Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co daje więcej rozkoszy w łożku?

Polecane posty

Gość gość

1. klasyczny numerek, pozycja jedna ze znanych 2. klasyczna zabawa sama z sobą.. 3. próby z żelami i dziwnymi przyrządami co wolicie naprawdę? czy to są stałe generalne preferencje, czy moze brak zdecydowania jeszcze co generalnie wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ić z tym walenniczko na ero, tam znajdziesz pocieszenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam są faceci sami popaprani, a mi chodzi co myslą przeciętne takie jak ja :-) to też jakieś uczucia są przecież :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos244
Nie jest wazne co i w jakiej pozycji, wazne jaka jest jakośc tego seksu i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj z młotem pneumatycznym , niedo/ru/ch/ana kobieto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiadomo z kim, ale jak? u większośc***ewnie wbrew wszystkim reklamom odpadają te wszystkie żele i inne rzeczy, nie lubię ich nie są fajne,sztuczne i w ogóle, poza tym można sobie podraźnic to już w ogóle; pewnie jak znacie lepiej swoich facetów to i odważniej, przecież żadna przy początkowym razie nie będzie eksperymentować jak nie wiadomo z czym facet wyskoczy.. Ale generalnie co lubicie? :-( nie wiem czy pasuje do ogółu.. i czy np. jemu to mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w tym złego ze sobie ona próbuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, niech sobie próbuje w nieskończoność, w samotności, rzecz jasna. no, może sobie włączyć jeszcze kamerkę, jak ją to jara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lubisz? Z tych trzech 1., choc ja najbardziej lubię, jak mój facet pokazuje swoją siłę, ciągnie za włosy, przytrzyma nadgarstki, polozy rękę na szyi czy ustach (oczywiście w granicach rozsądku). Ma przy tym taki zwierzęcy wyraz twarzy :D a najlepsze jest to, że nic nie musialam mówić, juz przy pierwszym naszym razie tak robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co masz na każdym razem odjazd? ja mam niewyobrażalne problemy z wejściem faceta, 1000 obaw że coś schrzani lub mnie gdzieś po drodzę podrażni lub mu wypadnie zwłaszcza przy końcu. Próbuję nawet czasami zamykać, zaciskać wejście do pochwy żeby go przytrzymać ale nie wiem czy w tym haosie coś idzie z tym. Też byście nie przepadały za takimi akcjami a sama dochodzę szybciej mogę spróbować różnych wariantów Któraś próbuje z żelami i tymi sztucznymi przejmościami, bo to tylko reklamy dla mnie jakiś palantów? która lubi sztuczne płyny oprócz męskich :P w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poważnie lubisz te męskie? jak Ci się wylewa ze środka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie wpływ bezrobocia na psychikę. takie bzdury rodzą sie z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubię penetracji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 00 abc
Tak się rozpisałam, i to sie usunęlo... Co do gościa 13:16: Twój facet albo ma małego (takiego naprawdę, a nie 12-13), albo ma problemy erekcja, albo jest po prostu kiepski w łóżku, moze macie kiepska grę wstepna lub ty niepotrzebnie się denerwujesz, ewentualnie nie jesteś gotowa lub nie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubicie klasyków? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię tylko klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominik Bat
Moja żona ostatnio stwierdziła, że obecnie po tym jak brałem iqman i poprawił mi się czas jaki wytrzymuję, to każdy raz daje jej pełna rozkosz... Wcześniej nawet nie wspomniałą,że nie zawsze jest dla niej ok.... I nie ukrywam, że mam żal za oszukiwanie z orgazmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej rozkoszy daje dobry spokojny sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHarnaś
Słyszałam, a właściwie czytałam o nim. Z tych opini do których dotarłam, to iqman jest bardzo dobry dla osób mających problemy z erekcję i przy jej poprawie jest najskuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię ich nie są fajne,sztuczne i w ogóle, poza tym można sobie podraźnic to już w ogóle; x przy Twoim zasobie słownictwa, elokwencji i jasności umysłu faktycznie zostań przy zajęciu dla prymitywów, czyli wkładaniu czegoś w cipkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość śmieszka
Najważniejsze to jest z kim się seks uprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEryk
Prawda jest taka, że nic poza iqman mi nie pomagało i dopiero na tym środku udało się przywrócić normalność. Przez dłuższy okres czasu czułem się po prostu tragicznie, brzydziłem się sexem, wstyd mi było przed kobietami. Od tamtej pory wszystko wygląda lepiej - szkoda tylko że aż tyle czasu straciłem na szukanie skutecznej metody, to było bardzo negatywne przeżycie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×