Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona zagubiona

czy powinnam do niego wyslac mejla?

Polecane posty

Gość ona zagubiona

temat jakich tysiace ale nie bardzo wiem co mam zrobic ze swoim zmartwieniem. 5 lat temu rozstalam sie z facetem. Mieszkal w Australii wiec milosc na odleglosc nie dala rady. Od tamtaj pory ja ulozylam sobie zycie, wyszlam za maz i jestem szczesliwa. Dzis diowiedzialam sie ze jemu nie bardzo sie zycie ulozylo, ze wlasnie rozstaje sie ze swoja zona. Czy napisanie do niego mejla bedzie złe? Rzostalismy sie moze w niezbys symatycznych okolicznosciach ale mam mnostwo milych wspomnin, czy mejl od czasu do czasu bedzie czyms niepoprawnym? Nie marze o nim po nocach, kocham meza i to nie bedzie zadne zagdozenie dla mojego zwiazku. Zastanawiam sie tylko czy przywrocic taka zwykla znajomość.... Czekam na opinie, mejla juz napislam, zastanawiam sie tylko czy kliknac "wyślij".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
napisz do niego! milo sie czasem kogos z kim spedzilo sie wiele radosnych chwil spytac co u niego, powiedziec mile slowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zagubiona
ile wpisów tyle opini.... ale bardzo dzięuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zagubiona
moze jeszcze ktos sie wypowie? proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zagubiona
przeniose sie jeszcze na dyskusje ogólna moze tam wiecej osób przeczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairplay
postaw sie na miejscu swojego meza, jak Ty bys sie czula gdyby on z sentymentem chcial sobie odswiezyc stara znajomosc, a ten do ktorego sie odezwiesz? nagle jak sie dowiedziala, ze jestem sam pisze... ma meza wiec czego chce? moze i nie ma w tym nic zlego, ale ja naleze do osob, ktore kieruja sie prostymi zasadami w zwiazkach z mezczyznami, skonczylo sie, po co wracac (z jakiegokolwiek powodu)...czasem chcialoby sie powiedziec cos komus, ale jest juz nie w porwe, po czasie, czesto za pozno... co napisalas w tym liscie? jakich zwrotow uzywalas, tlumaczylas jakos skad wiesz,ze sie rozstaje itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
ja bym nie napisala bo to by moglo wywolac jakies niepotrzebne sentymenty i kto wie jak to odbierze moze pomysli ze za nim tesknisz hmm ale to tylko moje zdanie mialam podobna sytuacje i zaluje ze wyslalam co prawda nie maila a list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zagubiona
napislam tak ogolnie, co słychac i wogole nic nie wspomnialm o tym ze cos wiem o jego rozstaniu. Zapytalam jak mu sie wszytsko uklada i ze mimo ze sie rozstalismy mozemy chyba wyminiac czasem mejle. dzieki fairplay, Twoje zasady sa bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×