Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdghjmuyujhyrt

Fundacje to jeden wielki blef i oszustwo

Polecane posty

Gość fdghjmuyujhyrt

Artykuły spozywcze które zakupiłam w jednym ze sklepów i podarowałam paniom z fundacji trafiły nie do ludzi potrzebujących tylko do ich prywatnych domów. Sprawdzone i nagrane przez osobę ktra podarowała równiez .Kontenery na stara odziezą wystawiane przed blokowiskami z rzekomym logo; na afryke, na japonię to blef, ciuchy trafiają do prywaciarza który założył fundację dla zaopatrywania swoich sieciowych sklepów.Najsmieszniejsza jest kartka z napisem ,odziez ma byc poukładana ,spodnie niezniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfhtgrtgr
fundacji jest ogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałem o księdzu, który dary przysyłane z innych krajów potem sprzedawał, a część brał dla siebie. Wiele z tych ludzi tylko znalazła sobie sposób na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuytrerty
bo ma sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
u nas była afera z kontenerami na odzież, ktoś to brał do ciucholandu dlatego ja nie daję pieniędzy, ani darów żywnościowych w sklepach używane rzeczy czyste składam w workach, bo zawsze biedni ludzie je zabierają pieniądze przekazuję franciszkanom , którzy opiekują się bezdomnymi, bo wiem,że dostaną ciepłą zupę i chleb oraz łaźnię nie daję na orkiestrę i inne tego typu akcje, bo pieniądze wyciekają i lądują na prywatnych kontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie djae e
nie tylko u was afera z kontenerami,to jest praktykowane w całej Europie, w Polsce jasne nie ma afryki ,nie bądzcie naiwni, cała odziez trafia do ciucholandu, tak jak ktoś wyżej napisał zakłada taki delkiwent fundacje i zbiera bądz wystawia kontenery . Ja przestałam całkowicie ufać bezdomnym również, poniewaz byłam świadkiem kiedy podeszła kobieta do auta i poprosiła o pare groszy, otrzymała ,ale zaobserwowałam że za rogiem oddała pieniądze na alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxncjdndjd
Tez nie daje do kontenerów Idą do ciuchlandow Całkiem legalnie : fundacje sprzedają te ciuchy za grosze a ciuchland bierze od was 20 zł za szmate Daje tylko osobom potrzebującym bezpośrednio . kokezanka zawsze bierze dla biednej sąsiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta ml
bo bezdomnym nie daje się pieniędzy, tylko coś do jedzenia ! ja tak robię i zazwyczaj nie odmawiają przyjęcia strawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklokujuhygt
fundacje raczej nie sprzedają w Pl ciuchów ,tylko w DE ,,założyc fundacje to dośc skomplkowane ale jesli ktoś ma sieć sklepów to sie poświęci aby uzyskac by w następstwie mógł czerpać z tego korzyści. Ktos kto jest w posiadaniu 1 sklepu nie bedzie zakładał fundacji bo to długotrwała procedura'' i nie piszcie że kazdy lumpeks korzysta z tego, nie może , jedynie ten kto załozył fundacje i ma 100 sklepów i własnie w tych sklepach tego gościa znajdziecie wasze rzeczy z kontenerów.Także nie dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schabef
Nikt o tym głośno nie mówi, ale właściciele fundacji żyją sobie niczym szlachta. Spójrzcie chociażby na Owsiaka. Przecież on nigdzie nie pracuje i niczym innym jak WOŚP się nie zajmuje więc z czego on żyje przez cały rok ? http://www.credit-agricole.pl/przenies-konto/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołkowi z złoby dano...
akurat owsiak ma niskie koszty jak na fundację a ilośc zaopatrzonych szpitali budzi podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz12345
Dlatego myślę, by przed każdym udzieleniem wsparcia dobrze zastanowić się, czy jest to sprawdzona fundacja, ma jakieś potwierdzone, konkretne działania. Warto angażować się w działalność sprawdzonych i sprawnie funkcjonujących fundacji. Ja wspieram od kilku lat http://www.szlachetnygest.pl/ i nie mogę narzekać na jej rzetelność. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0909
Fundacje są stworzone dla ludzi i generalnie powinny służyć ludziom. Ci ,którzy się na nich bogacą totalnie skrzywiają ich dobre mienie i cele działania. Podobnie jak mój poprzednik wspieram Szlachetny Gest. To dosłownie szlachetna inicjatywa. http://szlachetnygest.pl/ warto zajrzeć na ich stronę i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×