Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy coś ze mną nie tak że zakochałem się w takiej dziewczynie?

Polecane posty

Gość gość

Sam mam 25 lat. Kończę studia a zakochałem się na zabój w 16 latce. Jest piękna, mądra, delikatna. Znam ją rok ale jestem pewny w 100% że to ta jedyna. Ona też mnie kocha. Chce jej się oświadczyć i wziąć z nią ślub ale cała moja rodzina jest przeciwna. Mówią ze ona jest za młoda, że ja nie powinienem sie jeszcze żenić, że mam z nią być jeśli chce ale ze ślubem poczekac. Tylko że mam ochotę na seks. Ona jest dziewicą i nie chce iść z nią do łóżka nim wezme ślub. Po prostu głupio by mi było. Czy mamy wziąć slub w tajemnicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia tajemnica dla 16-latki, będzie potrzebna zgoda jej rodziców... moim zdaniem powinniście zaczekać kilka lat, poznać się lepiej. Jeżeli uczucie nie wygaśnie to weźmiecie ślub jak dorośli ludzie. No i kwestia finansowa, jednak to chyba nie jest dobry moment na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej rodzice nie są przeciwni ślubowi. Tylko moja rodzina. Finansowo jest dobrze bo całe studia pracowałem i mam odłożoną sporą gotówkę. Kończę studia więc będę miał teraz więcej czasu bo nie bedzie kolidować z pracą. Mogłbym poczekac kilka lat ale no z seksem to nie wiem czy poczekam az tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem rodziców, stary zboczeniec który sobie nie może znaleźć rówieśnicy dobiera im się do dziecka, a oni nie są przeciwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na hajs leca i ta gowniara też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz pyszczku, ze sąd się musi zgodzić na taki ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od razu masz darmowa porade prawna, czyli jakies 100-150 zł zaoszczedziłes- sąd nie da zgody , bo nie ma wystarczająco waznych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak długo jesteście razem..... ona ma 16 lat! czy na pewno jest na tyle dojrzała emocjonalnie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tez jestem ciekawa jak długo sa razem i czy podchodzi to pod paragraf bo to będzie pierwsze o co sąd zapyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×