Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warszawjanka

Czy brak kontaktu to sposób na powrót mężczyzny?

Polecane posty

Gość gość
Chyba nie :-( z doświadczenia powiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że wszystko zależy od powodów rozstania, uczuć, partnera itd. - w jednym przypadku może być skuteczne w innym nie, ciekawa jestem po prostu Waszych doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mają chwieje,facet który nie chce kontaktu z jakiegoś ważnego powodu,po prostu bez względu na zachowanie kobiety,nie będzie tego kontaktu utrzymywał a nie bawił się w gierki i ciuciubabkę :( wiem bo tak właśnie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam teraz taką "przerwę" z moim "ukochanym". Jak to będzie- okaże się w październiku. Chciałam się definitywnie rozstać ale ON zaproponował "przerwę"- zgodziłam się, choć nie wiem czy dobrze zrobiłam. Wypełniam sobie tę czasową lukę pisząc do niego listy w takim "zeszycie-pamiętniku", który mam mu zamiar wysłać w prezencie po zakończeniu wyznaczonej przez nas "przerwy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Ta pisze smuty w pamietniku a koleś pewnie kręci z inną. No ale w razie gdyby z nią nie wyszło to furtka otwarta żeby wrócić. Trochę szacunku do samych siebie dziewczyny. Nie to nie i kropka. A nie jakieś przerwy, próby, manipulacje, cuda na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponujesz priv, a adresu mailowego u Ciebie nie widzę w profilu? Mam podać swój na forum ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żeś autorko wymyśliła "teorię", przecież to jakaś bzdura kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś Ta pisze smuty w pamiętniku a koleś pewnie kręci z inną. XXX Potwierdzam- ma romans z mężatką ale liczę, że do końca tej naszej "przerwy" jej mąż się w końcu dowie (mają 12 dzieciaka i nie wierzę, że dzieciak nie widzi,że mamusia "rozbiegana"_-I SPUŚCI MU "MANTO" :). Moje wrażenia będą bezcenne- NAPRAWDĘ! Dlatego właśnie piszę ten pamiętnik :) i wcale nie jest on w smutnym tonie. Pozdrowienia dla gościa z Paryża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Merci. Nie szkoda Ci czasu i emocji na to? Dlaczego nie rozstalas się definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kontaktu i ma wrócić do Ciebie to nawet nie miał by pod co podłączyć ładowarki od telefonu od sąsiada przedłużacz chodziasz podciąg jak nie masz żadnego kontaktu u siebie w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś -Merci. Nie szkoda Ci czasu i emocji na to? Dlaczego nie rozstałaś się definitywnie? XXX CHCIAŁAM (to znajomość na odległość więc kontaktujemy się wirtualnie) ale on dosłownie wpadł w panikę i wręcz błagał mnie, żebym nie zrywała kontaktu. Zaproponował tę "przerwę" i ja się zgodziłam. Ustaliłam termin i postawiłam warunek, że to ON ma odezwać się pierwszy. Jeśli faktycznie się odezwie (jest bardzo słowny!)- zapytam go "co ma do zaproponowania"-jeśli będzie "nawijał makaron na uszy", to zakończę to DEFINITYWNIE. Facet ma swoje lata ale niestety jest niedojrzały emocjonalnie i taka jest prawda. To długa historia ale tu na forum nie będę się z tym wywnętrzała. P.S. Ten pamiętnik piszę DLA SIEBIE ale nie wiem czy nie wyślę mu go w prezencie- bez względu na to jak sprawy ułożą się "po przerwie". Pozdrawiam gentelmana z Paryża :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli on się zastanawia czy chce Ciebie czy tę mężatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomość na odległość? Ile razy się widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli on się zastanawia czy chce Ciebie czy tę mężatkę? XXX Z nią ma regularny niezobowiązujący seks (nasza znajomość jest na odległość) i chyba tak naprawdę tylko o to mu chodzi. Jest niedojrzały i chyba nie zależy mu na trwałej relacji z jakąkolwiek kobietą (tak myślę). Sam mi powiedział, że "jeszcze nie wie czego chce". Ot- niedojrzały gnojek ale zakochałam się w nim i to jest cały mój problem. Serce nie sługa niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znajomość na odległość? Ile razy się widzieliście? XXX Problem w tym, że on nigdy nie chciał się ze mną spotkać a pisaliśmy ze sobą długi czas. Wiem, że popisywał też z innymi kobietami (jedna z nich też jest mężatką) Zastanawiam się (i to poważnie!) czy ten facet tak naprawdę nie ma "coś z głową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Nie widziałaś gościa na oczy i się zakochalas? Kto tu jest niedojrzaly emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś - to ON jest niedojrzały. Przecież nie mogę kogoś ZMUSIĆ do spotkania. Zapewniam, że poznaliśmy się bardzo dobrze, znamy swoje charaktery i różne "tajemnice". Wiem, że on ma problemy emocjonalne i to poważne, kwalifikujące się na psychologiczną terapię. Nic nie poradzę, że zauroczyłam się tym gościem. Byłam gotowa na radykalne zerwanie tej znajomości i niepotrzebnie zgodziłam się na tę "przerwę". Z drugiej strony nie muszę przecież odnawiać z nim kontaktu, tylko co zrobić z tym pamiętnikiem?:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża jest możliwe uwierz,miałam podobny początek,najpierw zaczelismy pisać,szybko zamieniliśmy to na rozmowy telefoniczne ale poznaliśmy się w realu po takim 2 tygodniowym kontaktowaniu się na odległość,to on pierwszy się zakochał zanim poznaliśmy się w realu......pierwszy raz miałam taką sytuację bo gdy się już spotkaliśmy czuliśmy się tak jakbyśmy byli ze sobą od bardzo dawna......póki co jest super,spotykamy się teraz regularnie pomimo dużej odległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×