Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość

itp jak oni gardza kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy Nie sugeruj się prawiczkami z zaburzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żebym ich bronił ale to działa w dwie strony, szczególnie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na kafe dobre ,no sorry nie przejmowała bym się tym bo tutaj fecetow nie ma . Pamiętaj prawdziwy facet nawet nie wie ze kafeteria istnieje. Wiec nie czytaj tych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje:D Podeslij linka do kafe wszystkim swoim kolezankom. Niech poczytaja jacy sa faceci jak pisza anonimowo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też :( Zaczęłam się bac,że jak kogoś poznam, to jak zobaczy mój pesel to ucieknie od razu do młodszej 15 lat. Albo jak zobaczy, że mam zmarszczki pod oczami to mnie zaraz zostawi. Albo jak się dowie,że nie jestem dziewica. Albo mi będzie płakał w mankiet,że wszystkie baby to materialistki, brzydna po 30 Stce,zmieniają się po slubie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo,gdy czytam niektóre "kobiety" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno.zanim tu weszłam to nie wiedziałam, że mogą być takie poglądy wśród mężczyzn. I szukaj tu kobieto jakiegoś :( Az strach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to forum to miejsce dla desperatów i frustratów, którzy nienawidzą płci przeciwnej, bo nie mają u niej powodzenia, dotyczy to zarówno facetów jak i kobiet. Dlatego ja nie sugeruję się tym co tu czasem przeczytam, traktuję to czysto rozrywkowo, bo nigdy w realu nie trafiłem na takie chamstwo ze strony kobiet jakie widzę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. Zawsze sobie powtarzam,że to pisze jakiś samotny nieszczęśnik, który nie ma powodzenia i odgrywa się w sieci. Siedzci 24 godziny w internecie,nie ma znajomych, pracy,albo ma słaba, nie ma kolegów, dziewczyny,może jest zapuszczony fizycznie,brudny, to się poklouci w internecie. Jak dostanie kosza od kobiety w życiu prywatnym to się musi wy ładować na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 to się mylisz i to bardzo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz,że się myli? Może Ty nie stanowisz normy,ale często tak jest,że faceci odreagowują na kafe (podobnie jak kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram na islam i mahometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,podobnie jak kobiety i kto tu jest tym lepszym w tym przypadku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to forum nie było tak anonimowe, gdyby każdy musiał się zarejestrować, gdyby można było podejrzeć jego adres mailowy, to nie byłoby takiego chamstwa :) Ale faktem jest że najczęsciej na coś narzekają ci co tego nie mają, jak ktoś pisze że kobiety są wredne, to wiadomo że dostał kosza, albo żadna go nie chciała, jak ktoś pisze że seks nie jest ważny, to wiadomo że tego seksu sam nie ma, to samo z kasą, itp, itd... człowiek szczęśliwy i pogodzony z samym sobą nie jęczy i nie narzeka, a przynajmniej nie w tak chamski sposób. Ale w sumie to dobrze że wyrzucają swoją złość tutaj, lepsze to niż latanie z siekierą po mieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,ja też. Jakby patrzeć na to co tu niektórzy piszą, to będę już zawsze sama. Ewentualnie mam szanse na 50,60 letniego rozwodnika z dziećmi a nawet wnukami. A najlepsze jest to,że jak miałam 20 parę lat to byłam porządna, spokojna , ale widać to było za mało. Żałuję że nie używałam życia, gzilabym się na lewo i na prawo.Randkowala ile wlezie,łamala serca przynajmniej miała bym co wspominać. A jak bym wpadła, to przynajmniej miała bym dziecko.i pewnie alimenty. E głupoty już gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak ktoś pisze że kobiety są wredne, to wiadomo że dostał kosza" Ta dobre sobie. Odwracanie kota ogonem. A może ma powodzenie, tylko jak się zachowuje jak d**ek to kobiety bardziej na niego lecą? Pomyślałaś o tym? HEEE???????? nie wkurzaj mnie, kolejna głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne zdanie. Od czasu tego co tu czytam, inaczej patrzę na facetów. Nie jestem już w stanie pokochać faceta, bo w moim mniemaniu on na to po prostu nie zasługuję jeśli ma faktycznie takie podejście do kobiet, związków itd. Zaczęłam się kierować podejściem - nie ten to następny. I tak każdy jest taki sam. Facet już nigdy nie będzie dla mnie najważniejszy, zawsze będzie tylko dodatkiem. Ale piszcie dalej i wylewajcie swój jad, frustraci. Sami jesteście winni temu jakie kobiety mają o was zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:23 Ta powodzenie. Zlociutki, jak facet ma powodznie to na to forum nawet nie wejdzie bo niby po co?on się nie potrzebuje dowateściowac,bo co chwila obraca nowa laskę. I ma w d... Co o nim sądzą na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tu tyle kobiet siedzi bo to babskie forum to chyba wlasnie warto tutaj wbijac i was uswiadamiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się już uświadomiłam.nie wiedziałam że naokoło tyłu męskich fustratów obwiniajacychyba kobiety o swoje niepowodzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie wiedzialem ze tyle jest pustych debilek Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co żadna cie nie chce biedaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ciebie żaden nie chce posuwać że się użalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co masz tą dziewczynę czy nie masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze nie mam bo brzydze sie wiazac z kobieta, mam glupie p***y takie jak ty do ********* x widzicie jak sie daja kobiety podpuszczac? materialistki tylko od biedakow wyzywaja i od prawiczkow hahaha lubia kasiastych facetow co maja kilka takich d**eczek na raz od seksu wylacznie. one sa za glupie by pisac z facetami przez smsy albo internet bo sie odkrywaja ze swoja prawdziwa natura. i nic dziwnego ze faceci potem wylewaja swoja frustracje na ta debilna plec :D zegnam a ty idz spac durna pindo bo nie obchodzi mnie twoja stara dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha czyli żadna cie nie chce mała fujaro hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszemy brzydkich rzeczy o was, tylko jesteśmy sfrustrowani że natura tak beznadziejnie zaprojektowała cały układ relacji damsko-męskich w ten sposób, że atrakcyjni mężczyźni są dla was silni, agresywni mężczyźni nie posiadający uczuć. A my nieśmiali możemy co najwyżej żyć w strefie marzeń. No ale wy też nie macie lekko, bo dla nas mężczyzn liczy się wygląd, i u was to akurat kobiety nieatrakcyjne są na straconej pozycji zamiast tych nieśmiałych. Gdyby istniała pigułka śmiałości dałbym za nią każde pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem parę dziewczyn i wszystkie takie same głupie, wręcz okropne. Nadają się tylko do bzykania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zrobić brzydka i niesmiała kobieta o cudownym wnetrzu?jej też nie zauwazacie. Liczą się dla was tylko ładne, wulgarne ,wypinrzone puste lale.Olewacie normalne dziewczyny a potem płacz że jesteście sami.Ile takich szarych myszek odtraciliscue jak byliście młodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×