Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdy kobieta ubierze krótka sukienkę to ma ochotę na seks?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś po prostu bardziej widać, że są 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ty ubierzesz kombinezon idzisz w zimie do sklepu czy na mount everest? X To zależy od tego jaki mam kaprys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma ubieranie lub rozbieranie krótkiej sukienki do kobiety ubranej w krótką sukienkę? :O faceci to jednak zboczeńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 chyba ma całkiem sporo szczególnie ubieranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mount Everest? Skromna, jak Ty mnie zaimponowałaś w tej chwili!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piosenkarki zakładają krótkie sukieneczki też i robią za takie pół d****** k***eki. Dłuższa spódnica, sukienka świadczy o ogładzie, mądrości i powdze tego człowieka'' Szołbizzz to jedno a kobiety "pospolite" to drugie- jako pospolita kobieta idąc np. na zakupy założe krótką sukienke bo jestem jeszcze młoda i mam taki kaprys Ale! idąć na sptkanie np. w Urzędzie czy na rozmowe o prace ubiore dłuższą spódnice lub spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno być odwrotnie no wiesz, skromność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale! idąć na sptkanie np. w Urzędzie czy na rozmowe o prace ubiore dłuższą spódnice lub spodnie. x czyli nie zawsze sexy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jesteś muzułmaninem, i testosteron dymi ci uszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zawsze ochotę na seks niezależnie co mam na sobie :P a jak nakładam sukienkę, to tez mam ochotę na seks i zaraz sobie wyobrażam jak mnie mój będzie niedługo obracał i dobierał się do mnie :P A tak na serio, no to może i maja ochotę na seks, ale na z pierwszym lepszym, może ze swoim chłopakiem, albo liczą, że ktoś je poderwie bo są samotne, pokazują swoje atuty wiadomo, każda kobieta chce się podobać. Ja ubieram kieckę, bo chcę opalić nogi, bo chcę się poczuć kobieco, nie nałożę spodenek, bo uważam, ze źle w nich wyglądam, więc logiczne, ze wybiorę to w czym wyglądam ładnie. A te pindrzenie się jak tu ktoś napisał. Każda nas ma inną figurę, niektóre kiecki ładnie ją podkreślają, a niektóre niekoniecznie, dlatego, czasami nam trochę zejdzie przed lustrem :) Kobiety już takie są, lubią się podobać, nieważne, że któraś powie, że ją nie obchodzi, każda lubi komplementy i każda chce być dla swojego ukochanego tą naj naj. Inaczej nie będzie seksu, bo kobieta nie będzie się czuła kobietą :) Pamiętajcie panowie, chcecie seksu to musicie zadbać o samopoczucie kobiety, aby czuła się atrakcyjna w waszych oczach, inaczej nici :) Kobieta przegląda się w mężczyźnie jak w lustrze, kiedy widzi podziw w jego oczach kwitnie, kiedy mężczyzna nie dostrzega jej uroku więdnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby moja skrzynię była przereklamowana byłoby odwrotnie :classic_cool: Whisky, kto powiedział że nie chadzam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×