Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastępcza

dziewczyna zastępcza - co robić

Polecane posty

Gość zastępcza

mieszkam rok z chłopakiem, on ma jak w raju, bo świat rzuciłam mu do stóp. Zapytałam w końcu czy mnie tak w ogóle kocha, bo mam wątpliwości. On na to, że nie wie i nie jest pewny, coś tam czuję do mnie , lubi mnie i jak pomyśli, że mnie już nie będzie to kręcą mu się łzy w oczach. Nie wierzy w miłość, bo poszukiwał tej jednej jedynej przez wiele lat i już zrezygnował z poszukiwań, A ja ?.... - spytałam, kim jestem - z braku laku i kit dobry - co dziewczyna zastępcza? Kocham go i co teraz on nie chce odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielciaAnielcia
Droga Dziewczyno Zastepcza Chcialabym Ci cos doradzic. Co prawda moja sytuacja byla troche inna bo bylam zamezna i moj maz znalazl sobie kogos innego ale chcial nadal ze mna mieszkac - no wiesz tak jakby z ta inna widywac sie ale zawsze miec mnie pod reka. Wiem ze z Twojego opisu wynika ze Twoj mezczyzna nie ma kogos innego ale tak na prawde to nie kocha cie tak jak ty kochasz jego. Zadaj sobie pytanie. Tak bardzo go kocham ale czy kiedys on odwzajemni mi ta milosc? Przeciez wiesz ze zaslugujesz na cos lepszego. Jesli kogos kochasz i dajesz mu cala siebie to nie mozesz mi powiedziec ze nie oczekiwalabys chociaz troche szczescia z tej drugiej strony? Twoj mezczyzna brzmi bardzo samolubnie. Moze ten krok wydaje sie bardzo radykalny i bardzo straszny ale mysle ze powinnas od niego odejsc i znalezc sobie szczescie z kims innym. Ja po dlugim namysle wlasnie to zrobilam. Bardzo go kochalam ale on \'zdeptal mnie z butami\'. Byl to przerazajacy krok - znalezienie mieszkania po kryjomu, wyprowadzenie sie, zlozenie sprawy rozwodowej ale wiesz co bylo warto! Teraz mam nowego mezczyzne w moim zyciu. NIe szukalam nowej milosci ale to ona mnie znalazla. Nie boj sie wziac swojego zycia we wlasne rece i znalezienia nowego szczescia. Trzymaj sie i daj znac co postanowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że jest mu bardzo dobrze, sama piszesz, że rzuciłaś mu świat do stóp. Dbasz o niego, karmisz, pierzesz, sprzątasz, ma służącą za darmo, a jak widać nic tobie z siebie nie daje. Daj sobie z nim spokój, to nie jest miłość, wykorzystuje cię, nie stara się o ciebie. Co to w ogóle znaczy, że on nie wierzy w milość? Zwyczajnie cię nie kocha, a jest z tobą bo jak pisałam wyżej, jest mu wygodnie i nic nie musi robić, bo ty się dla niego poświęcasz. Znajdzie pannę, w której się zakocha a tobie powie do widzenia. Zmień to dopóki jeszcze możesz wyjść z tego z twarzą, bo jak on cię zostawi po tym co robisz dla niego to poczujesz się jak śmieć. Wiem, że to nie jest miłe co piszę, ale wiem z doświadczenia, że faceci nie są wdzięcznymi istotami, kieruje nimi wygoda i komformizm. Szanuj siebie i się ceń, nie trać życia dla faceta, który cię nie kocha i traktuje jak służącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitchkok
"Dbasz o niego, karmisz, pierzesz, sprzątasz, ma służącą za darmo," Jeżeli wy myslicie ze to jet to co mężczyznę zatrzyma przy was to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastępcza
wiem, że powinnam mu kazać odejść, nawet to zrobiłam powiedziałam KOCHAJ , ALBO SPADAJ nie chce spadać , bo mu dobrze, a ja mam za mało siły, aby być konsekwentna. Nie wiem na co liczę , bo wiem, że gdyby miał pokochać to już by pokochał. Ja też nie od razu go pokochałam, peirwsze spojrzenie było ..i Ale arogant - pomyślałam .hi hi mam pecha, a ból jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Milosc jest tylko jedna nikt nie wie czym tak naprawde wlasciwie jest, dla jednego zwykle kokietowanie ze strony kobiety powoduje, ze facet czuje sie wspaniale zakochany, ale czy to jest milosc? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastępcza
dowiedziałam sie przed chwilą, że chłopak może nie wiedzieć czy mnie kocha czy nie, bo nie wie jak to wygląda, bo nie miał nigdy dziewczyny i nie wie co powinien czuć Akurat, dla mnie kochanie to chęć bycia z tą osoba, chęć zjedzenia jej A.. co wam będę pisać , dobrze wiecie co, a on biedny i nieszczęśliwy nie wie o co chodzi, - facet 30 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka1970
zciemnia Cię ż enie wie co to miłosć nie chce pozbyć sie służącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitchkok - właśnie o to chodzi, że my wiemy, że to nie jest \"bycie\" powodowane miłością. Facet nie zakochał się ani w dziewczynie, która o niego dba, ani w żadnej innej (na razie). Dlatego jest mu dobrze i wygodnie \"być\" z tą, która wokół niego skacze, niż odejść i dbać samemu o siebie. Zastępcza, mam nadzieję, to zrozumie, już rozumie i dlatego powinna zastanowić się nad zakończeniem tego \"związku\" dopóki jest jeszcze czas, dopóki on jej całkiem nie upokorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×