Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet mnie olewa wg was? Czy to ja przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Skoro jak się nie widzimy to pisze do mnie z 1 smsa dziennie, a bywa tak, że nawet sie nie odzywa cały dzien? tzn czasem pisze też ich więcej, ale zwykle rano wysyła jednego dlugiego smsa, ze "dzien dobry kochanie" i zyczy mi miłego dnia i co u mnie itd, a potem cisza... Spotkania są ok, tylko to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak miałam i zerwał ze mną... w sumie to niby nie ma czasu, ale k***a nie umiem zrozumieć, jak można nie mieć tych 2minut na odpisanie?!?1?!?1 faceci są poy*****. jak ma na imie Robert, tzn. że to ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem piszę też pierwsza, ale rzadziej od niego to musze przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie Robert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma pisać do ciebie księżniczko? 1000 tysiąc smsów dziennie wystarczy? I jeszcze lajki na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze az tak to nie, ale chcialabym zeby to było troche wiecej ... Chce tylko znac obiektywna opinie czy przesadzam czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominasz mi mojego znajomego i jego dziewczynę. Co 5 minut smsy, jak ktoś się spóźni z odpowiedzią to foch. Na fb masa zdjęć, całuski i inne debilizmy. I wg nich na tym polega związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem w związku na odleglosc od prawie 2 lat i facet pisze do mnie kilkanascie smsow dziennie... tak więc uważam ze ten twoj ma cie w doopie, zakoncz to, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mnie kobieta się czepiała, że wysyłam za mało smsów, to bym ją zostawił. Dałaby mi dowód że jest niepoważna i dziecinna, a takich kobiet bardzo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie jego o to nie czepiam tylko się zastanawiam czy mu zalezy... Ale nie robie mu o to pretensji. Generalnie on nie jest bardzo wylewny, choć i tak ostatnio okazuje mi więcej uczuc jak sie spotykamy tzn więcej mnie przytula itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta19
autorka, mój też w ogóle nie odpisuje na smsy, albo bardzo rzadko, ale fakt często się widzimy i gadamy przez telefon.. jednak czasem chciałabym żeby pisał tak często jak na początku związku :-( ale cóż może on woli usłyszeć mój głos albo się po prostu spotkać.. niewiem.. mój facet to z rana NIGDY by mi nie napisał tak jak twój do ciebie pisze, chyba kilka razy tak się zdarzyło, a jesteśmy 5 miesięcy ze sobą. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżasta- a mój z kolei woli napisać tego smsa rano niż dzwonić... Rzadko dzwoni, ale juz do tego przywykłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, mój facet to wcale nie odpisuje na moje smsy, a jeśli się zdarza, to bardzo rzadko.. fakt ze się dosyć często widzimy i rozmawiamy przez telefon, oczywiście jak ja zadzwonię.. jesteśmy ze sobą 5 miesięcy i chyba kilka razy tylko napisał mi jakiegoś słodkiego smsa, a twój co dzień tak pisze wiec się ciesz.. :-( nie uważasz ze jakby facet był zbyt słodki i taki nachalnie to szybko by Ci się znudził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez generalnie na spotkaniach jest zawsze miło, nie klocimy sie wcale itd ,tylko to mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciała żeby też pisał do mnie czy wgl odzywał się pierwszy, bo ja się trochę z tym głupio czuje i tak jakbym mu się narzucala, choć wiem ze on tak nie sądzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też na spotkaniach jest super i wgl tylko właśnie zbyt rzadko się on pierwszy odzywa i mnie to wkurza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×