Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doradzić coś co robić ?

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Mam od 8 msc chłopaka kocham go jest moim pierwszym chłopakiem. Między nami było wiele kłótni , rozstan, przeżyliśmy okres 2 msc rozłąki Ale dalej jesteśmy razem. Kocham go chociaż wiem że nie jest wymarzonym księciem z bajki. poszliśmy do innych szkół on do zawodowej a ja liceum , i w mojej klasie jest chłopak który nie wiem jak to określić no podoba mi się. Dzisiaj jak koleżanka mnie pytała czy mam chłopaka odpowiedziałam ze tak to on zrobił dziwna minę widziałam że go to ruszyło. Widzę czasami jak zerka na mnie jest nieziemsko przystojny wysoki a przede wszystkim mądry , czego nie mogę powiedzieć o moim chłopaku. Mój chłopak jeszcze zachowuje się jak dziecko a kolega z klasy już myśli o studiach medycznych. Mam wrażenie że mój chłopak nie wiem jak to nazwać przestał mnie kręcić ? Przez to że jest trochę dziecinny ? Nie wiem kompletnie co myśleć. Może to zabrzmi chamsko ale mam wrażenie że mój chłopak nie jest na moim poziomie. On po zawodowej hydraulik a ja chirurg jakiś tam. Nie wiem dlaczego kolega z klasy mnie tak kręci . Jestem z moim chłopakiem z przyzwyczajenia chyba :( co robić ogłosić wolny status (oczywiście nie na fb) dać mu do zrozumienia że jestem wolna brać się za niego ? czy to tylko takie zauroczenie i moŻe minie ? Przepraszam za błędy z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie sądzę, abyś została jak to napisałaś - chirurgiem jakimś tam. Być może chodzi ci o jakiś stopień specjalizacji albo o coś innego, ciężko powiedzieć. Pytanie jakie powinnaś sobie zadać, to czy ty jesteś na odpowiednim poziomie dla tego chłopaka. A znając życie pójdziesz na jakieś studia humanistyczne i to hydraulik będzie zarabiał 4x więcej od ciebie, więc się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce iść w ślady taty. Też jest chirurgiem. Nie mam określonej specjalizacji bo jest na to za wcześnie. Myślę że rozszerzona chemia nie wiele ma do humana. Myślę że twoje zdanie o tym ze to ja nie jestem na jego poziomie nie jest słuszne . Zadaj sobie pytanie czy byś chciała być z chłopakiem który gra całymi dniami w Lola. A w południe przepycha rury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×