Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek2626

Czy taki związek ma sens?

Polecane posty

Gość Marek2626

Cześć wszystkim, potrzebuję waszej opinii, Drogie Panie. Otóż jestem w związku z dziewczyną od 3 lat, ja mam 26 lat, ona 25. Jesteśmy kompletnie inni, lubimy inne rzeczy, ale mimo to bardzo dobrze się dogadujemy i szanujemy. Jest jednak kilka rzeczy... A właściwie ich nie ma. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu - moja kobieta nie ma takich potrzeb (jak sama mówi), próbowaliśmy tutaj chyba wszystkiego, włącznie z wizytą u lekarza, nic nie pomaga. Poza tym jest bardzo władcza, przez co często czuję się stłamszony, czuję, że moje zdanie często się nie liczy, bo i tak obróci wszystko na swoją korzyść. Oboje pracujemy, ale ona na dwa etaty (mimo że finansowo tego nie potrzebuje) - tłumaczy to tym, że kocha swoją pracę, przez co bardzo rzadko się widujemy. Proszę was o opinie, pomysły... Jak naprawić taką relację? Czy jest sens walczyć? Czasami nie mam już siły, mimo że bardzo ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niej jak najdalej, bo będziesz miał zmarnowane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pytasz o zdanie ludzie na kafeterii...to wiesz :P Zastanów się przez chwilę i pomyśl wyłącznie o sobie, to jest Twoje życie, jeśli Ci to nie odpowiada to podejmij odpowiednią decyzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Jesteś peezdą 2. Ona jest hetero 3. Peezdy jej nie podniecają 4. Nie uprawia seksu z kimś kto jej nie podnieca 5. Uprawia za to seks z kimś kto ją kręci (ale to nie ty) 6. Zostaw ją w spokoju albo wyhoduj jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2626
No cóż, temat jest trochę bardziej skomplikowany niż bycie pizdą, bo ona jeszcze nigdy nie uprawiała seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej prymitywa z 13.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście razem 3 lata i Noe uprawialoscie seksu? To nie jest normalne, a ona tylko tak gada ze nie czuje takich potrzeb. Zwyczajnie jej nie pociagasz, może jest z Toba bo masz fajny charakter, nadajesz się na męża itp. Pewnie uprawia seks z kimś innym na boku, kto ja kręci a Tobie wciska kity. Na Twoim miejscu przejrzalabym jej telefon bo ryzyko ze Cie zdradza jest duże. Jak będziesz miał okazje poczytaj jej smsy, możesz się zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widoczne ma zasady że czeka do ślubu, odczep się od niej skoro nie szanujesz jej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że jest aseksualna i do seksu nigdy nie dojdzie. To Twoje życie autorze, musisz sam podjąć decyzję czy jesteś i będziesz szczęśliwy w związku z tą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego jak związać się z kłodą. Wiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×