Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdy kobieta ubierze krótka sukienkę to ma ochotę na seks?

Polecane posty

Gość gość

Wielu facetów tak myśli bo sami wtedy mają ochotę na seks wiadomo. Podajcie mi logiczny argument dlaczego kobieta miałaby mieć ochotę na seks kiedy sie tak ubiera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kutka sukienka odsłania nogi które działają jako bodziec seksualny. Podobnie jest z dekoltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna, co masz na sobie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moze ma chłopaka i akurat wraca z seksu wiec nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie. Wiem że to działa na facetow podniecajaco i oni wtedy mysla o seksie ale czemu mysla ze ona po to sie tak ubiera a nie żeby ładnie wygladac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobieta może wyglądać ładnie nie będąc przy tym seksowną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na co masz ochotę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko weryfikuję tezę autorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia kobieta, tak jak i głupi mężczyzna zawsze ma ochotę na seks i ubiór nie ma tu nic do rzeczy. Gorzej jest gdy mądra, musi znosić głupiego, któremu krótka sukienka, spodenki, dekolt, kojarzą się jedynie z seksem. Dobrze, że już niedługo wszystkie kobiety będą odziane w burki, nikaby, hidżaby, czadory, chusty, a mężczyźni w koszulę z kołnierzykiem i długim rękawem, eleganckie spodnie oraz półbuty, turbany na łbach, a w upalne dni - szerokie spodnie i luźne, długie przewiewne koszule.. i turbany :) Słowem zakryte mniej się będą kojarzyły tępym mężczyznom z seksem i na odwrót. Na szczęście ja noszę to co chcę i mam w tylnej części ciała czy ktoś ma z tego powodu chęć na seks, czy też nie. A o to przecież chodzi. Miłego dnia radiosłuchacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie dostrzegam! żadnego gorsetu ani nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexy
Pustostany mózgowe tak myślą- nic nie poradzisz, faceci kobiet nigdy nie zrozumieją. Ja chodze w krótkich sukienkach, spodenkach bo jest lato i co k***a mam parzyć sie w spodniach jak jest upał przez idiotów!- nie dam się zmanipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumiałe gorzej kiedy takie spodenki wpijają się wam w rów odsłaniając połowę tyłka! o co chodzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, spocznij X spokojnie mnie porusza przede wszystkim intelekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem pytaj małolat, wątpie w to że gdyby pierwszy lepszy facet zaproponował takiej sex to ona zgodziłaby się, napewniej dostałby po mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem pytaj małolat, wątpie w to że gdyby pierwszy lepszy facet zaproponował takiej sex to ona zgodziłaby się, napewniej dostałby po mordzie X chyba prawidłowo zaznaczyłaś przedział wiekowy to chyba kwestia braku smaku niekiedy sie z tego nie wyrasta inna sprawa, że rzadko podchodzicie do kwestii ubierania się w sposób praktyczny często tak się pindrzycie, że aż mi Was żal!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w lecie chodzę w krótkich spodenkach i sukienkach, bo jest ciepło i mnie się tak podoba :) Co o tym myślą faceci mnie nie interesuje. Ubieram się dla siebie a nie dla nich. I dopóki jestem szczupła to będę tak się ubierać, czy się to komuś podoba czy nie. A to że faceci wszędzie widzą podteksty, to trudno. Cóż głodnemu zawsze chleb na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturyści Ci to dopiero są napaleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromna ja - logiczny argument? prosze bardzo, logiczniej sie nie da: jesli kobieta chce seksu, to mowi : przelec mnie. jesli kobieta ubiera krotka sukienke, to znaczy ze jest cieplo i ma ochote na krotka sukienke. jesli ty ubierzesz kombinezon idzisz w zimie do sklepu czy na mount everest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piosenkarki zakładają krótkie sukieneczki też i robią za takie pół d****** k***eki. Dłuższa spódnica, sukienka świadczy o ogładzie, mądrości i powdze tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×