Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet potrafi sie zmienic dla kobiety

Polecane posty

Gość gość

czy znacie takie przypadki gdzie facet sie zmienil dla dziewczyny bo ja kocha i chce z nia byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona o rety
nie powinnaś nawet zabiegać o to by się zmieniał. albo do siebie pasujecie, albo nie. chyba, że rajcują cię udawane związki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzasadniam to tym, że większość mężczyzn zmienia kobiety jak rękawiczki, z tego też powodu nie zmieni się nigdy dla jednej :D. Dobrze jest, jak zmieni się dla SIEBIE SAMEGO, ale dla KOBIETY, to czyste kpiny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***o prawda, kocha to rzecz wzgledna, facet nie umie kochac poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz to sobie uzasadniać - "zależy czy kocha", hihi. Rację ma ta osoba, która pisze wyżej, że nikogo nie należy zmieniać, nawet, jeśli kochamy. To nie nasza sprawa. Kropka ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa i zanm takie przypadki,ale czy ty sie az tak poswiecisz ta zmiane przetrwac,on nie zmienis ie tak z dnia na dzien, na to potrzeba czasu i twoich nerowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy jeden to galgan, a my kobiety przez nich cierpimy. a poza tym zmiany - to tylko na gorsze a nie na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
Znam takie. Kolega był zakochany w swojej znajomej z klasy z liceum, która 3 lata sukcesywnie olewała jego zaloty. Jakiś czas temu, się nad nim zlitowała i mu się pozwoliła 'poderwać', o ile tak to w ogóle można nazwać. Koleś z ciapciaka i niedorajdy stał się jeszcze gorszy, megaaaa pantoflem, a ona zaborczą suką. Dodam jeszcze, że ma tak podły charakter ta dziewczyna, że nie ma w ogóle koleżanek. Mają siebie tylko, bo ja np przestałem się kolegować z taką ciepła kluchą, co można mu nasrać na łeb bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie - potrzeba czasu , co jak on sam deklaruje ze zmieni sie w dwa, trzy tygodnie, dla mnie to smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa25
mój się zmienil -gdy go poznałam, to używał słow "wiater", "poszłem" i denerwowal się jak co ktores słowo go poprawiałam teraz nie pamiętam, kiedy ostatnio powiedział cos niepoprawnie -palił papierosy, więcej pił ja niczego mu zabraniałam ale powiedziałam jaki mam stosunek do jednego i drugiego (a glownie do papierosow, których nienawidzę) teraz popala sporadycznie i nigdy przy mnie a pije okazjonalnie -był na zasiłku z mopsu, co dla mnie było wstydem, teraz z moją pomocą otworzyl firmę za pieniądze z up można wiec powiedzieć, ze facet potrafi zmienić się dla kobiety ale ta kobieta musi być naprawdę tego warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmieni się, mój ciagle obiecuje i nic z tego niie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadek gdzie facet sie zmienil dla kobiety, no i sa razem to zalezy od czlowieka czy faktycznie chce sie zmienic, jesli zdaje sobie sprawe z tego ze zle robi i wie ze chce byc lepszy to sie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetwysoki
brawa anka dla ciebie, wiekszosc pomysli ze to ona jest facetem w tym zwiazku ale czasem facet potrzebuje pstryczka w nos i checi do dzialania, wyjscia z marazmu, a nic tak nie popycha do dzialania jak wartosciowa kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez troche sie zmienil , w pewnych kwestiach , ale to na czym mi tak zalezy niestety pozostaje bez zmian, on jest impulsywny i niekiedy nie panuje nad emocjami, a takze nie podoba mi sie jego stosunek do pieniedzy, jest zwyklym egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocha to i szanuje i jest po prostu najlepszy dla swojej dziewczyny, chce byc najlepszy i wtedy sie nie musi zmieniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj z zimnego i oschlego zlosliwca zmienil sie w kochanego i czulego slodziaka a trwalo to okolo roku, moze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej kwestii kazdy moze sie zmienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslisz że zmienisz starego egoistycznego dziada w czułego partnera,to mylisz się będzie najwyżej grał,ale i to nie potrwa długo łudż się,jesli chcesz sie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetmąż
Oczywiście że facet może się zmienić . Przytyć albo inaczej uczesać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na diabla chcesz kogos zmianiac? Albo ci facet pasuje, albo nie. Jak nie pasuje to szukasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, tak, o ile zechce zmienic sie DLA SIEBIE. Dla kobiety moze grac lub zmienic sie na chwile. Oczywiscie kobieta moze byc motywatorem zmian, ale chec zmiany musi narodzic sie w facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy dla JAKIEJ kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna co marzy, że damski bokser przytuli czule i pocałuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek nie ma mocy sam z siebie zmienic drugiego. Moze byc jedna z przyczyn zmiany. Ta decyzja musi w kims dojrzec. Nie ma tak, ze ktos sie zakocha i z diabla przemieni w aniola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego boksera.. potrafil przytulic****ocalowac, tylko ze co jakis czas ten bokser damski sie w nim odzywal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli robisz takie wybory to ty jesteś dysfunkcyjna ...zdrowa kobieta ominie szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak się zmienił i to duuuuzoooo :) jestem ciekawa na jak długo ;D czas pokaże :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×