś i nie chce nawet słyszeć o twoim odejściu. Teraz on nie ma zamiaru liczyć się z Twoją wolną wolą i za nic ma Twoje prawo do własnych wyborów. On chce i żąda, żebyś należała tylko do niego. Może nawet posunąć się do przemocy - kto wie, może nawet do morderstwa? Może próbować zabić ciebie lub twojego nowego kochanka, ponieważ człowiek działający pod wpływem czarnej magii zdolny jest do wszystkiego, co najgorsze. I co wtedy zrobisz? Oczywiście oskarżysz jego, a nie siebie, za to, co się z nim dzieje. I znów będziesz szukać maga, który sprzeda Ci zaklęcie zwalniające Cię z tych ślubów? A może teraz to on pójdzie do maga i zniewoli Ciebie? I będziecie na siebie skazani do końca świata, przez wszystkie kolejne wcielenia. Będziecie się namiętnie kochali i równie namiętnie nienawidzili, nie będziecie w stanie ani żyć ze sobą, ani żyć bez siebie. Nie będziecie tego rozumieli, będziecie biegali po wróżkach i astrologach, pytając jaka klątwa na was ciąży, dlaczego jesteście na siebie skazani, chociaż się wzajemnie unieszczęśliwiacie i dlaczego nie możecie się rozstać, chociaż wspólne szczęście wam nie wychodzi. A co najgorsze winą za ten stan rzeczy będziesz obarczać wszystkich, tylko nie siebie i nie własne działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenua przekopiowana z ksiązki napisana przez tona, facet idz lepiej do job center roboty poszukac, zamiast bawic sie w opisywanie konkurencji i wstawianie cudzych wypowiedzi jako swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj masz za darmo sposoby, sprobouj magiamilosna.simplesite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też próbowałam już robić ryty niewiem kiedy to zadziała narazie czekam a chciałabym już mija już 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie brała się za uroki i spętania sama, bo może to być niebezpieczne. Koleżanka robiła niedrogo bodajże spętanie miłosne u pana malabory i jest bardzo zadowolona. Mam od niej do niego kontakt i chyba sama zaryzykuje: malabora77@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ściema, na wszystkich forach jedna i ta sama osoba w ten sam sposób "wychwala " tego kogoś malabora77@yahoo.pl.. dokładnie ten sam post wpisywany o różnych godz, a na forum gazety kilknanaście wpisów chwalących go wysłanych z tego samego IP komputera.. a to ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem Iriaanah, jestem wróżką oraz początkującą rytualistką. Od dziecka zajmuje się wróżeniem z kart tarota oraz kart anielskich. Od ponad roku zajmuje się również wykonywaniem rytuałów. W moim bliskim otoczeniu pomogłam wielu osobom, niektórzy podsunęli mi pomysł z tym, by pomoc komuś jeszcze, dlatego teraz pisze tutaj. Interesuje mnie również symbolika, znaczenie snów. Dlatego jakby ktoś był chętny na wróżbę, poradę bądź jakakolwiek rozmowę - proszę do mnie pisać, ja nie gryzę usmiech.gif osoby zainteresowane rytuałami - również zapraszam jak najbardziej, pod warunkiem, ze podchodzicie do tego z pewna rozwaga. Chodzi mi tutaj o to, ze nic nie dzieje się od razu, aby zobaczyć jakieś efekty potrzebna jest praca nad nimi. Moj e-mail : iriaanah@wp.pl, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,odnosnie rytualow moge serdecznie polecic wrozke yeollie.Naprawde, szczerze mowiac bylem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu rzeczy, w sumie napisalem do niej bardziej z ciekawosci niz ze smutku i potrzeby pomocy. Bylem z moja dziewczyna po rozstaniu prawie 10 miesiecy, sytuacja beznadziejna, miala juz nowego chlopaka. Gdy wykonalismy rytual, przez pierwszy miesiac nic sie nie dzialo. Pomyslalem, ze wyrzucilem pieniadze w bloto, ale w sumie bylem na to przygotowany, wiec nie rozpaczalem. A potem z dnia na dzien odezwala sie do mnie, powiedziala, ze nie uklada im sie z chlopakiem. Zaproponowala spotkanie. Naprawde, nigdy nie widzialem jej takiej odmienionej i cieplej w stosunku do mnie. Wiem, ze to co pisze brzmi tylko jak smieszna reklama, wiem, ze to wydaje sie niemozliwe, ja tez nie moglem w to uwierzyc i nadal nie moge. Prawie od miesiaca znowu jestesmy razem i nigdy nie bylo nam tak cudownie. Takze, do rytualow polecam wrozke rytualistke (nie wiem w sumie kim ona jest) yeollie, mam nadzieje, ze innym tez pomoze. nie wiem czy powinienem podawac publicznie kontakt do niej, ale mam nadzieje, ze sie nie pogniewa. jej adres email: yeollie18@o2.pl . i tak jak mowilem, zdaje sobie sprawe z tego jak niewiarygodnie brzmi to wszystko. wyobrazcie sobie jak mi ciezko jest w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnudosi1970jxgnf
fajna ściema, na wszystkich forach jedna i ta sama osoba w ten sam sposób "wychwala " tego kogoś malabora77@yahoo.pl.. dokładnie ten sam post wpisywany o różnych godz, a na forum gazety kilknanaście wpisów chwalących go wysłanych z tego samego IP komputera.. a to ciekawe ... Jasne http://517.at/go/bQn7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna74
Dziękuję za wątek. Szukam osób które korzystały z usług Pani Elwiry i jakie mają efekty. jestem trzeci miesiąc po rytuałach jak mi pisze i idzie to dosyć ciężko. fakt, na pewno jestem pod wrażeniem opisu sytuacji i faktów o których nie mogła wiedzieć. Jednak uroki to z innej bajki, i obecnie mamy lepszy kontakt. Bardziej ja go zaprosiłam wtedy a nawet nie odmówił. Jest jednak jakiś taki sztywny i chłodny, jakbym otwierała lodówkę mimo że czasem chwyci za rękę czy pocałuje. A jak u Was? A, ona jest z portalu ezo-coaching

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieram swoje serce na miłość. Otwieram swoje serce na bliskość z drugą osobą. Coraz pełniej uświadamiam sobie jak to pięknie jest mieć obok siebie bliską ukochaną osobę i razem z nią dzielić się szczęściem i miłością. Dlatego juz teraz otwieram się na miłość. Otwieram swoje serce na wspaniały związek z idealnym dla mnie partnerem, związek pełen miłości i ciepła. Otwieram się na związek, ktory słuzy najwyzszemu dobru mojemu i innych. Z zachwytem uświadamiam sobie, Ze zasługuję na najwyzszej jakości związek przewyzszający moje najśmielsze marzenia. Zasługuję na szczęście oraz miłość najwyzszej jakości. Dlatego juz teraz przebaczam wszystko moim byłym partnerom. Wiem, ze teraz Bog ma dla mnie coś znacznie lepszego od tego co było wcześniej. Uwalniam się od zalu. Uświadamiam sobie, ze wszystkie dotychczasowe doświadczenia były mi potrzebne po to, by coś zrozumieć i pojść dalej. Juz teraz pozwalam sobie doświadczać wolności, swobody i spontaniczności w związku i daję je mojemu partnerowi. Wolność, swoboda i spontaniczność słuzą nam, są dla nas korzystne i bezpieczne. Wiem, ze najbardziej atrakcyjny dla mojego partnera jestem właśnie wtedy, kiedy jestem sobą, dlatego z łatwością i przyjemnością przejawiam się w moim związku. Z radością uświadamiam sobie, ze pozwalając sobie na związek nie muszę z niczego rezygnować. W moim związku czuję się spokojnie, bo wiem, ze moj partner jest dla mnie zyczliwy i jest po mojej stronie. Jestem doskonale bezpieczny, kiedy jestem z moim partnerem. Wiem, ze zawsze jestem przez niego chciany i kochany. Pozwalam sobie, by był przy mnie partner, ktory w pełni ze mną harmonizuje. Uświadamiam sobie, ze i ja jestem idealnym partnerem dla mojego ukochanego partnera. Z zachwytem odkrywam, ze jestem jego spełnionym marzeniem. Kocham mojego partnera i cieszę się z tego jaki jest. Nie czuję w sobie zadnej presji, by go zmieniać. Akceptuję go w pełni takim jaki jest i juz teraz uwalniam się od wszelkich oczekiwań, zalow i pretensji wobec mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam z uroku milosnego u jednej kobiety, moge polecic ze szczerym sercem, maz wrocil do mnie po jakims czasie, zwiazek odnowiony. Polecam szczerze ta pania. Namiary moge podac na priv: justyna.krajewska2@wp .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę istnieje, dzięki niej odzyskałam męża. Co prawda dopiero druga osoba umiała mi pomóc ale i tak to prawdziwy cud. Jeśli chcecie poznać szczegóły to piszcie na flowerswoman małpa onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ania
Działa... Ja chłopaka odzyskałam rok temu ponad, pomógł mi jeden rytualista ale problem w tym ze poznałam kogoś innego. Pokochałam go.. A ten pod wpływem uroku nie moze tego zaakceptować, neka mnie... Rytualista odmawia cofniecia uroku, twierdzi ze raz rzucony czar wiąże na zawsze... Możecie kogoś polecić? annazydel@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia i cud? Magia pochodzi od szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się odzyskać chłopaka po rytuale zamówionym na stronie http://magia-anielska.pl Uwierzcie są jeszcze rytualisci którzy znają się na magii i są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuż spamisko
10.19 PRZESTAŃ SPAMOWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonam wrozbe do 4 pytan za 20 zl. Proszę pisac godofrainbow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonam wrozbe do 4 pytan za 20 zl. Proszę pisac godofrainbow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakis czteru lat kontaktuje sie z Alyssa. Ona uratowala mi zycie. Alyssa jest niesamowita wrozka jak i rytualistka. Bardzo madry czlowiek. Moja sutuacja byla taka, ze on mnie nigdy noe chciał. Klocilismy sie. Bylo strasznie naprawdę. Nie mialam z nim kontaktu od poltpra roku... I poznalam Pania Alyssa. Ona wyciagnela mnie dola i ze Smutkow. Cudowna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alyssa jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magią zajmuję się od wielu lat z niezwykle dobrymi skutkami - do tej pory ludzie, którym pomagałam wracali do mnie po następne rady i wskazówki dotyczące życia. Moje karty są nieomylne, nigdy nie podpowiedziały źle, zawsze wskazują odpowiednio w jaki sposób postąpić, w jaki sposób rozwiązać sytuację. Szczególnie dokładne są w sprawach miłości i zdrowia - dlatego zachęcam do udziału w sesjach tarotowych wszystkie osoby potrzebujące. Potrzeba by zmienić swoje życie, ulepszyć je, jest silna i z moją pomocą zobaczysz niebawem efekty. Pragniesz miłości? Dostaniesz ją. Powiedz czy chcesz wiecej? Jesli tak, napisz. Pomogę CI to uzyskać. Napisz do mnie: nadijalau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magią zajmuję się od wielu lat z niezwykle dobrymi skutkami - do tej pory ludzie, którym pomagałam wracali do mnie po następne rady i wskazówki dotyczące życia. Moje karty są nieomylne, nigdy nie podpowiedziały źle, zawsze wskazują odpowiednio w jaki sposób postąpić, w jaki sposób rozwiązać sytuację. Szczególnie dokładne są w sprawach miłości i zdrowia - dlatego zachęcam do udziału w sesjach tarotowych wszystkie osoby potrzebujące. Potrzeba by zmienić swoje życie, ulepszyć je, jest silna i z moją pomocą zobaczysz niebawem efekty. Pragniesz miłości? Dostaniesz ją. Powiedz czy chcesz wiecej? Jesli tak, napisz. Pomogę CI to uzyskać. Napisz do mnie: nadijalau@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na tanie wróżby i rytuały magiczne w promocyjnej cenie. Mój e-mail nadijalau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w pobnymm pzypadku, i wrozka angelina bardz mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehe a świstak siedzi i zawija je w te sreberka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
noooo klatwy i spetania to tak nie bardzo "biala" magia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binoodk

Według mnie jedne z lepszych i cenne informacje można znaleźć w publikacjach dostępnych na stronie bucardimaria.com/publikacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×