Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna na szlaku

Chciałabym podróżować

Polecane posty

Gość Samotna na szlaku

ale brak mi kompana. Zbliża się weekend majowy i święta, myślałam, żeby się gdzieś udać za granicę (mam 800 zł), no ale kurde...nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWID 30 30
ze mna pisze sie serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Każdy tylko dużo gada, obiecuje, a jak przychodzi co do czego, to woli sobie z sympatią wyjechać niż z przyjaciółką. Mam tego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
a chciałbym podróżować tak przez ok 2 lata...po różnych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWID 30 30
to nie wiem po co ten temat zakładałas jak pisze ze moge ty ty ze z sympatiom ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Ja to samo! Fascynują mnie Bałkany, Ukraina, Estonia, Litwa, kraje skandynawskie, Szkocja, Irlandia, ale co z tego, skoro nie mam ludzi, którzy tak jak ja chcieliby spędzić czas na wojażach! Jechałabym sama, ale nie mam doświadczenia, byłam tylko w Czechach i na Słowacji, no i w dodatku z matką. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarożkowa manka
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na uwadze
Rozumiem Cię, sama chciałam jechać na kilka tygodni nad chociażby polskie morze, np. praca sezonowa w jakimś pensjonacie etc, sama nie chcę jechać, wiadomo, a nie mam z kim - jednym nie pasuje, bo jadą gdzieś indziej, drudzy nie chcą, trzeci nie mogą. I znów spędzę wakacje w domu, niefajnie jest tak samej, bez towarzystwa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarożkowa manka
chętnie na wschód pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
ja zwiedziłem duzo ale z biurem podróży...prawie cała europe ale moim marzeniem jest 1-2 letnia podróż po całym swiecie, po europie, tam tez pracowac, poznawac ludzi... tylko musze sobie jezyk angielski przypomniec bo mam 4 letnia przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za osiem stów to za granicą nie najeździsz... chyba że ukraina, litwa... chociaż teraz widziałam tanie bilety do moskwy około 60 euro ze stuttgartu lub kolonii... sama się zastanawiam :) Albooo kochani stopem się przejeździe... byłam już nie raz w austrii, szwajcarii, czechach... Moi znajomi jadą teraz stopem do barcelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na uwadze
O, Litwa, otóż to. ❤️🖐️ Piękny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo litwa jest fajna, byłam 2 razy... najbardziej podobały mi się Troki! a jakie jedzonko tam mają! W trokach jest piękne jezioro i zamek na wodzie... dobre miejsce dla historyków, ludzi lubiących powędkować, popływać łódką, dla rodzin z dziećmi bo są tam liczne atrakcje dla najmłodszych! Polecam Troki! Większość gospodarzy zna polski i jest całkiem nie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Wszystko fajnie, ale brakuje mi towarzysza. Koleżanki mają teraz swoich facetów, niektóre dzieci, a ja wciąż taka młoda duchem, ciągle mnie w świat ciągnie. Dużo z nich tylko obiecuje, a potem się rozmyśla, a ja tylko tracę swój czas. Czuję się w związku z tym rozgoryczona. Autostop...myślałam o nim. Kiedyś z kumpelą często jeździłyśmy po Beskidach, ale ona teraz wyjechała do Hiszpanii i nie mam z kim używać wojaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na uwadze
Też właśnie byłam w Trokach, śliczne widoczki. I ludzie mili. :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
O tak, widziałam zdjęcia z Troków i rzeczywiście dla miłośników historii (do których i ja należę) miejsce idealne. Ginger21, długo już tak wędrujesz? Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
A Czechy? Wiem, że są tam malownicze zamczyska, no i Praga, Kutna Hora, Ostrava :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojade z Toba
bo jestem w podobnej sytuacji:) mam znajomych, ale na ywjazdy to gorzej...skąd jestes? Ile masz lat Samotna na szlaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na uwadze
A zamki w Rumunii... Matko, marze o wyjeździe do Rumunii... Kocham zamki, szlak zamków piastowskich mam już przebyty wzdłuż i wszerz, teraz nabrałam chęci na coś innego. Ja jestem z Dolnego Śląska, podłączę się do zadanego powyżej pytania, jeśli mogę. :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Ja też marzę o podróży do Rumunii! Już w tamtym roku miałam tam jechać, ale wtedy miałam problemy z pieniążkami. Marzy mi się Siedmiogród, Oltenia, Dobrudża, wieczory nad Morzem Czarnym... Ciekawe czy 800 złoty wystarczyłoby na taką podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Jestem z Katowic, mam niecałe 23 lata. Mam marne doświadczenie, ale chęci spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojade z Toba
ja jestem z Wielkopolski, a Ty Samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Najlepiej byłoby jechać w więcej niż dwie osoby, choć oczywiście każdy kompan mile widziany. Nie ukrywam, że kręci mnie stop, ale może lepiej skorzystać z ofert biur podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byćinnym
800 nie staczy na rumunie... mnie sie marzy trasa transfogarska...jest boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu w rumuni nie byłam, ale może kiedyś pojadę :) Ja lubię się szwendać, z resztą kształcę się na przewodnika... teraz jestem rezydentką i w wakacje również będę miała rezydenturę za granicą, bardzo lubię swoją pracę :) A jak chcecie coś ciekawego zobaczyć w Polsce i mieszkacie w pobliżu opola, to jest piękny zamek w miejscowości Moszna :P haha nazwa nie zachęca ale zamek jest świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Szkoda:( A gdyby tak wybrać się na stopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojade z Toba
a nie myslałas żeby dołożyc troche i jechac na zorganziowane wakacje przez Biuro podróży? Bo 800 zł to tak mówiąc szczerze, ni przypiął ni wypiął:) Na samodzielny pobyt nie wystarczy, chyba, że żyłabys mega oszczędnie, ale jnajwięcej pochałaniają koszty przemieszczania sie. nawet jak bilet lotniczy (gdziekolwiek) jest tani, to trzeba miec na uwadze, że z lotniska trzeba sie jakoś wydostac, a potem tez trzeba się poruszac po miejscu, gdzie sie udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojade z Toba
za 800 zł to wyoczniesz np tydzień nad polskim morzem, albo gdzies w górach, ale to za mało żeby jechac dalej. Stopa odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Szukam właśnie jakichś ofert, ale też już dłużej nie chcę czekać. Na dzień dzisiejszy myślę przede wszystkim o Ukrainie, bo słyszałam, że tanio, no i może bym się zmieściła w tej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna na szlaku
Kiedy mnie już Polska nie kręci. Chcę za granicę. To smutne, że nawet do niedalekich krajów trzeba tyle zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×