Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im ładniejsza dziewczyna tym bardziej leci na kasę.

Polecane posty

Gość gość
Mam się oglądać na gołodupców? Jestem piękną i młodą kobietą,klasyczną brunetką o południowej urodzie,z kruczoczarnym włosami do bioder i wysportowanej sylwetce. W zamożnych adoratorach mogę wybierać. Za rok kończę studia i wybiorę sobie takiego, u boku którego będę mogła przeżyć życie w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu sobie same zaprzeczacie Był temat o tym ze jak dziewczyna nie leci na kasę to m zaburzenia psychiczne ,to się panienki oburzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synuś, a czego ty oczekiwałeś.Popyt rodzi podaż. Ładna dziewczyna nie będzie z gołodupcem, bo ma równie fajnego, mądrego i kasiastego do wyboru.ONA MOŻE WYBIERAĆ.... Po za tym uroda kosztuje.Kosmetyki, ciuch, dzięki którym ona tak dobrze wygląda to kasa i to spora .Za najnizszą krajową jej mieć nie będzie. a dlaczego będąc gołodupcem nie wybierzesz sobie brzydkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci na kasę nie lecą? Mój znajomy, fajny, przystojny facet,ułożony, po studiach,sprzedał się za kasę. Poślubił takie brzydactwo,grubą,rozlazłą , ledwo potrafiącą się wysłowić,choć na pewno sprytną i cwaną, ogólnie z wyglądu maciora.Ale tatuś ma trzy stacje benzynowe, motel, restaurację, dom weselny i firmę budowlaną. Miłość czy umiejętność ustawienia się w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie widziałam tematów, na których kobiety jęczą, że bogaci lub nieziemsko przystojni faceci nie chcą grubych pryszczatych dziewczyn o pospolitej urodzie- dla nich jest to zrozumiałe. a jeden z drugim ciul będzie się żalił, że z aparycją trolla bagiennego i kieszonkowym od mamy zamiast pracy nie przyciaga "modelek". bo kobiety powinny lecieć na takiego tylko za to, ze istnieje.. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx NAJPIĘKNIEJSZY TEXT EVER! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!! Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem skąd to JOJCZENIE ubogich pasztetów męskich. Ten sam fenomen jest w USA. Media okłamały brzydkich, nieśmiałych mężczyn bez dochodów że mają TĘ SAMĄ wartość co samce alfa - przebojowi i zamożni o silnym charakterze. Przez wieki tak zwany "słaby frajer" znał swoje miejsce podobnie jak brzydka kobieta. Dla społeczeństwa było oczywiste, że najlepszej jakości kobiety ma ten z władzą, dochodami i silnym charakterem, zdolny podporządkować sobie resztę stada. Nikt nie oburzał się ani nie fochał. Niestety czasy współczesne wyprały mózg "słabym frajerom" i wmówiły im, że są sexy bohaterami alfa zasługującymi na to co najlepsze. Stąd frustracja tak zwanych frajerów. Widzą, że w praktyce tak to nie działa. Tak samo jak brzydula nie będzie traktowana na równi z ładną. Kobiety robią mniejszy foch i zadymę z tego tytułu a faceci dalej mają żal do Matki Natury. Hueheheheheh.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recderclopu1971xvrhq
masz 22 lata i masz kasę ? Skąd ? Dzięki sponsorom czy bogatym rodzicom ? Jasne http://sttl.in/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ładne szukają ładnych chłopaków a jak nie jest chłopak przystojny to lecą na kasę taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno przesadzasz,nie wszystkie leca na kase, moze tak jest z tymi ktore znasz. Ale z drugiej strony bez kasy nic nie ma,doslownie wielkie NIC. Lipa, jedyne co mozna to sobie siedziec****atrzec:-D Nic nie jest dostepne bez kasy, nigdzie nie mozna isc,nic kupic,nigdzie jechac. Bez kasy nawet godnie nie umrzesz. Czyli jakby nie patrzec i co by nie mowic pieniadze w dzisiejszym swiecie sa najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:04. Teaku przeczytaj moja wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lecą albo na kasę albo na kut.........asa,ja kasy nie mam więc wiadomo na co te moje kobiety lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ku/tas bez kasy golas taki nie przydatny,do seksu to ku/tas i kasa musi isc w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna potrzebuje kasy bo ubiór kosztuje,kosmetyki drogie,buty ,fryzjer,kosmetyczka i mieszkanie trzeba z gustem urządzić i na wczasy pojechac a co za pożytek z faceta bez forsy.Nawet jeśli sama zarabia to nie będzie utrzymywać niedorajdy.A facet przystojny ale bez kasy to druga kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet niewyględny to musi nadrabiać duuużą kasą, nie byle średnią krajową bo to nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie , ze tak jest. Przeciez skads musi brac kase na tapetowanie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 92
Głupota :) co ma kasa do tego :) ja bym raczej stwierdziła, że czym ładniejsza dziewczyna tym ma większe wymagania! Nie chodzi tu o kasę, ale raczej o wygląd, charakter i podejście do życia. No i wiadomo, że nie chciałaby jakiegoś nieroba :D no ale też nie można powiedzieć, że leci na samych milionerów! Faceci twierdzą, że ładne dziewczyny lecą na kasę... a na co lecą przystojni mężczyźni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wartosciowa
jestem ładna,pracowita,inteligentna,mogłam sobie przebierać w facetach ale zawsze tylko konkretne cechy charakteru mnie pociągały a nie rozmiar penisa czy stan konta,jeśli ktoś mi nie pasuje nawet miliardy mi nie zaimponują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz wyrwać fajną laskę, musisz mieć kaskę :) a bez pracy nie ma kołaczy :) chcesz żyły pruć, by posuwać pustaki ? proszę bardzo, jeżeli Twój wybór taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem tyle ,że im bardziej urażony nieudacznik przez ładna kobiete tym chamski i arogancki chuj.Takich omijac bujaja sie frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj brzydszych kobiet w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im ładniejsza tym pusta w 90% im ładniejsza tym bardziej leci na kasę w 95% im ładniejsza tym większa kłoda w łóżku w 80% im ładniejsza tym bardziej przemądrzała w 95% im ładniejsza tym więcej miała popapranych partnerów w 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lece na kase, tylko na wyglad :P zeby mnie nie brzydzil dotyk faceta. A ci bogatsi/bardziej rozgarnieci czesto lepiej wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudacznik autorzyna ! kopcie w d**e takich gnojów :ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie, piszcie :D uwielbiam te tłumaczenia biedaków "leci na kasę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×