Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydzę się kobiet bo macie całkowicie beztroskie życie

Polecane posty

Gość gość

nie musicie o nic się martwic,stawiacie tylko wymagania i dostajecie od życia więcej niż wypracujecie,macie wszystkie przywileje kobiet i mężczyzn a i tak nie potraficie nic z tym życiem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co zrobiłes ze swoim życiem?:D brzydze sie takimi bucami nekającymi kobiety wspołczuje przyszłej żonie , obyś został sam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako psycholożka :D powiem ci że masz ogromny problem autorze, :) nie radzisz sobie ze swoim życiem ,stad cały spektakl niepotrzebnego tematu . Zazdroscisz beztroskiego życia?Beztroskie to maja bezdomni oni o nic sie nie martwią, kobiety sie troszczą i zamartwiaja gorzej niż ty :D takze radzę psychologa odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym wy się martwicie? to faceci was podrywaja i musza spelniac wysrubowane wymagania,to faceci zarabiaja kase,kołuja auta,mieszkania ,zabawiaja was,musza zdobywac pozycjecw stadzie,a wy tylko wymagacie wybrzydzacie i robicie łaske imo ze o nic nie musicie się martwic nawet urodę zwykle facet w związku ma lepsza od was-tylko wy macie zawyżone mniemanie o sobie po prostu musicie przeżyć i nie dać się zabić (a w dzisiejszej cywilizacji to nietrudne bo dzikie zwierzęta was nie pożrą ) a wszystko się zrobi za was-zazna was podrywać lepsi od was faceci/ładniejsi-wy musicie tylko przebierać,wybrzydzać i wybrać najlepszego-dalej facet daje kasę,samcze zachowania,auto,rozrywki,agresje itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 27 lat i jeszcze nikt mnie w życiu nie podrywał a martwię się choćby tym że to nigdy nie nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to największe obiboki, ale zawsze narzekają jak im jest ciężko i, że ich dyskrymunują. Dorwie raz bogatego facia i dożywotnie wakacje już ma zafundowane, jak Lewandowska. Ino wrzuca foty jakiś sałatek, płaskiwgo brzucha i ujęć z z***biatych wakacji. Żyć nie umiwrać. Od 0 do bohatera, bo przy ołtażu powiedziała tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź na to jest prosta. Samce mają teraz ciężko bo jest nas grubo powyżej 7 miliardów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a w jednym pokoleniu przybędzie 2 miliardy :D Masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybędzie, ale kogo? Chyba afrykańczykó, azjatów i arabów. Zobacz sobie na współczynniki urodzeń w tych 3cio światoaych piekiełkach i por{wnaj je do Europy. Przeludnienie prymitywów, to jest największy problem. Kraje zaawansowane mają mały współczynnik urodzeń, a w krajach, gdzie kobieta jest tylko worem na s.permę mają po 5-10 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''orwie raz bogatego facia i dożywotnie wakacje już ma zafundowane, jak Lewandowska.'' to popadanie w skrajność bo takich jak Lewandowski jest niewielu ale nawet w biedzie kobieta ma beztroskie życie-bo to facet podrywa wykazując się przebojowością,pozycja w stadzie ,to facet kupuje samochód i musi mieć prawo jazdy-nawet jak to by był najtańszy -to facet musi zarabiać kasę i na nim spoczywa odpowiedzialność finansowa,to facet ogarnia dom,naprawy,to facet musi babę zabawiać przynajmniej organizując bibę przy wódce i bijąc się z jakimś gościem i to facet daje urodę-porostu u kobiety łatwiej akceptuje się jej braki i macie większe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta jest dnem społecznym i mentalnym to zwykle zostaje zona bo facet ja prowadzi za rękę jak facet jest dnem społecznym/mentalnym/ma braki w urodzie to zostaje sam i spada na dno gdyby nie ogromne wymagania kobiet i minimalne mężczyzn oraz to ze możecie wybrzydzać to byście wiele z was kobiety skończyły na ulicy jako ćpuny z dopalaczami ,albo zawsze siedziały w domu jak taki prawik24 z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za zakompleksiony kretyn to wymyślił hahahaha ja robie wszystko maluja naprawiam auto sprzedaja kupuje ,buduje domy , i robie wsyztsko co nalezałoby do facete ty głupku , masz ten idiotam sobie nie radzi w życiu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto gdzie powiedział ze ja czegoś nierobie-ja tylko stwierdzam jak zachowując się kobiety a masz jeszcze biedniejszego brzydszego faceta którego sama poderwałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buduje domy-----hahahhahaha co jeszcze wymyślisz-co potrzymasz wiadro jak facet wszystko robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_Jack
Ej. Nie jest tak. Ja jestem biedny. Ni gdy nie kciało sie mi chodzić do szkoły guwnie przez mojom prze pieprz oną morde . W końcu po znałem frajerke . Ja siedze cały dzień w domu a ona robi . Teraz pracuje jako rozładowująca i rozładowuje towary . Do rabia tesz na budowie noszonc cegły . Wienc jestem je dynym facetem ktury do świadczył bez troskiego rzycia kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black_Jack -----kiepski wymysł laski którą prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allcia
Ależ oczywiście, że mamy beztroskie życie. Leżymy w chmurkach na świętej górze kobiet sącząc ambrozję ze złotych pucharów, a rzesze wyznawców i niewolników troszczą się o nasz byt i nasze rozrywki, masują nam stopy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia srajcia. Znajdę te twoje zgrzybicowane stópska i zrobię sobie gszybowom zupę bo nie mam co je ść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pod nosem stopy twojej rozładowującej kobiety, po co się wysilać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto walczyć o coś cudownego
Taa oczywiście bezdrosie życie wręcz sielanka. Wychowuję samotnie synka i muszę pracować chociaż dziecko ma dopiero niecały roczek. Mieszkam za granicą ponieważ mój były narzeczony (28l) który nagle przestraszył się ojcostwa zaproponował mi usunięcie dziecka ponieważ to wszystko jest dla niego za szybko. Zerwałam zaręczyny co z tego że mój skarbek był wpadką ja go od początku kocham. Było mi straszenie ciężko nie chciałam obarczać rodziców kosztami i klopotami. Wyjechałam było strasznie ciężko ale dzięki temu że jestem wykształcona znalazłam pracę tam.inaczej traktuje się kobiety w ciąży. Niczego nie żałuję chociaż jest mi ciężko. Narzeczony odezwał się z dwa razy widocznie tego człowieka a nie znałam( związek trwał 3 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Mnie faceci jakoś nie rzucają się do stóp, choć brzydka podobno nie jestem. O pracę niełatwo i załatwiam ją sobie sama bez trzepotania rzęsami. Rodzice mi sporo pomagają, ale gdybym była chłopcem zapewne byłoby podobnie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać to był samiec alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie faceci jakoś nie rzucają się do stóp, choć brzydka podobno nie jestem-----przecież ty odrzucałaś z powodu urody i dymałaś się przygodnie z przystojniakiem czy jeśli miałaś seks przygody to zaakceptujesz to ze facet chodził na dziffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knjhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Już widzę jakby sobie radziły w życiu bez facetów, nawet bez... jak to nazywają "nieudaczników" i "maminsynków" nie poradziłyby z niczym. :) Poza wyjątkami. Cywilizacja cofnięta byłaby o kilka lat świetlnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ciekawe jakby to było bez facetów: Dzwoni Kaśka do Magdy: - znasz jakiegoś dobrego mechanika samochodowego - tak, Jola, ale podobno Celina bierze całkiem niedrogo haha Zresztą nie sądzę, żeby były samochody na świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakby to było bez kobiet: Dzwoni Marcin do Adama: - znasz jakiegoś dobrego opiekuna do dziecka - tak, Michał, ale podobno Zbyszek bierze całkiem niedrogo haha Zresztą nie sądzę, żeby były dzieci na świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlililka
Ze co?? -samaskonczylam szkole za wlasna kase -sama wzielam kredyt na wlasny biznes -sama zarabiam kase, ciezko pracujac -sama wychowuje dziecko(ojciec nie placi) -sama kupilam mieszkanie i auto.. Kazdego jakiego poznam , chetny wkladac do mnie walizki i przynoscc marna pensyjke 1500zl//hahahah golasy bez kasy pracy i mieszkania..o to ci powiem ja tam wole byc sama/30-40 latek juz cos powinien miec/a nie jak kawalere w bluzie z kapture pijacy taniego browca, sory.ja wyrobnikiem zadnego nie bede mlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×