Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci nigdy nie dążą do dotyku

Polecane posty

Gość gość

Nawet gdy kobieta im się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa niesmiali...tak sie boja pieknych kobiet, ze to paraliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile prowokacjiw ymyslisz , widze ze masz jeszcze wiecej kompleksów , a teraz co to ma być? moze lubisz chłopców , albo jesteś pustym przyrządem a i tak polacy są najwieszymi gwałcicielami własych dzieci i krzywdzą wszystko co słabsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w dzisiejszych czasach od niejednej głupiej krowy za takie dotykanie można pozew dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem piękna , raczej zwykła , tylko ładna , i nie mam na mysli obmacywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak uwielbia dotyk, przytulanie, mizianie, pieszczoty, trzymanie się ze rękę, itd. ale za to nie lubi mówić o uczuciach, więc coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Bo nie każda kobieta, która mi się podoba musi mieć ochotę, abym ją dotykał ??? Chyba nie chciałabyś, że każdy napotkany facet dążył do dotyku z Tobą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo że nie, ale jeżeli zaczyna się coś działa między ludźmi, jakieś sygnały przyzwolenia od kobiety to z czym zwlekać? Nie macie takiej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie może i nieśmiali ale jeszcze jak laska od czapy powie "bez sexu" wchodząc do jej pokoju na 3 spotkaniu to już nie wiesz czy wyglądasz na takiego napalonego i dotyk może być odebrany tylko i wyłącznie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem , ale powiem ci że ja już dwa razy musiałam pierwsza pocałować faceta....bo chodzimy na randki mijają już 4 -5 randek a oni nadal całusek w policzek. Mnie już skręca a oni nadal tacy ułożeni:-( Ostatnio tez się rzuciłam na faceta pierwsza i potem już się rozkręcił. Nie wiem co ci faceci tacy bojaźliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałabym żeby facet całował mnie na pierwszej czy drugiej randce...no ale już po 3 randce to wiadomo ze skoro się z nim umawiam to tego chce...a oni zwlekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiem ci autorko ze jak facet zwleka zbyt długo to zły znak...bo ja tych co pocałowałam pierwsza to niestety ale bardzo szybko się rozmyslili i już nie jesteśmy razem. Wiec zdecydowanie lepiej jest gdy to facet wykazuje inicjatywę, a skoro ten twój się do tego nie pali to znaczy że nie jest oczarowany toba tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go pocałowałas pierwsza to wyszłaś na głupią peeezde :) Myślisz, że facet tego nie czuje? Jak on sobie pomyśli, jak się spotkasz z jakimś kolegą 3 razy i zaraz go zaczniesz całować? Jesteś jakaś niezrównoważona psychicznie... Najlepsze jest to, że robisz z tego winę facetów, że są bojaźliwi, nie nie są, ty jesteś zbyt.... no właśnie dopisz sobie swoje słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli zwykły dotyk, a nie obmacywanie - od tego sie powinno wg mnie zaczynać .. Przy zwyczajnym dotyku żaden chłopak nie zostanie odebrany jako napalony. Z tym moim znamy się miesiąc, a on odskakuje nawet przy przypadkowym dotyku.. Chyba macie rację, ze nie podobam mu się. Pewnie spotyka się ze mną z braku laku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie :D w takim przypadku kopa w dupę mu daj, nic z niego nie będzie jak ucieka od Ciebie. Ciapa jakaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe w ogole,ze spotyka się ze mną z braku laku i czeka na lepszą? Niby daje mi do zrozumienia ze mu zależy, ogólnie jest skryty i nie odsłania się z uczuciami, wydaje się być poważny, godny zaufania, innego już bym kopnela w d***la Próbuje to rozkminic... może on tak ma po prostu, moze ma jakiś uraz, czy jest sens doszukiwać się czegoś co być może jest tylko w mojej wyobraźni, wydaje mi się, ze gdybym podobała mu się to nie odskakiwalby jak oparzony, zniechecilam się do niego po tych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:18 niestety to możliwe:-( Tak jak c***iszę ja dwa razy wykazałam inicjatywę i sama pocałowałam bo wydawało mi się ze może sa niesmali i trzeba im pomóc. I co? Tygodnie mijały i c***anowie ciągle byli krok do tyłu, tacy wycofani, związek nie rozwijał się. Może oni spotykają się z nadzieją ze coś z tego będzie, że się rpzekonają ale czas mija i nic się nie dzieje. W każdym razie lepiej się nie nakręcaj bo takie zachowanie żle wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na co dzien jest pewny siebie i dominujący, taki ma charakter, nie udaje, moze to gra ale zauważyłam ze kopiuje moje zachowanie co czasami mnie śmieszy, ulega mi (to trochę dziwne ale tłumacze na swoją korzysc), szanuje i traktuje jak gentleman.. Potrafi patrzeć na mnie takimi maslanymi oczami, wpatrywac się póki coś go nie wytraci z równowagi, ale z reguły jest głuchy i slepy na otoczenie Ale ten dotyk... A raczej jego brak!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ile się znacie i ile randek za wami?? czy jest całus w policzek na dzień dobry i do widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh:( tez o tym pomyslalam. A ci twoi niedoszli może takie ciałko ogólnie? miałam kiedyś znajomego prawiczka i zachowywał się podobnie..myślał dużo , zadreczal się a na zewnątrz nic.. Ten obecny raczej nie jest, a tamten to był przyjaciel. Staram sie wlasnie zdystansowac.. nie chce związku na siłę.. to dziwne, bo jest atrakcyjny i krąży przy nim pelno dziewczyn, ja mam dominujacy charakter ale pokazuje sie od wrazliwej, biernej strony zeby go nie sploszyc. Z tego co mówi ma zasady i jest tradycyjnie wychowany dlatego mam jeszcze jakas nadzieję. Innego już dawno kopnelabym w 4 litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ciapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytul go z zaskoczenia i trzymaj, wtedy powiedz że potrzebujesz tego dotyku :) musisz sama to ogarnąć np też siadając na kolanach przy filmie i się tuląc, jest uległy w stosunku do Ciebie stąd to kopiowanie zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ta uległość w stosunku do mnie skoro ma dominujący i silny charakter? Nie jest jakiś zahukany a dziewczynę miał .. Boże jak mnie to męczy :/ zależy mi na nim, nie wiem na co mogę sobie przy nim pozwolić.:/ Odezwę sie za jakiś czas, jestem w pracy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ma inną postawę nie przebywając tylko z tobą to nic nie znaczy, masz silniejszy wpływ na niego jak on na ciebie, tak po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nic z tego nie będzie, samo to ze tak cie testuje i tak długo przygląda pokazuje ze nie jest zdecydowany. Miałam to samo wiec wiem ze taki facet równa się "nie wiem czego chcę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pociągasz go i tyle, jak faceta pociąga kobieta to dotyka, maca, chce rozebrać i to jak najszybciej, wiadomo z początku się hamuje, ale na 2-3 spotkaniu już nie; widocznie spotykasz sie albo z gejami albo z takimi których w ogóle nie pociągasz i spotykają sie z braku laku z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś się raczej cieszyć że facet nie obmacuje cię już na początku znajomości, tylko stara się ciebie bliżej poznać, bo to może oznaczać że cię szanuje i chce czegoś więcej niż macanka i łatwego seksu. I weź tu człowieku bądź mądry, wyciągniesz łapki do kobiety na 3-5 randce źle, bo jesteś zbokiem i chcesz tylko zaliczyć, nie wyciągniesz, to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego pieścić a co innego chciec zaliczyc, mnie faceci dotykali juz na 2 randce ale zaden nie chcial mnie zaliczyc, tylko czekali cierpliwie az sama bede chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×