Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość
Same nudne p***y w biedrze! też możesz zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzecie modeli do zwiazku to macie za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to sobie tłumacz :D ja jakoś tego nie widzę, za to widzę jak faceci traktują swoje dziewczyny, właśnie jak księżniczki, a one ich szanują i tak sobie żyją szczesliwie. Nie każdego interesuje smutny, zimny układ, gdzie płcie są wyrównane jak i chore, patologiczne układy gdzie albo jedna albo obie strony są toksyczne i niszczą siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy post: "jak oni gardza kobietami" Zasłużyłyście sobie na pogardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, fakt, kobiety to głupie i próżne istoty. Ale mają fajne ciała, więc mówi się trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmacie trola tego frustrata co tu teraz obraza wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie opisujecie Wasze problemy, jakie jesteście niemoralne i głupie. Jak kochacie tych, którzy mają Was gdzieś i są chamami. Otworzyły się nam oczy i zamknęły serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmacie trola tego frustrata co tu teraz obraza wszystkie kobiety - to ty w takim razie jesteś niezłą trolicą, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Widzicie drogie kretynki, chodzi o to, że tu w różnych kontrowersyjnych tematach większość facetów pisze, że wcale nie zgadza się z waszymi pseudoteoriami." x widzisz drogi KRETYNIE, jeden frustrat taki jak ty nie stanowi większości :D natomiast większość ciągle podkreśla, ze chce dominować :) "Są tysiące facetów w tym kraju, którzy nie są żadnymi zdobywcami i mają w d..pie " x większość kobiet ma ich jeszcze bardziej ma ich w doopie, bo nie interesują ich frajerzy, przegrańcy i cio/ty :D "Bo cenią sobie partnerstwo, w którym OBIE strony starają się TAK SAMO." x a co ma uległość czy dominacja do starania się? nie myl pojęć kretynie :O sęk w tym, że w inny sposób stara się facet, w inny kobieta, czego ty nie możesz pojąć, ludzie to nie obojnaki :O kobieta bardziej atrakcyjnością, kobiecością, dobrym seksem, a facet bardziej silną, ciekawą osobowością, odwagą, opieką. to facet stara się zaimponować kobiecie, nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolu nie denerwuj się tak hehe Masz dziewczynę czy cie żadna nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni opisują, że są mili i przez to kobiety ich nie chcą, a kobiety opisują swoje problemy z chamami. Wniosek jest bardzo prosty - kobiety lecą na chamów i przez to straciłyście cały nasz szacunek do Was, ta pogarda jest uzasadniona. A czemu Wy tak nas nienawidzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wiecie co niech juz zrobią te sztuczne roboty imitujace prostytutki, wtedy faceci odpieprza sie od kobiet rasa ludzka wyginie i dobrze nic ciekawego nie reprezentujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W internecie opisujecie Wasze problemy, jakie jesteście niemoralne i głupie. Jak kochacie tych, którzy mają Was gdzieś i są chamami. Otworzyły się nam oczy i zamknęły serca." x mów za siebie, skrajny frustracie, bezmyślna owieczko mareczka, czytaj dalej te debilizmy wypisywane przez frustratów twojego pokroju i w nie wierz, a daleko zajdziesz, yhym :D prawda jest taka, że naginacie fakty tak jak wam się podoba. piszemy wprost - lubimy silnych facetów, ale nie chamów, ale ty oczywiście WIESZ lepiej kretynie, że lubimy chamów :O oczywiście kretyn też nie widzi nic prócz skrajności - albo cham, albo hipsterska cio/ta, a prawda jest taka, że większość facetów plasuje się gdzieś pomiędzy i takich właśnie chcemy - silnych i czułych jednocześnie, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią normalnych i porzadnych facetów. Nie zwiaza się z pipkami narzekającymi na inne kobiety na forum,że żadna ich nie chce,zrozumcie to. A na badboyow lecą tylko patologie,borderline i kobiety o bardzo niskim poczuciu wartości. Albo desperataki. I cała filozofia. Macie do nich pretensje ze was nie chcą ale wy też nie chcecie brzydkich kobiet.no i mamy remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze uważają się za lepsze od mężczyzn, ale żyć bez nich nie mogą. Tu bluzgają, obrażają i plują, ale marzą o tym żeby sobie jakiegoś znaleźć. Autorka złorzeczy na facetów, inne kobiety jej przyklaskują, a za kilka dni założą temat z pytaniem gdzie znaleźć faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam dziewczynę. Jestem dla niej uroczym chamem. A czy Ty masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 Nie masz dziewczyny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyźni opisują, że są mili i przez to kobiety ich nie chcą, a kobiety opisują swoje problemy z chamami" x Nie chcą ich nie dlatego, że są mili, tylko dlatego, że są słabi, frajerowaci i nie-męscy, dotarło do łba? Tak samo jak ty nie chciałbyś totalnego babochłopa, nawet jeśli byłaby miła i miała bogate wnętrze, DOTARŁO pytam się? Jakoś faceci jednocześnie męscy i mili nie mają problemów z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy moi znajomi którzy są normalni i porządni mają problemy ze swoimi kobietami, bo kobieta nie lubi normalnych i porządnych - odwala takie akcje, że głowa mała, byle tylko facet stał się wobec niej chamem. Tak więc wpis kobiet z 14:34 nadaje się do kosza na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co twoja dziewczyna mówi na poglądy które tu reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chcą ich nie dlatego, że są mili, tylko dlatego, że są słabi, frajerowaci i nie-męscy, dotarło do łba?" Tak, właśnie o tym piszę agresywna piczo - kto nie jest chamem, ten jest "słaby, frajerowaty, niemęski". Dzięki za potwierdzenie hahahahaha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie poglądy Ci chodzi? Że kobiety są zepsute? Też tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rzeczywiście na świecie taki typ kobiety księżniczki, której się wydaje, że faceci mają obowiązek o nią zabiegać, a ona leży i pachnie. Ale to raczej tragikomiczna dziewczyna, wątpię, by ktoś się do takiej zalecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie podczytuje....jestem od 3 lat sama,były ( zostawił mnie dla innej (rowiesniczki), nawiasem mówiąc po roku ja też zostawił dla innej ale nie ważne. Aha były był właśnie spokojny, cichy,niezbyt śmiały, żaden macho czy drań. Mam 38 lat,jestem niezbyt ładna, dzieci może już nie urodze. Wygląd-nie mam szans z młodszymi kobietami.Trochę zmarszczek, skóra już nie taka, ale na plus,że jestem szczupła. Mieszkam sama,pracuje,nie ciągne od państwa albo od rodziny pieniędzy. Teraz pytanie, kto z panów związał by się z kobietą taka jak ja,ale szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Wacek
Czy można być zwykłym śmieciem, który nigdy nie wychodzi z domu, bo nie mam kolegów, koleżanek, dziewczyny w szkole byłem zawsze popychadłem ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 Czyli ona też jest zepsuta,a mimo to jesstes z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie masz faceta co? x "Tak sobie podczytuje....jestem od 3 lat sama,były ( zostawił mnie dla innej (rowiesniczki), nawiasem mówiąc po roku ja też zostawił dla innej ale nie ważne. Aha były był właśnie spokojny, cichy,niezbyt śmiały, żaden macho czy drań." Nie no jasne. Facet który zmienia kobiety jak rękawiczki, to żaden drań. :) Kolejny przykład. I za takie coś mamy Wami nie pogardzać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy durniem jesteście. Płci obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×