Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna powiedziala mi, ze do seksu to moglaby miec innych

Polecane posty

Gość gość

czyli jest ze mna tylko dla kasy i mysli, ze bede bankomatem skoro do seksu moglaby miec innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś tak bezznadziejny w łożku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jej płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wie ze z tamtymi nie zalozy rodziny a w Tobie poklada nadzieje na rodzine, dom itd, jelen do harowania a kochanek do przyjemnosci, wszystkie kobiety sa takie same, z miloscia to nie ma nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź nowoczesny. Niech uprawia seks z innymi, oni niech za to płacą a ty zyj na jej koszt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to manipulantki i z komkolwiek nie sa to zawsze maja lepiej niz bedac samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ona przez to chciała Ci powiedzieć, że myśli o Tobie poważnie, i że nie jest z Tobą tylko dla seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli szuka frajera bo jej się zachciało domu a z tymi od seksu co by chciała to oni się na to nie zgodzą bo i po co jak mogą mieć co jakiś czas inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała Ci przez to powiedzieć, że jakby chciała samego seksu to miałaby co tydzień z innym a od Ciebie chce abyś był jej pieskiem na łańcuchu i robił to co ona sobie zażyczy bo roochacze nie dają się złapać na łańcuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna ma podobnie jak Autora. Nie wiem co robić. To mój pierwszy związek a mam 25 lat. Co robić w takich sytuacjach? Jak ktoś jest bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robić? Spierdalać . Jak najszybciej i jak najdalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstać się?! A jak nie znajdę porządniejszej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie rozstac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TZn. że jestescie kiepscy w łożku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech się sama zadowala albo niech się seksi z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetki to rozczeniowe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma innych do seksu a ty jestes od dawania kasy:D:D.... na seks z innymi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby facet mi powiedzial, ze do seksu moglby miec wlasciwie kogos innego, to bylaby to jedna z najgorszych "obelg", jaka moglaby mnie z jego strony spotkac. Nie wiem czy sobie zdajesz sobie sprawe z tego, ze zostales werbalnie ponizony :/ Twoja dziewczyna powiedziala ci prosto w twarz, ze jestes Pajacem. Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
werbalnie ponizony- jak to zabrzmialo,chyba sie rozplacze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwal jak chcial... Szkoda mi autora, bo partnerka "pluje" mu w twarz, a on chce ubrac peleryne i udawac, ze pada deszcz....dziewczyna ci mowi autorze, ze twoje jaja nie wystarczaja....nad czym sie tu jeszcze rozwodzic ? ja bym ja po prostu wyslala do innego "bankomatu" , tam gdze jest "full sevice" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuje sie tym bo i tak sie z nia nie ozenie bo jakbym chcialbym chcial sie zenic to bym zobie poszukal innej, jestem z nia tylko dla seksu i innych troche przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio często mówię tak swojemu facetowi. I nie dlatego, że jest jeleniem czy coś podobnego. Mamy zupełnie różne potrzeby seksualne. Pragnę być pożądana, kochana. Chciałabym słyszeć dużo komplementów, być pieszczona. Ogólnie mi odpowiada seks raz/dwa dziennie. Jemu raz na tydzień. Ja tańczę przed nim, a on wzrok wlepiony w kompa. Mówię mu tak, żeby się otrząsnął. Nie przynosi to skutku. Piszę już miesiąc z jednym zza granicy. Czekam aż przyjedzie, mamy już zaplanowane spotkanie. Swojego nie zostawię, bo go kocham, mamy dziecko i wiele innych zobowiązań. Jest mi z nim dobrze, jako przyjaciel idealny. Nie chcę tracić tego przez głupi seks, ale jednak jest on większą częścią mojego życia. Pragnę kochanka, który będzie mi odpowiadał tylko do seksu i pogaduszek. Mój przychodzi i ciągle pyta czy nie jestem zmęczona, żebym się położyła. Tu chodzi o zasadę "zamknij się, daj mi posiedzieć na durnych grach kilka godzin". Boli mnie to, ale kocham go... Nigdy go nie zdradziłam, a jesteśmy 3,5 roku razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jesli idzie o autora: ja po takim tekście wywaliłbym dziewczynę ze swojego życia na zbity pysk. gość Najgorsze co możesz zrobić to znaleźć sobie kochanka. Albo będziesz trwałą w tym, obecnym związku i może coś się zmieni. Albo zakończ to i poszukaj sobie kogoś innego. p.s. Osobiście nie wierzę w miłość, kiedy myśli się o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem słabo ciupciasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł z tym poniżaniem werbalnym muszę to swojej zonie powiedzieć ze do sexu mógłbym mieć inną może zrozumie i zacznie sie starać być nirmalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×