Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam dać mu drugą szansę?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam wydawało mi się bardzo fajnego chłopaka. Jednak na pierwszym spotkaniu opowiadał głównie o swoich studiach, pracy i hobby. Widać, że lubi swoją pracę, codziennie biega, jeździ na rowerze nieamatorsko. Uczy się języków obcych, ale nie np. hiszpańskiego tylko nieciekawych skandynawskich. Wkurzało mnie też, że opowiadał z dumą, że kupił mieszkanie, gdy spytałam go, w której dzielnicy mieszka. Dalibyście mu drugą szansę? Ogólne fajnie się z nim rozmawia, ale wiadomo, ma wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student kupił mieszkanie? hmm niewiarygodne wprost jak dla mnie to jakas lej woda a na pewno studiuje? moze najpierw sprawdz co jest prawda a co nie, kłamstwa na początku znajomosci żle wroźą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadał, co jakie studia skończył. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj. Za duzo sie chwali. A jeszcze spytam, Ciebie dopytywał czy tylko on i on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopytywał się, co studiuję, co planuję w życiu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoim zdaniem o czym miał opowiadać? O tym jak się schlał z kumplami? Dziwisz się, że jest dumny z mieszkania? Może dla Ciebie taki zakup to jak dla innych bułki w piekarni, ale nie wszyscy tak mają. Zastanów się, czego chcesz, bo po Twoich wypowiedziach trudno zgadnąć jakie masz oczekiwania na pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak studiuje jezyki skandynawskie to ambitny jest. No i w przyszlosci moze wyladujesz np w Szwecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz autorko , ja to się zastanawiam czy to on Tobie powinien dawać drugą szansę... Nie podoba ci się że uczy się języków nie takich jakby Tobie pasowały ? a Ty ile znasz języków ? i czy znasz hiszpański który tak ochoczo byś mu poleciła do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho, łaskawa królowa może da szansę, fiu fiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za szczerość, ale nie przesadzajcie. Na początku był dla mnie bardzo ciekawy, jednak z góry stwierdził, że chce się jeszcze raz spotkać. Dla mnie trochę zbyt bezpośrednio, bez klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiesz? Dlaczego miałabym go zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraficie tylko krytykować, ale sami nie potraficie napisać, dlaczego powinnam nie kontynuować tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczę, jak dziecku - nie pasujecie do siebie. Chłopak jest ambitny, inteligentny, poważnie myśli o przyszłości. Nie jest prawdą, że przeciwieństwa się przyciągają. Będziesz mu kulą u nogi, kamieniem u szyi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy powinnam dać mu drugą szansę?" Skoro się o to pytasz na forum to on nie powinien ci dawać drugiej szansy i jak najszybciej cię zostawić. Jesteś niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pytasz, co on może ci zaoferować. A co ty mu masz do zaoferowania? Będziesz paprotką, która chce faceta z mieszkaniem? Osiągnij coś w życiu i dopiero wtedy się przyczepiaj facetów, którzy już coś osiągneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie studiów i już pracuję, więc nie mów, że nic nie osiągnęłam. Zarabia więcej ode mnie, ponieważ ma odpowiednie uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak , bycie w trakcie studiów to rzeczywiście osiągnięcie ... Studiami to możesz się pochwalić, gdy je ukończysz a do tego jeszcze daleka droga ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pochwalić, gdy je ukończysz" Ukończenie studiów to też jest "osiągnięcie" którym na miejscu tej pani bym tak nie szastał, bo może mieć sporą konkurencję w byciu szarym szarakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×