Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaca dosc facetow

Czemu faceci to tacy dranie?????mam ich serdecznie dosc

Polecane posty

Gość majaca dosc facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już jest...
ani z nimi się nie da, ani tym bardziej bez nich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
spojrzcie na siebie lepiej a nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca dosc facetow
Nie dosc ze nas rozkochuja w sobie to jeszcze klamia.Chodzilam z takim jednym krotko mowiac 'bajkopisarzem".Teraz gdy moj byly zaczal sie starac o mnie mowiac ze mnie nadal kocha itd.to dowiedzialam sie ze ma laske do tego jest z nia w ciazy.Porozmawialam z nim o tym ale on sie wypieral ze juz z nia nie jest i ze to nie jest jego,najlepiej to jest tak powiedziec.Za jakis czas widziano ich razem,nie szli przytuleni czy cos w tym stylu ale jest to dziwne ze wogole z nia szedl skoro twierdzil ze ja zlewa.Staralam sie ich zrozumiec ale teraz to juz nawet nie probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca dosc facetow
Nie wyobrazam sobie co to by bylo gdybysmy byli razem,chyba bym go zabila.Trudno musi mu byc skoro biega praktycznie na dwa fronty,tymbardziej ze przyjezdza do mnie i do moich znajomych i to dosc czesto hmmm jak onn to robi ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca dosc facetow
czy ktos mi odpisze????????????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaca dosc facetow
Mialam nadzieje ze ktos mi odpisze ale sie mylilam :( Prosze poradzcie mi co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to Ja...
Odpowiem Ci, może wyświechtanym sloganem. Facet to świnia, ale nutka optymizmu. Są wyjątki od reguły, na szczęście... A to raczej z kobietami jest źle, a bez nich jeszcze gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to Ja...
Odpowiem Ci, może wyświechtanym sloganem. Facet to świnia, ale nutka optymizmu. Są wyjątki od reguły, na szczęście... A to raczej z kobietami jest źle, a bez nich jeszcze gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest w ciąży
z tą laską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble...
Hehe jestem draniem, a one wszystkie są "święte". Niektóre z Was same nie wiedzą czego chcą! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy
ona jest z nim w ciazy.Stale powtarza ze to nie jest jego dziecko ale ja w to nie wierze,wkoncu kiedy faceci przyznaja sie do czegos takiego.Kiedys nie myslalam ze takie swinie chodza po tym swiecie,ale takie sa fakty.Po mich doswiadczeniach chyba wole byc sama,bo watpie ze spotkam normalnego faceta z ktorym uloze sobie zycie,to dzieje sie tylko w bajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe....jestes
smieszny koles jakos nikt jeszcze nie powiedzial ze jestem brzydka bo jestem ladna laska i mam duzo adoratorow.Nie chwale sie tym ale nie pozwole aby ktos wyzywal mnie od brzydul tymbardzisj ze nigdy w zyciu mnie nie widzial Tak a propo a moze ty jestes brzydalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katedral
to się kochana przerzuć ma kobiety. dopiero dowiesz się co to znaczy być draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×