Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet się czepia, że mam prawo jazdy i samochód.

Polecane posty

Gość gość

Facet się czepia, że mam prawo jazdy i samochód... Mam go nie dla szpanu, ale dlatego, że nie mam innej możliwości dojazdu do pracy... 10-15 km nie będę chodziła pieszo, a autobus tam nie dojeżdża. Mnie oczywiście nie przeszkadza, że on nie ma prawka i samochodu, nigdy nie dogadałam mu z tego powodu. A teraz słyszę aluzje,że po co ludzie mają te samochody, on nie będzie nigdy miał i nigdy prawka robił nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym uciekał od kogolwiek kto tak podlecza sobie kompleksy ,nieważne czy to byłaby dziewczyna,żona,znajomi czy ktoś z rodziny,bo wiem,że z kimś takim się nie dogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu mój limit gapienia się nawet na ludzi kompletnie nie z mojej bajki został wyczerpany i w jakichkolwiek relacjach międzyludzkich nie byłbym w stanie znieść kogoś takiwgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe prowo 0/10 jeszcze napisz ze mezczyzni nie e chca porzadnych kobiet na zony heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakiś dziwny. Możesz mu zakupić kolekcjonerskie prawo jazdy na http://clubcard.com.pl/ i będzie miał swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj dobrego psychiatry ..DLA SIEBIE słabo się robi jak sie czyta z kim wiążą się niektórzy pytanie z desperacji czy głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziwak (jeśli to nie prowo).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnego masz faceta i mało ambitnego. to z nim jest coś nie tak, ze nie ma prawa jazdy, nie jest mu wstyd ze dziewczyna go wozi... jeszcze napisz, ze nie ma pracy, albo że pije, to już wszystko wyjasnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, jaki osiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile ma lat twój chłopak, pracuje? bo może jeszcze młodziutki i to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×