Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas piegowata

Czy kobieta z piegami moze sie podobac?

Polecane posty

Gość jakas piegowata

Mam piegi i z tego powodu wieczne kompleksy? bo czzuje,ze jestem inna;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69kubek
Tak! tak! zdecydowanie tak! Piegi sa sexy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani pomoże ani zaszkodzi
oczywiscie, ż tak ;) ja mam piegi tylko latem, ale mój facet je bardzo lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani pomoże ani zaszkodzi
wygadujesz panna głupstwa, albo masz ze 13 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69kubek
nie wierze.... to nie jest powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
uwielbiam piegi u kobiet i nawet zazdroszcze sa takie..trzpiotowate i zawadiackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KC KC
ja zawsze bylam dumna ze swoich piegow a mam ich mnoooooooooooooooostwo ostatnio matka mojego faceta powiedziala ze pewnie mam z powodu piegow kompleksy, ale nie powinnam sie martwic bo to z czasem zaniknie. ech. ja nie chce zeby zaniklo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na wiosnę wyskakują piegi jak mam jeszcze bledszą cerę, ale latem jakoś giną :), jakoś wcale mi nie przeszkadzają :D są faceci którzy je lubia. Mam koleżanke o bujnych rudych włosach i twarz jak oblaną cętkami ale badzo ładna jest, właśnie sie hajtła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
jesli do tego jestes ruda, to lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakos nie sptokalam sie
z facetem ktory lubialby piegi ,a raczej kompletnie na odwrot...ale to kwetsia gustu... chociaz wydaje mi sie ze tak ogolnie to jakby zapyatc facetow czy chca aby ich kobieta mial piegi ,nie miala piegow czy jest im to obojetne, to mniejszoscia na pewno byloby miala piegi... ale to taka moja wlsana ocena,badan na ten temat nie orzeprowadzalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyczna chanel
ja mam piegi cały rok, tylko na nosie i policzkach. W lecie bardziej widoczne... zwykle nie zwracam na nie uwagi, ale z zazdrością patrze na gładziutkie twarze koleżanek i ich jednolitą cerę. I przeważnie ukrywam te piegi pod pudrem lub rózem, gorzej jak jestem bez makijażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegi w zależności od typu urody... mogą jej jeszcze bardziej dodać;) Mnóstwo moich kolegów, a nawet ja sam uwielbiam piegi. Dlatego dziewczyny nie macie się czym martwić. Droga autorko, to nie z powodu piegów nie masz faceta. Rozumiem, że sama szukasz sobie jakiegoś wyjaśnienia, w życiu poznajemy różne osoby, może Ty po prostu nie poznałaś nikogo odpowiedniego. Jak powiedziała kiedyś moja znajoma z piegami:\"Ja siebie lubię, więc inni też muszą\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ-KA
Ja mam piegi i teraz jestem z nich dumna. Chociaż kiedyś przeżywałam z powodu nich ogromne kompleksy, bo byłam w szkole przezywana. Teraz uważam że są bardzo seksowne. Mojemu facetowi się bardzo podobają. Nawet prosi mnie żebym się mniej malowała bo makijaż mi je tylko zakrywa. Jednak szczególnie podoba mu się, że mam je na plecach, uważa że to zmysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwa18
ja tez mam piegi co prawda nie tak duzo ale bardzo je lubie i jest mi troche szkoda bo po malu mi znikaja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabskie przysłowie mówi - "kobieta bez piegów jest jak niebo bez gwiazd". Z pewnością potrafią dodać uroku, ale wszystko zależy od ogólnego wrażenia a nie od tego czy masz piegi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiekszosć piegusków w dziecinstwie ich nie lubialam a teraz kocham :) Jestem o tyle szczesciara ze mam tylko piegowatą buzię i do tego ciemne oczy i wlosy, bo znam osoby w mleczna cera i calym cialem w piegach i oni czasem maja dosc swoich piegow... Lubie ludzi z piegami, mile to dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojadokładnietakjak
Ja kiedyś jak byłam małą dziewczynką (tak ok 7-10 lat) nienawidziłam swoich piegów uważała je za brzydkie, odpychające, ale z biegiem czasu je zaakceptowałam, bo to że je mam (a mam ich duuużo i w lato i w zimę, co prawda na jesień bledną ale jednak są) nie jest moją ani winą ani zasługą. Teraz mam 17 lat i jestem szczerze z nich zadowolona (dodatkowo mam jeszcze rude włosy... co za ironia losu), brakowało by mi ich gdyby znikły... a dziewczyny w piegach (dużych ilościach jak i małych) są ładne tak jak każda inna dziewczyna tylko trzeba z siebie "wyciągnąć" jak najwięcej atutów, pokazać te rzeczy, które są w nas najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście to uwielbiam piegi u kobiet i nie spotkałem jeszcze takiej, której nie dodawałyby uroku. Jeśli dziewczyna jest ładna i piegowata to zawsze wygrywa u mnie z ładną bez piegów. Niestety tak się złożyło, że nigdy nie miałem piegowatej dziewczyny czy kochanki. Zauważyłem, że największe powodzenie mam u ciemnowłosych, a te rzadko kiedy mają piegi. (może dlatego, że sam jestem niebieskookim ciemnym blondynem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jsstem szatynka, piwne oczy i mam piegi, jak się opale to lepiej widać i ****ardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatynki dość często mają piegi, bo bliżej im do płomiennowłosych niż do brunetek, czy blondynek. A co może się w piegach podobać... są przeurocze i bardzo seksowne, zwłaszcza te na nosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalek pieguska
kiedys tez bardzo nie lubilam swoich piegow dzis niby mi nie przeszkadzaja ale jak wychodze w domu to zwykle sie maluje tak ze ich prawie nie widac bo sa jasne nie ciemne jak u niektorych. wiem ze niektorzy faceci lubia rude ale ja nigdy w zyciu nie trafilam na takiego typowego pasjonata wiec nie mialam tez okazji poczuc sie jakos tam wyjatkowo z tym ze jestem ruda i mam piegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 28
Ja mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i sporo piegów głównie na twarzy, miewałam kompleksy co do swojej urody, najgorzej latem, ciemnieja mi od słonca, co się z tym wiąże są bardziej widoczne, mojemu facetowi to jednak nie przeszkadza, podobam mu sie taka jaka jestem, czyli z piegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusofil
Przyznam szczerze ze mam swira na punkcie Piegowatych rudych dziewczyn .... Nie ma nic piekniejszego na swiecie nogi mi sie uginaja jak widze taka pieguske poprostu cos wspanialego istoty nie z tej ziemi kocham was pieguski moje piekne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, piegi są sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude piegowate to nie, ale szatynki, piegi i piękne oczy to świetne połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×