Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mal-a

doradźcie

Polecane posty

Gość mal-a

jak to jest dziewczyny.....chociaz to moze powinno byc raczej do facetów pytanie. Jak sie kochamy , ja osiagam 3-4 orgazmy a moj partner niccccccc.Pieszcze go i jezykiem i reką a On w zaden sposób nie moze skonczyc. Wytrysk był tylko 1 raz (jeden). Pytałam go o co chodzi i czemu tak jest, to On odpowiada ze wszystko jest cudnie, wszystko dobrze tylko jakos nie moze skonczyc. Mielsiscie cos takiego? Jak pomoc, jak sie zachowac.Poradzcie cos, bo mi źle z tym, plissssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrewq
nie wiem co tobie poradzic natomiast wiem ze moj partner ma problemy zeby skonczyc jak sie troche napije w tedy jezdzi jak po starej kobyle i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal-a
moj nie moze skonczyc ani jak sie napije ani na trzezwo, chociaz ten jeden jedyny raz skonczyl jak był trzezwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tez czasem występują
takie problemy, nie wiem od czego to zależy, na pewno za którymś razem jest Mu dużo trudniej dojść... Może to jakaś choroba, a może po prostu za dużo o tym myśli - stres robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tez czasem występują
i jeszcze jedno - może spróbujcie innych pozycji? Mój partner np bardzo lubi pozycję na łyżeczkę, wtedy chyba najłatwiej Mu skończyć...aha i jeszcze jedno, u nas ten problem rośnie, gdy kochamy się z prezerwatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal-a
dzieki......lepiej mi troche wiedzac ze nie tylko nas to dotyczy.A powiedzcie jak sie zachowac wtedy, co robic, bo mi jest naprawde smutno. On widzi ze sie staram, mowi ze jest mu dobrze tylko to jedno "ale". Kurcze bardzo bym chciala zeby i On był usatysfakcjonowany. A odnosnie prezerwatywy to to nie to, nie uzywamy jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mal-a
i jeszcze.........co Twoj partner na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbabrabarbabra
a moj mogl 2 minuty a wczoraj minelo 30 minut i jeszcze nic:P co za niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliżniak szczerego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×