Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Corazon_negro

Dlaczego złamałeś mi serce??

Polecane posty

Gość Corazon_negro

Historia jest krotka...a ja dzis wiem, ze bardzo go kocham i nie moge z nim byc. Rozstalismy sie. Jego rzeczy czekaja na odebranie, za osiem miesiecy urodzi sie nam dzidzius, kocham i jestem kochana (a moze i nie)...jednak nie jestesmy razem i nie wroce do niego. Dlaczego obiecywales mi ze sie zmienisz a potem wbijales mi noz oszczerstwami? Dlaczego Twoja zazdrosc nie dawala nam zyc a ja mimo wiernosci pod kazda postacia Tobie...nazywana bylam zdradziecka dziwka? Dlaczego poklocilismy sie o pierdole a Ty posunales sie za daleko? Dlaczego ostatnia rzecz ktora mnie przy Tobie trzymala okazala sie tak niewazna a dzidzia ktora jest czescia nas zostala nazwana nie Twoim dzieckiem? Dlaczego mnie uderzyles.....obiecales.Pol roku dbales aby tego wiecej nie bylo i znowu? Nie umiem wybaczyc i nie wybacze....dzis placzac i wspominajac te chwile kiedy byles mi podpora ucze sie zyc bez Ciebie, choc tylko jeden dzien minal...gladze malenstwo i sama nie wiem czy chce aby ono kiedys o Tobie sie dowiedzialo. Jest mi bardzo ciezko....nie wiem jak dalej zyc...wiem tylko jedno, ze postepuje slusznie.... NIech mnie ktos przytuli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzz
Dobrze zrobiłaś.Dobrze że dziecko nigdy nie zobaczy jak tatuś bije mame Moje widziały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layshe
Ja też przytulam, tak bardzo mocno, choć jestem obcą osobą. Trzeba to z siebie wyrzucić a tak może jest najłatwiej. Musisz żyć dalej i być silna dla siebie i dla tego maleństwa. I wierzyć że gdzieś czeka na Ciebie jeszcze wiele szczęścia i radości:) Pozdrawiam Gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radze ci
Zajmij sie dzidziusiem a wszystko samo się potoczy :) Ten mezczyzna nie ejst ciebie godzien ..uderzyl cie....Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corazon_negro
Czesc wam wszystkim...dziekuje za tak szybki odzew. Niestety nie mam nikogo takiego....nikogo do kogo moglabym sie przytulic i na kim wesprzec. Jak wspomnialam on byl bardzo zazdrosny...wiec moje wszelkie znajomosci poslzy w niepamiec.... Rozstawalismy sie w ostatnim okresie z piec razy ale potem wracal...wczoraj zrobil to co zrobil.....a poszlo o blahoskte...hormony mi zaszalaly i troche niefajnie sie zachowalam...jego reakcja byla taka, ze kiedys sie spotkamy. Mieszkamy razem a on po prostu...po raz kolejny postanowil nie wrocic do domu...zawsze tak robil kiedy bylo zle. Doszlo do konfrontacji i skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Kontaktu z nim nie mam, wszystko co jego jest tu, zabral mi pieniadze na zycie. Jestem sama jak palec, z maluszkiem w brzuszku a dodatkowo stracilam prace w zeszlym tygodniu, bo on sobie ubzdural ze krece z szefem i swoje zrobil a ja dostalam zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corazon_negro
Dziekuje. NIe dam sobia pomiatac, bo mimo ze mam bardzo ciezka sytuacje to nie dopuszcze do tego abysmy znow byli razem. Latwo by bylo znow miec kase, pozorne szczescie i wizje naszej trojki ale to wszystko wiazalo by sie ze strachem i brakiem wiary. Dzis nie wierze ze stane na nogi i jestem przerazona ale to pierwszy dzien, potem bedzie latwiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalka
Biały welon - gwiezdny tren, patrząc w niebo słucham Cię Słowa, które nic nie znaczą, tylko aniołowie płaczą. Ciepły deszcz całuje twarz, może kiedyś przyjdzie czas Mówisz tak - choć wiem, że kłamiesz nie uciekam z Twoich ramion Ona jest czernią i bielą, ona jest smutkiem i nadzieją Ona ostatnią bogów wybranką, moją sekretną siostrą i kochanką Szłam aż z nocą przegrał dzień, wolno odwróciłam się Blask komety wyrysował zimny cień na mojej drodze Dałam jej w ofierze lęk, piłam światło jakby krew Mój ból wsiąkał z deszczem w ziemię, takie dziwne oczyszczenie Ona jest czernią i bielą, ona jest smutkiem i nadzieją Ona ostatnią bogów wybranką, moją sekretną siostrą i kochanką Jutro też powrócę by dotknąć jej, nieśmiertelna wzywa mnie Już nie czuję chłodu, gdy pada deszcz, mogę znowu z Tobą być tutaj gdzie Nieśmiertelna daje mi swoją krew, nie pytając nawet czy jej chcę Ona jest czernią i bielą, ona jest smutkiem i nadzieją Ona ostatnią bogów wybranką, moją sekretną siostrą i kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalka
Poczytakam i nie wiem czemu wlasnie ten tekst wam dedykuje a wlasciwie juz tylko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cos innego
Wspolczuje Ci i zycze sily. Boisz się uwierzyć że istnieje jeszcze taki ktoś Kto powie, że pomoże a nóż wepchnie Ci gdy nagle spuścisz wzrok Ja też tak mam i każdy ma Już dosyć, świat nie jest zły lecz warto wiedzieć że są łzy bo źli jesteśmy my Już dosyć, los zmienny jest więc nie bądź katem bo on mógł być Twoim bratem też l pamiętaj o tym że gdy serce skończy bieg Spokojnie zaśniesz gdy nie przypomną twarze się co przez Ciebie życia sens straciły bo Ty wolałeś być zły Mój Ty przyjacielu jak to słowo obco dzisiaj brzmi A przecież dar największy to osoba dzięki której lekko śnisz Ja chce Nią być i Ty też chcesz! Już dosyć... Dody nie lubie ale pasuje. Skoro tekstami lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corazon_negro
Kochaj mnie mimo wszystko Do niedzieli jakoś szło Lukier miód liryczne cudo Kochaj mnie mimo wszystko Nagle coś drobiażdzek wręcz Na manowce złości wywiódł mnie Kochaj mnie mimo wszystko Jeśli zwątpisz choć jeden raz Jeśli zwątpisz choć jeden raz Jeśli zwątpisz choć raz To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę Powrotów nie będzie .dzieki dziewczyny ale jedyne co o nas to to....slucham muzyki i rycze......maluszkowi to zaszkodzic moze.....ale dzis musimy razem poplakac aby potem bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababw
...Ty co płaczesz ażeby śmiać się mógł ktoś Już dość,już dość.Otrzyj gorzkie łzy.niech to wszystko przepadnie we mgle Bo nowy dzień wstaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corazon_negro
Witam wszystkich....spalam jak dziecko tylko on snil mi sie cala noc...jak na zlosc! Kiedy zasypial przy mnie miewalam koszmary a dzis mialam przekroj po wszystkim tym co piekne. Zadzwonil w nocy i przepraszal......nie wiem po co czy chcial oczyscic swoje sumienie. Odlozylam sluchawke. To wszystko boli z dnia na dzien coraz bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajama
A mi sie zdaje ze on chce wrocic i jest mu wstyd. Co gorsze, jak kleknie na kolana to Ty mu wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×