Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im ładniejsza dziewczyna tym bardziej leci na kasę.

Polecane posty

Gość gość

zauwazyliscie ta zaleznosc ? Tylko kasa, kasa w głowie babom, szczególnie tym ładniejszym. Bez kasy nie możesz liczyć na miłość pięknej kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dość ładna..mam 22 lata a bylam miss studentek w tamtym roku na kase nie lece :) nie obchodzi mnie ona moze dlatego ze mam ją :) ale powodzenia zycze i zebys znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 22 lata i masz kasę ? Skąd ? Dzięki sponsorom czy bogatym rodzicom :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pieknego miasta kochany :) dzieki rodzicom ale też pracuje u wujka w biurze 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, jeśli cie nie chce, boś bida, to znaczy że leci na kasę :D Po prostu piękna kobieta ma możliwość wyboru kogoś najlepszego, a nie pierwszego z brzegu, tylko dlatego, że wpadła mu w oko i chciałby z nia być.. Wie, że może w przeciwieństwie do pszczurów wybierać. Jeśli nie ten, to inny się nią zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo ladna zawsze dbalam o siebie mam tam jakies kompleksy,ale nigdy nie mialam parcia na kase ,a sama nie mam tez jej nie wiadomo ile.Jestem z facetem bl taki czas,ze ja musialam go utrzymac,bo nie mogl znalezc pracy.bylo ciezko ,ale dalismy rade dzis ma dobra prace.Nawet na chwile nie pomyslalam,zeby go zostawic.Mamy skromne mieszkanko wynajmujemy wszystko co mamy ,mamy dzieki naszej pracy.Nikt nic nam nie dal.Mam kolezanki co mowia,ze po co ja z nim siedze z taka uroda i cialem moge miec kazdego i to z kasa a nie kisic sie w malym mieszkanku :O Moj facet jest cudowny kochajacy ,przystojny ma pasje jest wartosciowy nie pije nie pali.Dba o mnie czeo moge chciec wiecej :O pieniedzy sami sie wszystkiego dorabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne kobiety mogą przebierać i nie będą ustawiac się w kolejce do jakiegoś brzydkiego frajera z z kafe z najniżaszą krajową, bo to wbrew naturze i logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieraja najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalam przystojnych facetow ale zle wybralam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_w
autorze, a nie zauważyłeś tej zależności, że im więcej kasy ma facet, tym piękniejszą kobietę chce mieć u boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą przebierać, zgadzam się. Oczywiście jeśli głupia to młodo wpadnie, bo znam taki przypadek bardzo ładnej niestety głupiej dziewczyny. Jednak czas nie stoi w miejscu i lala zmądrzała dzieci podrosły, teraz jest z panem stomatologiem pomimo tego że sama ma tylko gimnazjum. Nic do niej nie mam, ale dała się głupio złapać brzydkiemu, kasę ma ale to za mało żeby zrekompensować jego wygląd, wybaczcie szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaci tez wybieraja piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lece na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhghg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vvhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yopop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malywloczykij
To tylko kolejna durnawa generalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie w relacjach z kobietami to albo musisz mieć wygląd playboya albo kasy tyle co właściciel Playboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie wyważcie albo wygląd na jaki was stać albo zarabiajcie więcej kasy, co za problem, w końcu "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tak szukac kobiet na swoim poziomie? jakos nie widziałam tematów, na których kobiety jęczą, że bogaci lub nieziemsko przystojni faceci nie chcą grubych pryszczatych dziewczyn o pospolitej urodzie- dla nich jest to zrozumiałe. a jeden z drugim ciul będzie się żalił, że z aparycją trolla bagiennego i kieszonkowym od mamy zamiast pracy nie przyciaga "modelek". bo kobiety powinny lecieć na takiego tylko za to, ze istnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malywloczykij
No właśnie! Won z biadolącymi ofiarami ze modelki ich nie rwą! Zenada na polu kartofli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malywloczykij
Sierpem bym was wszystkich przegonila, uciekalibyscie w podskokach, ofiary mędzące! Do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, od wiekow wiadomo, ze kobieta ma się zajmować domem i być ładna a facet ma porządnie zarabiać i być męski. Jak nie spelniasz warunkow to musisz isc na kompromis, chyba,ze jestes przystojny to może któraś cię weźmie biedaku cebulaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a może tak szukac kobiet na swoim poziomie? jakos nie widziałam tematów, na których kobiety jęczą, że bogaci lub nieziemsko przystojni faceci nie chcą grubych pryszczatych dziewczyn o pospolitej urodzie- dla nich jest to zrozumiałe. a jeden z drugim ciul będzie się żalił, że z aparycją trolla bagiennego i kieszonkowym od mamy zamiast pracy nie przyciaga "modelek". bo kobiety powinny lecieć na takiego tylko za to, ze istnieje.. x x Dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość nie zależy od kasy, ale fakt, czy rozłoży nogi czy nie już tak. Warto rozróżniać te rzeczy. Jeżeli chcesz pobzykać, to wystarczy kasa, jeżeli szukasz miłości, niczym nie jesteś w stanie przekonać żadnej dziewczyny. Jeżeli miłość odchodzi wraz z pieniędzmi, to oznacza, że nie była to miłość .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnianieczłowiek
Przyjaźni nie można kupić. Miłość można kupić i to od każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malywloczykij
To czym się różni istota przyjaźni od istoty miłości? Wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVika
Ja bede szczera .chce faceta z kasa ,inni czyli biedniejsi mnie nie interesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×